Biuro organizuje wyjazdy turystyczne & wyjątkowe eventy od 1994 r.
   Dbamy o jakość, bo ilość przychodzi każdego roku jak w turystyce i gospodarce.

 

32 206 96 05

32 253 05 37
pon-pt: 9-17, sob: 10-13
 
Oferty dnia
 
 
BP Gryf nowy adres też Centrum
  Katowice ul. Opolska 17,
  tel. 32 206 9605, 32 253 0537
  telefon kom. 509 377 825
  Zapraszamy, zobacz dojazd
 
Wakacje wyloty z Niemiec
blog.gryftravel.pl
 
 
Drezno wyjazd na Jarmarki Świąteczne

Drezno wyjazd na Jarmarki...

Drezno przed świętami, atrakcyjny wyjazd na jarmarki.
 
do Drezna na Jarmarki Świąteczne

do Drezna na Jarmarki Świąteczne

Drezno nazywane jest Florencją nad Łabą. Bogactwo architektury i urok drezdeńskich zabytków znane są na całym świecie. Biuro Podróży Gryf zaprasza do Drezna. Miasto poza licznymi zabytkami zachwyca harmonią pomiędzy miastem i naturą, architekturą i rzeką, miejskie życie współgra z egzystencją licznych parków i ogrodów. Najcenniejsze budowle zachowały się nad Łabą, w północnej części Starego Miasta. Dumą barkowego Drezna jest pałac królewski Zwinger. Symbolem Drezna jest Złoty Jeździec, czyli pozłacana statua Augusta Mocnego na koniu w rynku Nowego Miasta. Rozpościera się stąd wspaniała panorama miasta po drugiej stronie Łaby, taka jaką możemy podziwiać na obrazach Canaletta w Galerii Dawnych Mistrzów. 
 
Kulturalną atmosferę miasta tworzą w równym stopniu tradycja i nowoczesność. Całokształtu dopełnia pełen wdzięku nadłabski krajobraz o szerokich łąkach, rozległych dzielnicach willowych i pięknych zamkach usytuowanych wzdłuż brzegów Łaby (Elbe) (światowe dziedzictwo UNESCO). Mało jest miast, które zmieniają swe oblicze tak, jak Drezno. Efektem boomu budowlanego ostatnich lat są arcydzieła architektury, które znalazły uznanie daleko poza granicami Niemiec.

Atrakcyjne wycieczki i wyjazdy organizator.

 
Zapraszamy do Drezna na Jarmarki Świąteczne.
Blask świateł, zapach grzanego wina i świątecznej muzyki rozprzestrzenia się po mieście: Drezno Striezelmarkt, najstarszy bożonarodzeniowy jarmark w Niemczech. Jeśli lubisz Święta Bożego Narodzenia, pokochasz Drezno! Jedenaście zupełnie różnych bożonarodzeniowych rynków leży u Twoich stóp: od tradycyjnego po wesołe średniowieczne po urok après-ski Hüttenzauber - znajdziesz to wszystko. Z głównej stacji kolejowej migocząca świąteczna mila prowadzi wzdłuż ulicy Prager Straße do Altmarkt, wijąc się wokół Frauenkirche i przez Neumarkt na Jarmark Bożonarodzeniowy Hauptstraße po drugiej stronie Łaby i Adwentu Neustädter pośród wspaniałej barokowej dzielnicy. Mmm, czy już nie poczujesz kuszącego aromatu pieczonych jabłek ...?
Od 28 listopada do 24 grudnia 2018 roku
27 listopada do 24 grudnia 2019 roku
 
Program wyjazdu, wycieczki.
 
1.dzień , wyjazd z: Kraków, Kalwaria, Wadowice, Andrychów, Kęty, Bielsko-Biała, Pszczyna, Tychy, Katowice, Gliwice. Przejazd przez Polskę do stolicy Saksonii DREZNA, zwanego „Florencją północy”. Spacer po STARYM MIEŚCIE m.in.: słynna OPERA SEMPERA, KOŚCIÓŁ DWORSKI oraz KOŚCIÓŁ NMP, obiadokolacja w restauracji. Wizyta na najstarszym w Niemczech JARMARKU ADWENTOWYM, gzie można spróbować m.in. tradycyjnej drezdeńskiej strucli zwanej Striezel, czas wolny. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.
 
2.dzień , śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. 
Ciąg dalszy zwiedzania Drezna m.in.: ZWINGER (10 €)lub NOWY ZIELONY SKARBIEC (12 €), czas wolny na JARMARKU ADWENTOWYM. Wyjazd z Drezna ok. 13.00 Powrót na miejsca wyjazdów w godzinach wieczornych. 
Ww. program jest ramowy i może ulec zmianie kolejność zwiedzania w zależności od warunków atmosferycznych i godzin otwarcia zwiedzanych obiektów.
 
Terminy wyjazdów:
01.12 - 02.12.2018 , 2 dni, cena od osoby: 459 zł
08.12 - 09.12.2018 , 2 dni, cena od osoby: 459 zł
 
Cena zawiera świadczenia:
- przejazd autokarem (toaleta, klimatyzacja, barek, DVD)
- nocleg ze śniadaniem w hotelu **/*** (pok. 2, 3 os. z łazienkami)
- obiadokolacja w restauracji (napoje do obiadokolacji płatne we własnym zakresie)
- opieka pilota, zwiedzanie miasta z pilotem
- ubezpieczenie KL (obejmuje choroby przewlekłe), NNW, bagaż
 
Cena nie zawiera: biletów wstępów - ok. 12 €

Drezno ma największą liczbę świątecznych rynków we wschodniej części kraju i jest miastem, które może ubiegać się o tytuł najstarszej imprezy sezonowej w Niemczech.
 
Jarmark Striezelmarkt pierwotnie rozpoczął się w 15 wieku. Słowo "Striezel" odnosi się właściwie do tortu o tej porze roku zwanego "Stollen", Strieselmarket nie jest to jedyny rynek w mieście, na którym odbywają się imprezy adwentowe. Ten rynek w centralnej części jest największy we wschodniej części Niemiec i jeden z najbardziej tradycyjnych w kraju. Terminy: 28.11.18 - 24.12.18, Czas: 10.00-21.00, Lokalizacja : Na placu Altmarkt w centrum Drezna,

Atrakcyjne wycieczki i wyjazdy organizator.

Augustusmarkt, Ten oryginalny rynek przy Hauptstrasse przeszedł przebudowę, chaty zastąpiły białe pagody w trzech sekcjach wzdłuż szerokiego bulwaru. Terminy: 29.11.18 - 23.12.18, Czas : poniedziałek-czwartek: 11.00-21.00, piątek: 11.00-22.00, sobota: 10.00-22.00 , niedziela: 10.00-21.00, Lokalizacja : od Neustädter Markt przez Dreifaltigkeitskirche. 
 
Jarmark bożonarodzeniowy, Neumarkt, Ten Weihnachtsmarkt jest bardzo zbliżony do powyższego - sąsiadujące stoiska znajdują się na otwartej przestrzeni po drugiej stronie Frauenkirche znanej jako Neumarkt. Termin: 29.11.18 - 22.12.18, od 11.00-22.00, Lokalizacja : Na Neumarkt 
 
Drezdeński Targ Zimowy, Winterlichter Dresden Ten targ znajduje się na jednej z najbardziej popularnych ulic handlowych Drezna. Znajduje się pomiędzy centrum miasta a głównym dworcem kolejowym. Niedawno przemianowane skoncentrować się na iluminacji, centralnym, który będzie 15m wysoka choinka. Termin: 29.11.18 - 23.12.18, od 10.00-21.00, Lokalizacja : Na Prager Strasse

Drezno panorama

Atrakcyjne wyjazdy do Drezna organizator.

Drezno panorama

Atrakcyjne wyjazdy do Drezna organizator.

Drezno panorama

Atrakcyjne wyjazdy do Drezna organizator.

Zielone Sklepienie cieszy się światową sławą jako jeden z najbogatszych skarbców w Europie. Muzeum jest podzielone na dwie strefy stałej wystawy o różnym charakterze. Grünes Gewölbe (pol. Zielone Sklepienie) – galeria sztuki stanowiąca dział Staatliche Kunstsammlungen Dresden. Muzeum jubilerstwa i złotnictwa założone w 1721 roku jako skarbiec elektorów saksońskich przez Augusta II Mocnego. Jest uważane za najbogatszą kolekcję klejnotów w Europie. W Historycznym Zielonym Sklepieniu – skarbiec Augusta Mocnego zniszczony podczas II Wojny Światowej i otwarty ponownie w 2006 r. prezentowane są inspirujące dzieła sztuki w oryginalnej barokowej scenerii. Mieści się tutaj ponad 3000 arcydzieł sztuki jubilerskiej i złotniczej oraz cenne wyroby z bursztynu i kości słoniowej, naczynia z kamieni szlachetnych i pełne artyzmu statuetki z brązu, ustawione w przestrzeni muzealnej bez witryn. 

Atrakcyjne wyjazdy do Drezna organizator.

 
Formularz kontaktowy
 
 
 
 
 
 
 
 

Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe

W ciągu 24 godzin lub wcześniej, postaramy się wysłać propozycje, lub zadać dodatkowe pytanie uzupełniające. Prosimy pamiętać im więcej, im bardziej szczegółowe będzie zapytanie ułatwi nam i przyspieszy opracowanie oferty zgodnej z oczekiwaniami, udzielenie odpowiedzi.

 
 
 
Wyjazdy ligowe mecze piłkarskie z biletem na mecz, dobre pakiety z hotelem i dodatkowe świadczenia
 
 
 
 
 
 
 
Włochy lato - losowo wybrane oferty z włoskich regionów przy plaży
 
 • Girasoli Rezydencja

  Zakwaterowanie w apartamentach dla 2-4 osób, w centrum, basen, przy plaży.
 • Hotel Mediterraneo

  Hotel posiadający własny basen, położony blisko plaży.
 • Nautic Residence

  Kompleks wakacyjny, zakwaterowanie w apartamentach dla 2-4 osób, basen, przy plaży
 • Sottovento Rezydencja

  Apartamenty Mono i Bilo, dla 2-4 osób, Basen.
 •  
 • Rezydencja Art

  Rimini popularne miejsce dla wypoczynku letniego, apartamenty z kuchnią.
 • Il Tulipano

  Nowa rezydencja w samym centrum Riccione, miasteczku wypoczynkowym, które co roku przyciąga turystów na wypoczynek na plaży. Miasteczko to znajduje się niedaleko Rimini.
 • Auriga rezydencja

  Kompleks wypoczynkowy, zakwaterowanie w apartamentach dla 2 - 4 osób, przy plaży
 • Internazionale Residence

  Zakwaterowanie w apartamentach dla 2-6 osób, w centralnym miejscu Marina Centro, przy plaży.
 •  
 
 
 • PIZA

  Hotel w Pizie,w pobliżu centrum starego miasta. Możliwość zwiedzenia z przewodnikiem Piazza dei Miracoli.
 • Hotel Roccamare

  Hotel o wysokim standardzie ,przy plaży, pokoje z widokiem na las lub morze, blisko miejscowości Rocchette.
 • Fiorentina mecze

  Wyjazd na mecz Fiorentina z biletem oraz atrakcyjny weekend
 • Park Hotel Zibellino

  Zakwaterowanie w hotelu z basenem w regionie Toskania w miejscowości Castiglione della Pescaia....
 •  
 • Toskania - wycieczka objazdowa

  Wycieczka do Włoch. Zwiedzanie m.in.: Dolomity, Jezioro Garda, Sirmione, Werona, Bergamo, Mediolan, Cinque Terre, Piza, Siena, Florencja.
 • Rezydencja Stella del Mare

  Rezydencja , apartamenty dla 3-5 osób, basen, 300 m do plaży, 3 km do miasteczka Vada.
 • Roccamare Residence

  Zakwaterowanie w apartamentach, bungalowach, willach w regionie Toskania w miejscowości Rocchette. Przy plaży , posiadającą certyfikat Błękitnej Flagi.
 • Residence Rex Lo Scoglietto

  Rezydencja, zakwaterowanie w apartamentach dla 2-6 osób w Punta Ala, basen. Obiekt położony niedaleko plaży, 500 m od centrum.
 •  
 
 
 
 • RZYM - zwiedzanie zabytków UNESCO

  Całodniowe zwiedzanie z przewodnikiem
 • Lazio Rzym mecze

  Wyjazd na mecz Lazio Rzym z biletem oraz atrakcyjny weekend
 • AS Roma mecze

  Wyjazd na mecz AS Roma z biletem oraz atrakcyjny weekend
 • Rzym- Florencja - Capri

  10 dniowa wycieczka do Włoch. Zwiedzanie m.in.: Wenecja, San Marino, Asyż, Rzym, Watykan, Monte Cassinio, rejs na wyspę Capri, Pompeje, Florencja.
 •  
 • Hotel Golden Beach

  Zakwaterowanie w hotelu położonym w starożytnym miasteczku morskim Fregenae w prowincji Rzym.
 • Residence T-Village

  Zakwaterowanie w apartamentach w rezydencji położonej w niewielkiej odległości od morza w miejscowości Anzio...
 • Weekend w Rzymie

  Wyjazdy do Rzymu. Program zwiedzania do indywidualnego ustalenia...
 •  
 
 
 
 
 
 
Włochy zima narty losowe oferty z wybranych obszarów narciarskich
 
 
 
 
 
 • Rezydencja Baita Antlia

  Zakwaterowanie w rezydencji znajdującej się przy wyciągach w Arabbie
 • Villagge Precomun

  Zakwaterowanie w apartamentach dla 4-6 osób w rejonie Arabby, 250 m od wyciągu
 • Rezydencja MARMOLADA

  Rezydencja położona w Bosco Verde na wysokości 1.200 m n.p.m. w obrębie obszaru narciarskiego Arabba-Marmolada...
 •  
 
 
 
 
Austria zima narty losowe oferty z wybranych obszarów narciarskich
 
 • Romerhof apartamenty

  Komfortowe apartamenty w centrum, 2 kompleksy basenów termalnych, blisko Polski, terminy free ski.
 • Apartamenty Binder

  Apartamenty w dobrym regionie narciarskim, 2 kompleksy basenów termalnych, blisko Polski, terminy free ski.
 • Apartamenty Sukar

  Apartamenty, dobre warunki narciarskie, 2 kompleksy basenów termalnych, blisko Polski, terminy free ski.
 • Apartamenty BEL MONTE

  Komfortowe apartamenty w centrum Bad Kleinkirchheim, 2 kompleksy basenów termalnych, terminy free ski.
 •  
 
 • Romerhof apartamenty

  Komfortowe apartamenty w centrum, 2 kompleksy basenów termalnych, blisko Polski, terminy free ski.
 • Apartamenty Binder

  Apartamenty w dobrym regionie narciarskim, 2 kompleksy basenów termalnych, blisko Polski, terminy free ski.
 • Apartamenty Sukar

  Apartamenty, dobre warunki narciarskie, 2 kompleksy basenów termalnych, blisko Polski, terminy free ski.
 • Apartamenty BEL MONTE

  Komfortowe apartamenty w centrum Bad Kleinkirchheim, 2 kompleksy basenów termalnych, terminy free ski.
 •  
 
 • Kronenhotel Seefeld

  Kronenhotel Seefeld, dobre położenie dla narciarzy.
 • Hotel Augarten

  Hotel SPA w Stubaital - lodowiec, przystanek skibusa przy hotelu.
 • Hotel Alpinpark

  Rodzinny hotel blisko starówki w Innsbrucku.
 • Hotel Seppl

  Luksusowy hotel w doskonałej lokalizacji, fitness i basen, Pitztal-lodowiec.
 •