Biuro organizuje wyjazdy turystyczne & wyjątkowe eventy od 1994 r.
   Dbamy o jakość, bo ilość przychodzi każdego roku jak w turystyce i gospodarce.

 

32 206 96 05

32 253 05 37
pon-pt: 9-17, sob: 10-13
 
Oferty dnia
 
 
BP Gryf adres centrum miasta

   Katowice ul. Opolska 17,
   tel. 32 206 9605, 32 253 0537
   telefon kom. 509 377 825
   kontakty i zobacz dojazd

 
Wakacje wyloty z Niemiec
blog.gryftravel.pl
 
 
EURO 2021 piłka nożna wyjazdy

EURO 2021 piłka nożna wyjazdy

Wyjazdy na mecze EURO 2021 bilety i pakiety, ponownie.
 
Mistrzostwa Europy 2020 piłka nożna.

EURO 2021 piłka nożna wyjazdy

Wyjazdy na Mistrzostwa Europy EURO  2021 w piłce nożnej, pełne pakiety. Polska na Euro 2021 w piłce nożnej. BP Gryf  organizuje wyjazdy na mecze za reprezentacją Polski.

Wyjazdy na mecze EURO 2021 z biletami za Polską!

Mistrzostwa Europy, EURO w Piłce Nożnej 2021 obędą się w: Danii, Holandii, Rumunii, Irlandii, Hiszpanii, Belgii, w Szkocji, Niemczech, Rosji, Anglii, Azerbejdżanie, we Włoszech i na Węgrzech. Już po zmianach z uwagi na COVID-19! 

Dublin mecz Polska v TBC 14-06-2021 r.,  zobacz oferty www
Bilbao mecz Polska v Hiszpania 19-06-2021 r., zobacz  oferty www
Dublin mecz Polska v Szwecja 23-06-2021 r., zobacz oferty www

Finał Euro 2020 w dniu 12 lipca odbędzie się w Londynie na legendarnym Wembley oraz półfinały 7 i 8 lipca, czy dojedziemy do tego etapu? życzymy tego sobie i piłkarzom!

wyjazdy na finały ME 2021 piłka nożna


Biuro Podróży Gryf organizuje wyjazdy na wszystkie mecze naszej reprezentacji.

 
 
Organizator wyjazdów na EURO 2021

 

Następne mecze EURO 2021, faza pucharowa.
 
Mecze 1/8 finału Mistrzostw Europy w piłce nożnej, zagramy:
 
Po fazie grupowej i meczach w Dublinie i Bilbao, gramy dalej! czeka nas mecz w Glasgow lub Kopenhaga lub Budapeszt. Awans do 1/8 finału mogą liczyć dwie pierwsze drużyny plus cztery najlepsze z trzecich miejsc, to potem istnieją trzy warianty.
- Jeśli Polska wyjdzie z pierwszego miejsca, to zagra w Glasgow z jedną z trzecich drużyn z grup A,B,C,D.
- Jeśli Polska wyjdzie z grupy z drugiego miejsca to mamy mecz z Anglią, Chorwacją, Czechami lub wyłonioną w barażach drużyną i polecimy do Kopenhagi.
- Jeśli natomiast awans do 1/8 finału będzie z trzeciego miejsca, to czeka nas mecz ponownie w Bilbao lub Budapeszcie.

Zdecydowanie polecamy wyjście z pierwszego miejsca!
 
Mecze 1/4 finału: 3 lipca - Sankt Petersburg i Monachium, 3 lipca Baku i Rzym, 2021 rok.
 
Półfinały: 6 lipca oraz 7 lipca - Londyn 2021 rok.
 
Finał EURO 2021 w piłce nożnej: 11 lipca - Londyn  / oferta z biletami

Biuro Podróży Gryf jest organizatorem turystyki od 1994 roku. Wyjazdy sportowe w kilku dyscyplinach są dla nas znane od podstaw. Organiozowaliśmy wyjazdy na MŚ w Brazylii 2014 i Rosja 2018. Prowadzimy biuro podróży jako organizator od 25 lat, wyjazdy sportowe to dla nas wieloletnie doświadczenia, zapraszamy. W naszej ofrercie znajdują się wszelkie niezbędne elementy takiego wyjazdu w tym m.in.:

- przejazdy, przeloty, lokalne transfery,
- hotele różnej kategorii od 3* do 5*, - turystyka, dodatkowe programy zwiedzania,
- wyżywienie; śniadanie, lunch i kolacje, specjalne bankiety dla grup, bilety VIP.

Ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych oraz wyjazdy na zamówienia dla wybranej opcji grupowej z obsługą, w/g uzgodnienia.

Zapraszamy do kontaków, BP GRYF

Na BLOGU zobacz więcej informacji o miastach gdzie pojedziesz www wejście .

 

Dublin mecz Polska v Słowacja EURO 2021 14-06

EURO 2021 Polska w Dublinie rozegra 2 mecze grupowe w ramach Mistrzostw Europu w piłce nożnej 2021 r. BP Gryf ponownie organizuje wyjazdy, pełne pakiety.
 

Polska zagra mecz w Dublinie 14 czerwiec 2021 r. godzina 18:00 ze Słowacją.

1 dzień 13.06.2021, Nd 
wylot 10:50 z Berlina przylot do Dublina 12:20.
Transher do hotelu, z
akwaterowanie w hotelu, centrum miasta, czas wolny,

 
Wynns Hotel 3* plus to doskonały wybór, jesteśmy w centrum!
Usytuowany w doskonałej lokalizacji w centrum miasta. Wynns Hotel Dublin oferuje wyjątkową mieszankę historycznego uroku i klimatu miasta. Obok najbardziej poszukiwane w mieście atrakcje turystyczne w tym słynna świątynia barów - Temple Bar. Hotel mieści się w zabytkowym budynku to części rezerwatu architektonicznego Dublina. Wynns Hotel istnieje w takiej czy innej formie od 1845 roku i był świadkiem wielu wydarzeń, które kształtowały historię Dublina. Kultowa marka hotelu Wynns o bogatej historii i legendarnej gościnności i gości którzy tam bywali czyni ten hotel wyjątkowym w Dublinie.

Wyjazdy na ME w piłce nożnej 2020, hotel.

Pamiętajmy że Irlandczycy nam sprzyjają, w trakcie EURO w Polsce byli i zachowywali się wyjątkowo kulturalnie, nawet starali się nas rozbawić! warto to docenić!

Wyjazdy na EURO 2021 pełne pakiety

Polecamy wizytę w Temple Bar (świątynia barów) to obszar na południowym brzegu rzeki Liffey w centrum Dublina. Promowany w kulturalnej dzielnicy Dublina ze względu na ciągłość życia nocnego. Popularny wśród turystów i bary takie jak Pałac Bar, Temple Bar Pub, Oliver St.John Gogarty i Auld Dubliner. Zdecydowanie polecamy odwiedzenie tego obszaru Dublina z zachowaniem odpowiednich standardów! oraz trzeźwej głowy! Stali mieszkańcy potrafią sobie z tym poradzić. W barach małe koncerty muzyków i wspólne śpiewanie, z przewagą tematów marynistycznych.

Wyjazdy na ME 2021

2 dzień 14.06.2021, Pn śniadanie w hotelu,

Proponujemy trasę od Temple Bar dalej strefa kibica i stadion. Więcej informacji poniżej.

Dublin mecz Polska v Słowacja 18:00 
zmierzymy się tam ze zwycięzcą play-offów między Irlandią, Bośnią i Hercegowiną, Słowacją i Irlandią Płn

Mecz zakończy się ok. 20:00, wyjście ze stadionu ok. 20:30
Po meczu powrót do Dublina podobną, krótką i pieszą trasą, kiedy każdy będzie chciał to inaczej przeżyć wygrany mecz, bo taki musi być! Do hotelu indywidualne powroty, bardzo bliska odległość. Nie możemy organizować grupowego transferu, nocne koszty, a każdy może mieć swoje indywidualne upodobania! To też wynika z naszego doświadczenia.
 
W Dublinie już graliśmy w 2015 roku, mecz na remis, ale ogólnie wygraliśmy kwalifikacje!


3 dzień 15.06.2021, Wt śniadanie w hotelu, wykwaterowanie ok. 12:00.
czas wolny w centrum miasta
15:00 transfer na lotnisko
17:55 wylot z Dublina, przylot do Berlina 21:15
 
 
2 660 zł od osoby, cena zawiera pakiet hotel 3* centrum:
- przelot bezpośredni Berlin - Dublin - Berlin, z bagażem podręcznym. Bagaż podręczny do 10 kg, Maks. rozmiar: 55 cm wys. x 40 cm szer. x 24 cm głęb, 
- zakwaterowanie w dobrym hotelu 3*, centrum, 2 noclegi ze śniadaniem, pokój dla 2 osób,
- transfer lotnisko - hotel - lotnisko, - obsługa pilota z Polski, 
- ubezpieczenie KL NNW, opłata na TFG.


Zakup biletów na mecze to UEFA prosimy śledzić, od lutego pojawiają się komunikaty i stopniowana sprzedaż!bilety UEFA zobaczZaloguj się, załóż konto, przygotuj dane 4 osoby: imię, nazwisko, pesel, jeden telefon i e-mail. Ceny biletów: Category 3: €50, Category 2: €125, Category 1: €185.
Uwaga: sprzedaż on-line na już/teraz pojawia się i znika, tak będzie do końca, wypełnienia stadionów, a jest dużo miejsc i cały czas dostępnych, trzeba śledzić na stronie UEFA j/w. Dla naszych klientów, możemy proponować bilety po kosztach zakupu na stronie UEFA lub z rynku wtórnego.

Wyjazdy na EURO 2021, organizator.

Przed meczem proponujemy trasę od Temple Bar, nie da się pominąć, ale nie za dużo trunków! dalej strefa kibica, na stadionie trzeba być ok. 16:00 w dobrej formie! Podobnie droga powrotna po meczu.

Temple Bar - strefa kibica Merrion Square Park - stadion

 

Strefa kibica w Dublinie Football Village
Merrion Square Park, jest uważany za jeden z najlepiej zachowanych placów w mieście i znajduje się zaledwie 15 minut spacerem od stadionu i 15 minut spacerem od Zamku w Dublinie i dzielnicy Temple Bar. W dniu meczu trasa z Football Village do stadionu będzie pełna imprez ulicznych, więc jest to idealny sposób, aby wprowadzić się w nastrój przed wielkim meczem! Strefa otwarta we wszystkie dni turniejowe od 12 czerwca do 12 lipca, praktycznie całą dobę każdego dnia. Spotkania fanów każdej drużyny w tylko przyjacielskiej atmosferze. Co jest włączone i zawiera:  przedstawienia artystyczne i kulturalne, muzyka i rozrywka. Pokaz 51 meczów UEFA EURO 2020 w Football Village i powtórki. Jedzenie picie naturalnie płatne. Dodatkowe rozrywki i zawody piłkarskie dla wszystkich grup wiekowych.

Wyjazdy na mecze pełne pakiety


Nasze BP Gryf wyjazdy na mecze EURO 2020 w piłce nożnej, decyzją UEFA zostają przeniesione na 2021 rok Zawsze jeździmy za naszą Polską Reprezentacją Narodową. Kultywowanie takich wyjazdów ma swoją dużą tradycje w wielu krajach na świecie i Europie. Tradycja spotkania fanów z innych krajów, wspólna zabawa przed i po meczu to przejaw dobrych obyczajów. Takie grupowe wyjazdy i spotkania sportowe należy doceniać i staramy się to robić. Zapraszamy na nasze wyjazdy.

Organizator wyjazdów na EURO 2021 w piłce nożnej.


Na BLOGU zobacz więcej informacji o miastach gdzie pojedziesz www wejście .

Dublin zwiedzanie, obiekty, można zwiedzić, zobaczyć samodzielnie przed meczem [ zobacz artykuł ] oraz bliska okolica, dobre informacje dla tych co chcą dodatkowo odwiedzić to miasto przy wieku okazjach jakie oferuje.
 

Bilbao mecz Hiszpania v Polska EURO 2021

EURO 2021 Mecz Polska v Hiszpania to jeden z faworytów Mistrzostw Europy w piłce nożnej. Mecz odbędzie się 19-06-2021, sobota. BP Gryf ponownie w 2021 roku organizuje wyjazd z pełnym pakietem, przelot, hotel, transfery i więcej wg. zamówienia.

Wyjazdy na ME 2021, pakiety mecz Hiszpania v Polska


Bilbao to największe miasto w Kraju Basków nad zatoką Biskajską, najważniejsze pod względem gospodarczym oraz główny port w regionie. Stolica znajduje się u ujścia rzeki Ria de Bilbao. Nazwa Bilbao najprawdopodobniej wywodzi się z baskijskich słów „bi albo”, co oznacza „dwie strony”, ponieważ miasto rozciąga się na obie strony ujścia, dlatego różne dzielnice są połączone mostami. Ikoną miasta jest Muzeum Guggenheima. Stare miasto w Bilbao z siedmioma ulicami to pierwotna średniowieczna wioska, jest dziś tętniącym życiem i malowniczym zakątkiem miasta! Wąskie głównie deptaki są wypełnione barami serwującymi pyszne tapas i dania kuchni baskijskiej.
 

Przeloty do Bilbao muszą być z przesiadką! mamy zapłacone od 2020 roku!
 

Wyjazdy z pełnum pakietem na mecze EURO 2021
 
 
A) Opcja hotel 3*, 3 dni 2 noclegi, wylot z Berlina
 
2 980 zł cena pakietu pobytowego od osoby zawiera:
- zakwaterowanie w hotelu, pokój 2 osobowy, 2 noclegi ze śniadaniem,
- przelot samolotem, informacja poniżej,
- transfer lotnisko - hotel - lotnisko,
- obsługa pilota z Polski,
- ubezpieczenie KL NNW, opłata na TFG.

Dodatkowe świadczenia do uzgodnienia, pomagamy w nabyciu biletów na mecz.

Zakup biletów na mecze EURO 2021 to UEFA prosimy śledzić, pojawiają się komunikaty i sprzedaż! bilety UEFA zobaczZaloguj się, załóż konto, przygotuj dane 4 osoby: imię, nazwisko, pesel, jeden telefon i e-mail. Ceny biletów: Category 3: €50, Category 2: €125, Category 1: €185. Uwaga: sprzedaż on-line na już/teraz będzie pojawiać się i znikać, tak będzie do końca, wypełnienia stadionów, a jest dużo miejsc i cały czas dostępnych, trzeba śledzić na stronie UEFA j/w. Dla naszych klientów, możemy proponować bilety po kosztach zakupu na stronie UEFA lub z rynku wtórnego.
 

Wyjazd do Bilboa na mecz Hiszpania v Polska, 3 dni 2 noclegi:

1 dzień 18.06.2021 piątek, wylot Berlin 15:00, przylot Bilbao 19:00
przejazd do hotelu nad morzem, transport publiczny, pociąg i Metro, możliwe inne opcje.
wieczór w pięknym miejscu i mieście, więcej informacji na dole artykułu.


2 dzień 19.06.2021 sobota, śniadanie w hotelu, sam decydujesz kiedy jedziesz na stadion, przejazd metrem tylko 20 minut pod sam stadion.

W Bilbao powstanie też strefa kibiców, występy, koncerty, powtórki meczy na telebimie. Stadion znajduje się w samym centrum miasta, samodzielne spacery, zwiedzanie, trzeba odwiedzić też dobre restauracje, to też turystyczna atrakcja dla tego regionu.


21:00 mecz Hiszpania v Polska

Wyjazdy z pełnym pakietem ME 2021 piłka nożna


Stadion w Bilbao, nazwa San Mamés, to duży obiekt, pojemność stadionu nieco ponad 53 000 miejsc. Adres: Rafael Moreno Pitxitxi, 48013 Bilbo. Położony niemal w centrum miasta!

Po meczu powrót do hotelu metrem 20 minut, odjazdy całą noc, co 30 minut.

3 dzień 20-06-2021 niedziela, śniadanie w hotelu, przejazd na lotnisko,

- śniadanie w hotelu, wyjazd na lotnisko (jest blisko, ale obostrzeni!) musi być o godzinie min. 9:00.

Wylot 20.06.2021 (Nd) Bilbao 12:00 przylot do Berlina 18:05


Wyjazd na EURO 2021 i zakwaterowanie w hotelu:

Wyjazdy z dogodnym przelotem, obsługa Biura Gryf, bilety PL v Hiszpania


Gran Hotel Puente Colgante to spadkobierca historii i kultury miasta Portugalete w kraju Basków i port wylotowy dla Bilbao. Hotel od lat utrzymuje dwie tradycje: sztukę gościnności i zaangażowania w życie towarzyskie. Hotel Puente Colgante Boutique przeznaczony dla odkrywców świata, gastronomii i sztuki życia, dlaczego? bo położony jest na wyjściu w otwarte morze. Duży wpływ na wewnętrzny klimat ma historia i pierwszy właściciel Don Manuel. Manuel Calvo y Aguirre, protagonista w historii, fortuny zdobył w połowie XIX wieku w Hawanie. Powrócił do Portugalete w 1898 roku, aby zamieszkać w rezydencji, która obecnie jest Hotelem Butikowym Puente Colgante. Był też filantropem, nakazywał rozdzielać racje żywnościowe i chleb wśród potrzebujących w trudnych czasach.


Wyjazdy z dogodnym przelotem, obsługa Biura Gryf

Pokoje urządzone w ciepłych kolorach, szarym, zielonym lub niebieskim i wygodne łóżka, które gwarantują komfortowy pobyt, łącze internetowe i TV. Łazienki posiadają kosmetyki marki Rituals, wykonane z ekologicznych receptur i zapakowane w karton z recyklingu.

Wyjazdy z dogodnym przelotem, obsługa Biura Gryf

Tradycyjne smaki kuchni baskijskiej, inspirowane dania kubańskie, koktajle, owoce morza i przekąski. Paladar La Habana i tarasy hotelu oferują pyszne menu à la carte, typowe pintxos i wina z Kraju Basków i kubańskie potrawy.

Wyjazdy z dogodnym przelotem, obsługa Biura Gryf

Hotel ma cztery uzupełniające się oferty gastronomiczne w promieniu 500 metrów, w samym sercu średniowiecznego starego miasta Portugalete.

Wyjazdy z dogodnym przelotem, obsługa Biura Gryf

Od hotelu przejazd metrem 20 minut od stacji Peñota Metro, identyfikator przystanku: PEN
Do stadionu przystanek w centrum obok stadionu, San Mamés, identyfikator przystanku: SAM

mapa pokazuje przejazd drogowy.


Gdzie mieszkamy Hotel Puente Colgante Boutique 3* w Portugalete na północ od centrum Bilbao, nad morzem to port morski dla Basków, ma dodatkowe atrakcje. Do metra spacer od / do hotelu i stacja Merta Peñota (PEN).

Portugalete i wyjazdy na EURO 2021, organizator, mecz.
Porady: nie opuszczaj Bilbao przed wizytą w barze Pintxos to podstawowa przekąska późnego popołudnia w Kraju Basków, której po prostu nie można przegapić. Wypróbuj Kalimotxo: orzeźwiający letni koktajl, stworzony przez zmieszanie wina z colą i podany na lodzie.

Najlepsze miejsce na malownicze widoki to wycieczka kolejką linową Artxanda, łączy Bilbao ze szczytem góry Artxanda. Stacja dojazdowa Plaza del Funicular znajduje się w odległości krótkiego spaceru od centrum i będziesz nagradzany wspaniałymi widokami za przejażdżkę na szczyt. Nie mamy wiele czasu przed meczem, sam decydujesz! Strefa kibica, powstanie, jeszcze brak informacji gdzie, ale można spodziewać się gdzie i to będzie też centrum miasta!

Nasze BP Gryf wyjazdy na mecze EURO w piłce nożnej. Zawsze jeździmy za naszą Polską Reprezentacją Narodową. Kultywowanie takich wyjazdów ma swoją dużą tradycje w wielu krajach na świecie i Europie. Tradycja spotkania fanów z innych krajów, wspólna zabawa przed i po meczu to przejaw dobrych obyczajów. Takie grupowe wyjazdy i spotkania sportowe należy doceniać i staramy się to robić. Zapraszamy na nasze wyjazdy.

Organizator wyjazdów na EURO 2021 w piłce nożnej.

Na BLOGU zobacz więcej informacji o miastach gdzie pojedziesz www wejście .

 

Dublin Polska v Szwecja ME 2021, trzeci mecz

EURO 2021 Polska v Szwecja, mecz w Dublinie w dniu 23 czerwca, godzina 18:00. Mecz będzie raczej decydujący co dalej. Wyjazdy z pełnym pakietem. BP Gryf ponownie organizuje wyjazdy na EURO tym razem  2021 Zapraszamy.


Wyjazdy na EURO piłka nożna pełne pakiety, Dublin.

Program wyjazdu na mecz Polska v Szwecja:
 
1 dzień 22.06.2021, wtorek, wylot z Berlina 10:50, przylot do Doblina 12:20
Transfer do hotelu, zakwaterowanie, czas wolny w centrum miasta.

Wynns Hotel 3* plus to doskonały wybór, jesteśmy w centrum!
Usytuowany w doskonałej lokalizacji w centrum miasta. Wynns Hotel Dublin oferuje wyjątkową mieszankę historycznego uroku i klimatu miasta. Obok najbardziej poszukiwane w mieście atrakcje turystyczne w tym słynna świątynia barów - Temple Bar. Hotel mieści się w zabytkowym budynku to części rezerwatu architektonicznego Dublina. Wynns Hotel istnieje w takiej czy innej formie od 1845 roku i był świadkiem wielu wydarzeń, które kształtowały historię Dublina. Kultowa marka hotelu Wynns o bogatej historii i legendarnej gościnności i gości którzy tam bywali czyni ten hotel wyjątkowym w Dublinie.

Organizator wyjazdu na EURO 2021 Polska v Szwecja

 
2 dzień 23.06.2021, śniadanie w hotelu
Proponujemy trasę od Temple Bar dalej strefa kibica i stadion.
Więcej informacji poniżej.

 
18:00 mecz Polska v Szwecja, zakończy się ok. 20:00, wyjście ze stadionu ok. 20:30

Po meczu powrót do Dublina podobną, krótką i pieszą trasą, kiedy każdy będzie chciał to inaczej przeżyć wygrany mecz, bo taki musi być! Do hotelu indywidualne powroty, bliska odległość taxi. Nie możemy organizować grupowego transferu, nocne koszty, a każdy może mieć swoje indywidualne upodobania! To też wynika z naszego doświadczenia.
 
3 dzień 24.06.2021, czwartek, śniadanie w hotelu, wykwaterowanie ok. 12:00
czas wolny, zakupy, jesteśmy w centrum handlowym.
15:00 transfer na lotnisko
17;55 wylot z Dublina, przylot do Berlina 21:15.
 
2 690 zł od osoby, cena zawiera pakiet hotel 3* w centrum:
- przelot bezpośredni z Berlina do Dublina i powrót z bagażem podręcznym,
- zakwaterowanie w dobrym hotelu 4*, 2 noclegi ze śniadaniem, pokój dla 2 osób,
- transfer lotnisko - hotel - lotnisko, - obsługa pilota z Polski, 
- ubezpieczenie KL NNW, opłata na TFG.

W cenie przelotu bagaż podręczny (10 kg), Maks. rozmiar: 55 cm wys. x 40 cm szer. x 24 cm głęb. Dodatkowo jeden niewielki przedmiot osobisty: mała torebka, laptop, torba z pieluchami albo zakupami bezcłowymi. Maks. rozmiar: 25 cm wys. x 33 cm szer. x 20 cm głęb. Dopłaty na lotnisku za bagaż rejestrowany w jedną stronę: 15 kg 20 €, 20 kg 25 €.


Zakup biletów na mecze to UEFA prosimy śledzić, od lutego pojawiają się komunikaty i stopniowana sprzedaż!  bilety UEFA zobacz . Zaloguj się, załóż konto, przygotuj dane 4 osoby: imię, nazwisko, pesel, jeden telefon i e-mail. Ceny biletów: Category 3: €50, Category 2: €125, Category 1: €185.
Uwaga: sprzedaż on-line na już/teraz pojawia się i znika, tak będzie do końca, wypełnienia stadionów, a jest dużo miejsc i cały czas dostępnych, trzeba śledzić na stronie UEFA j/w. Dla naszych klientów, możemy proponować bilety po kosztach zakupu na stronie UEFA lub z rynku wtórnego.

Wyjazdy na EURO 2021, organizator

Przed meczem proponujemy trasę od Temple Bar, nie da się pominąć, ale nie za dużo trunków! dalej strefa kibica, na stadionie trzeba być ok. 16:00 w dobrej formie!

od Hotelu na Temple Bar - strefa kibica Merrion Square Park - stadion
 
Strefa kibica w Dublinie Football Village dla EURO 2021
Merrion Square Park, jest uważany za jeden z najlepiej zachowanych placów w mieście i znajduje się zaledwie 15 minut spacerem od stadionu i 15 minut spacerem od Zamku w Dublinie i dzielnicy Temple Bar. W dniu meczu trasa z Football Village do stadionu będzie pełna imprez ulicznych, więc jest to idealny sposób, aby wprowadzić się w nastrój przed wielkim meczem! Strefa kibica otwarta we wszystkie dni turniejowe od 11 czerwca do 11 lipca, praktycznie całą dobę każdego dnia. Spotkania fanów każdej drużyny w tylko przyjacielskiej atmosferze. Co jest włączone i zawiera:  przedstawienia artystyczne i kulturalne, muzyka i rozrywka. Pokazy meczów na żywo na żywo 51 meczów UEFA EURO 2020 w Football Village. Jedzenie picie naturalnie płatne. Dodatkowe rozrywki i zawody piłkarskie dla wszystkich grup wiekowych.

Wyjazdy na mecze EURO 2020, organizator.


Nasze BP Gryf wyjazdy na mecze EURO 2021 w piłce nożnej. Zawsze jeździmy za naszą Polską Reprezentacją Narodową. Kultywowanie takich wyjazdów ma swoją dużą tradycje w wielu krajach na świecie i Europie. Tradycja spotkania fanów z innych krajów, wspólna zabawa przed i po meczu to przejaw dobrych obyczajów. Takie grupowe wyjazdy i spotkania sportowe należy doceniać i staramy się to robić. Zapraszamy na nasze wyjazdy.

23 czerwca to Dzień Ojca! i dzień meczu.
 
Nie wszyscy bohaterowie noszą peleryny, ale wielu z nich nosi imię, Tato!
Dobry pomysł na obdarowanie jednego z naszych prawdziwych bohaterów życia, Waszego Ojca.

Organizator wyjazdów na EURO 2021
 
Na BLOGU zobacz więcej informacji o miastach gdzie pojedziesz [ www wejście ]

Dublin zwiedzanie, obiekty, można zwiedzić, zobaczyć samodzielnie przed meczem [ zobacz artykuł ] oraz bliska okolica dla tych co chcą odwiedzić Dublin niezależnie od powodu i warto.
 
Wyjazdy na ME 2020 z biletem za reprezentacją Polski

Wyjazdy na EURO 2021 z biletem mecze Polski

Polska zagra na EURO 2021 roku w piłce nożnej!
Wiemy gdzie i z kim zagramy w grupie turnieju finałowego UEFA EURO 2021.
 
14 czerwca Pn w Dublinie, Polska ze zwycięzcą barażu 18:00 ( oferta wyjazdu )
19 czerwca So w Bilbao, Polska zagra z Hiszpanią 21:00, ( oferta wyjazdu )
23 czerwca Śr w Dublinie, Polska zagra ze Szwecją 18:00, ( oferta wyjazdu )
 
Gryf BP organizuje wyjazdy na wszystkie mecze z Naszą reprezentacją POLSKA!

Wyjazdy na mecze z biletami za reprezentacją
 
Gryf BP już tradycyjnie organizuje wyjazdy na wszystkie mecze Naszej reprezentacji. Zobacz nasze opracowania na odpowiednich stronch.


Wyjazdy na EURO 2021 piłka nożna.

Możliwe że Irlandia znajdzie się w grupie zawierającej Hiszpanię, Polskę i Szwecję w EURO 2021 - jeśli awansuje w fazie playoff w marcu. Jeśli Irlandia się zakwalifikuje, dla Polski to może być odpowiedni przeciwnik. Dodatkowo podkręci nastrój w Dublinie. Fani z Irlandii pokazali fantastyczny styl i kulturę w trakcie ME w Polsce.

14 czerwca 2021 zmierzymy się tam ze zwycięzcą play-offów między Irlandią, Bośnią i Hercegowiną, Słowacją i Irlandią Płn

Mecze 1/8 finału Mistrzostw Europy w piłce nożnej, zagramy:
 
Po fazie grupowej i meczach w Dublinie i Bilbao, gramy dalej! czeka nas mecz w Glasgow lub Kopenhaga lub Budapeszt. Awans do 1/8 finału mogą liczyć dwie pierwsze drużyny plus cztery najlepsze z trzecich miejsc, to potem istnieją trzy warianty.
- Jeśli Polska wyjdzie z pierwszego miejsca, to zagra w Glasgow z jedną z trzecich drużyn z grup A,B,C,D.
- Jeśli Polska wyjdzie z grupy z drugiego miejsca to mamy mecz z Anglią, Chorwacją, Czechami lub wyłonioną w barażach drużyną i polecimy do Kopenhagi.
- Jeśli natomiast awans do 1/8 finału będzie z trzeciego miejsca, to czeka nas mecz ponownie w Bilbao lub Budapeszcie.
 
Zdecydowanie polecamy wyjście z pierwszego miejsca!

Jedziemy na mecze Reprezentacji Polski w piłce nożnej, EURO 2021 !
 
Zaprasza Biuro Podróży Gryf.

Mamy też  w ofertę z biletem na mecz finałowy w Londynie 11 lipca 2020 roku, bardzo ograniczona ilość w dobrej cenie!
 
 
Wyjazd na Finał EURO 2020 Londyn 12-07-2020

Wyjazd na Finał EURO 2021 Londyn 11-07-2021

Wyjazd na Finał EURO 2021 w piłce nożnej Londyn. Zobaczysz wielu z największych światowych talentów piłkarskich na kultowym stadionie Wembley, na którym odbędzie się mecz finałowy UEFA EURO 11 lipiec 2021. Z wyjątkową oprawą i ceremonią nagradzania zwycięzcy!
 
Turniej ME 2021 rozpoczyna się 11 czerwca na Stadio Olimpico w Rzymie, a finał miesiąc później na stadionie Wembley 11 lipca 2021 roku. Oprócz finału 11 lipca i obu półfinałów 6 lipca i 7 lipca, Londyn organizuje trzy mecze grupowe w dniach 13, 18 i 22 czerwca oraz jeden mecz w dniu 26 czerwca.

Wyjazdy na mecze z biletami i pełne pakiety

Wcześniej Polska rozegra mecze grupowe, EURO rok 2021:
14 czerwca w Dublinie, Polska zagra ze zwycięzcą barażu 18:00, [zobacz oferta]
19 czerwca w Bilbao, Polska zagra z Hiszpanią 21:00, [zobacz oferta]
23 czerwca w Dublinie, Polska ze Szwecją 18:00, [zobacz oferta]
 
Miastami gospodarzami UEFA EURO 2020 są: Amsterdam, Baku, Bilbao, Bukareszt, Budapeszt, Kopenhaga, Dublin, Glasgow, Londyn, Monachium, Rzym i Petersburg.
 
BP Gryf proponuje wyjazd na mecz finał EURO 2021 w dniu 11 lipca, pakiet z biletem kategorii 2, narożniki stadionu. Wembley, doskonały przegląd boiska i akcji. Dobra poniższa opcja ma ograniczoną ilość miejsc, każda następna będzie niestety droższa.
 
na zapytanie od osoby, pakiet:
uwaga! bardzo ograniczona ilość miejsc w dobrej cenie / pakiecie! prosimy pytać.
 
Pakiet wyjazdowy z biletem na mecz Finał EURO 2021 od osoby zawiera:
- 2 noclegi w hotelu 4*, pokój dla 2 osób ze śniadaniem 10-12 lipiec 2021 r.
- bilet na mecz kategoria 2, będzie dostarczony w Polsce przed wyjazdem!
- ubezpieczenie KL NNW, opłata na TFG.

Organizator wyjazdów na EURO 2021, pakiety.


Uwaga: termin pobytu bardzo oblegany z uwagi na finał EURO 2021 i finał Wimbledon! Mamy zabezpieczony dobry hotel 4* w centrum Londynu. Na mecz dojazd Metro, zdecydowana większość tak dojedzie na stadion. Ale jesteśmy w centrum Londynu, mecz będzie wieczorem.

Organizator wyjazdów na EURO 2021, pakiety.

Dodatkowe świadczenia w/z zamówienia:
- przelot z wybranego lotniska w Polsce, (08/2019 jeszcze są dobre, niskie ceny!),
- transfer lotnisko – hotel – lotnisko,
- inne różne świadczenia do uzgodnienia.

Wyjazd z biletem na mecz, gwarantowanym.
 
W pobliżu Wembley Stadium znajdują się trzy stacje. Najbliższa stacja Stadion Wembley obsługiwana jest przez Chiltern Railways. Jeśli podróżujesz metrem, stacja Wembley Park znajduje się zaledwie 15 minut spacerem od stadionu i znajduje się na liniach Jubileuszowych i Metropolitalnych. Alternatywnie możesz dojechać do stacji Wembley Central na liniach Bakerloo, London Overground, London Midland i Southern. Dojście do stadionu Wembley zajmuje 20 minut. W pobliżu stadionu działają także różne trasy autobusowe.

Na BLOGU zobacz więcej informacji dla Londyn EURO 2021, www wejście


Na BLOGU zobacz więcej informacji o miastach gdzie pojedziesz www wejście .

Wimbledon, Londyn od Pon. 28 czerwiec 2021 do Ndz. 11 lipiec 2021 r., zbiegły się dwa duże wydarzenia sportowe! Do wyjazdu na mecz finałowy EURO 2021 możemy zabezpeczyć wejście na mecz tenisa! Wszystko do uzgodnienia i wg. dostępnego czasu i biletów.

Od Hotelu na stadion dojazd metro.

 
 

 

 

Dublin zwiedzanie ME 2021

Polska reprezentacja narodowa w piłce nożnej zagra dwa ważne mecze w Dublinie EURO 2021 roku. Organizujemy - BP Gryf wyjazdy w tym pełne pakiety z przelotami, hotel transfery i bilet na mecz -pomagamy, doradzamy i oferujemy.
 

14 czerwca 2021 Pn w Dublinie, Polska zagra ze zwycięzcą barażu 18:00.
23 czerwca 2021 Śr w Dublinie, Polska ze Szwecją 18:00.

Zwiedzanie Dublina: Dublin zalecamy dużo zwiedzać pieszo, unikamy korków. Miasto dawno temu założyli Wikingowie, pozostałości można znaleźć w wielu miejscach miasta. Duży wpływ na rozwój miasta mieli Anglo-Normanie, w tym znaczący Anglicy, pozostawali tu mnóstwo eleganckich budowli, dzisiaj użyteczności publicznej tak jak i eleganckie georgiańskie place i ulice. Celtycki tygrys pozostawił po sobie nowoczesne budynki.

Wycieczka  1 dzień Dublin ok. 8 godzin, tak może wyglądać:
 

O’Connell Street w Dublinie każdy zwiedzający Irlandię musi znaleźć się na O’Connell Street, jednej z głównych ulic Dublina. Jej nazwa została nadana na cześć Daniela O’Connella, lidera irlandzkich nacjonalistów na początku XIX wieku, walczącego o autonomię Irlandii oraz o równouprawnienie katolików w kwestii praw wyborczych, które przeforsował w 1829 roku. Jego pomnik stoi na południowym końcu ulicy, naprzeciw mostu O’Connell Bridge. Na turystów czeka również wiele innych pomników i zabytkowych budynków na tej, jednej z najszerszych ulic Europy. Godny uwagi jest przede wszystkim budynek Głównej Poczty, służący jako siedziba przywódców powstania z 1916 roku. Monumentem, którego nie da się przeoczyć jest „Szpila” (The Spire of Dublin), będąca najwyższą rzeźbą na świecie (120 metrów), wzniesiona w 2003 roku dla uczczenia nowego tysiąclecia.
 
Dalej zobaczymy z zewnątrz Trinity College – kolegium Trójcy Świętej jest najstarszą (i najbardziej prestiżową)  uczelnią w kraju. Założona w 1592 roku przez królową Elżbietę. Większość zabudowań uczelni pochodzi z XVIII wieku, a wokół budynku znajduje się rozległy College Park. Absolwentami tej uczelni byli Oscar Wilde, Jonathan Swift i Samuel Beckett. W budynku znajduje się słynna biblioteka z Księgą z Kells (wstęp płatny) wstęp na teren Trinity College jest darmowy. Warto tam się wybrać chociażby po to by zobaczyć fasadę budynku i park.
 
Muzeum Narodowe, Biblioteka Narodowa, Muzeum Historii Naturalnej, Galeria Narodowa – trzy placówki mieszczące się w swoim bliskim sąsiedztwie, dwie pierwsze na tej samej ulicy. Muzeum Narodowe pozwoli na odbycie szybkiego kursu irlandzkiej historii, Galeria posiada wspaniałą kolekcję malarstwa irlandzkiego (w tym znakomitego malarza Jacka Butlera Yeatsa) i światowego.
 
Christ Church i Dublinia – wspaniała gotycka katedra, której początki sięgają XI wieku, znajduje się tu nagrobek Strongbowa – jednego z pierwszych normańskich rycerzy, którzy wyruszyli na podbój Irlandii, a także wspaniałe krypty z wystawą: „Skarbiec Christ Church”. W Christ Church odbyła się także premiera : „Mesjasza” Haendla. Dublinia to znajdująca się obok katedry wystawa ukazująca dzieje średniowiecznego Dublina, idealna dla młodszego turysty ze względu na ekspozycje stworzoną z mini scenek, naturalnej wielkości ludzkich figur i paneli informacyjnych, które można dotykać.
 
Katedra św. Patryka  (Saint Patrick's Cathedral )– druga z dublińskich katedr, jej korzenie związane są z patronem Irlandii św. Patrykiem, to tutaj podobno w V wieku maiła on chrzcić pogan, pamiątka po tym jest znajdującą się w parku okalającym kościół studnia. Dziekanem w katedrze był Jonathan Swift autor „Podróży Guliwera” tutaj też został pochowany.

 
Destylarnia Jameson – drugi produkt alkoholowy, z którego znana jest Irlandia, irlandzka whiskey trzykrotnie destylowana jest bardzo delikatna a Jameson jest marką, która zawojowała Świat. Destylarnię zwiedza się z przewodnikiem, krok po kroku odkrywając tajniki bursztynowego trunku a na koniec oczywiście otrzymuje się próbki do degustacji. Old Jameson Distillery   ...

 
Guinness Storehouse: wycieczka zwiedzanie browaru w tym kufel piwa Guinness Storehouse. Piętrowa ekspozycja prezentująca dzieje tego najbardziej popularnego towaru eksportowego Irlandii. Wejdziemy do baru znajdującego się na ostatnim piętrze  browaru, skąd rozciąga się wspaniała panorama miasta.Inne trasy zwiedzania do ustalenia: zaprasza BP GRYF.
 

Czarter lotniczy wyjazdy na zamówienie

Dlaczego warto wybrać przelot lotniczych dla prywatnych, grupowych wyjazdów?
 
Proponujemy czarter samolotów różnej wielkości i typów, oraz helikopterów. BP Gryf zabezpiecza pełną obsługę wyjazdu na wybrany event. Jesteśmy organizatorem turystyki nr. rejestracji 220. Oferujemy pełną obsługę podróży i usług concierge. Posiadamy własne doświadczenia organizatora od 1994 r. Nie wszystko można zrobić samodzielnie, dlatego posiadamy sprawdzonych dostawców, usług i dostęp do ekspertów w każdej dziedzinie turystyki i obsługi loniczych charterów. Transport lotniczy, autokarowy czy promowy realizujemy zagraniczne usługi i krajowe. Turystyka to nasza dewiza i z tym związane elementy, co realizujemu już od 1994 roku!.
 
Obsługujemy czarterowe wyjazdy na zamówienia, większe i mniejsze samoloty pasażerskie i helikoptery. Samoloty odrzutowe i turbośmigłowe, samoloty VIP i executiv, wąsko pokładowe i szerokokadłubowe, oraz helikoptery. Oferujemy spersonalizowaną obsługę, dostosowując każdy aspekt czarteru samolotów grupowych do Państwa konkretnych potrzeb.

Pojawia się następne wyzwanie wyjazdy na EURO 2021, mamy gotowe programy, wyjazdy www Mamy też partnerów do organizacji wyjazdów na każdy kierunek loty charterowe bez noclegów oraz mniejsze samoloty z noclegami.

Organizator VIP wyjazdy sportowe i kulturalne.

 
Wybranie planu podróży i przelotu specjalnym czarterem dla grupy.
 
BP Gryf może rozwiązać problem skomplikowanych podróży, zapewniając elastyczny harmonogram, który kontrolujesz.
 
Zaspokajamy różnorodne potrzeby, bez względu na to, czy jest to szybki przelot z uzgodnionego lotniska, czy korzystanie z wielu tras. Nasze rozwiązania obejmują wiele branż i wydarzeń, w tym:

Organizator VIP wyjazdy sportowe i kulturalne.
 
Sport - organizujemy prywatne / firmowe wyjazdy dla drużyn, kibiców lub sponsorów korporacyjnych. Wyjazdy z pełną obsługą imprez sportowych, kulturalnych, wszystko z biletami na wydarzenie, hotele i więcej usług, wg. uzgodnienia.
 
Muzyka i kultura - obsługa od organizowania lotów na trasie koncertowej po jednorazowe wyjazdy, wyloty na koncerty oraz koordynację rozkładów lotów na dłuższe trasy. BP Gryf zapewnia obsługę pobytów i zakwaterowanie oraz dodatkowy serwis.

Organizator VIP wyjazdy sportowe i kulturalne.
 
Road shows - to seria wydarzeń marketingowych obejmujących spotkania biznesowe, handlowe i konferencje. Trasy do wielu miejsc docelowych, bez względu na to, czy odbywają się na krótkich lotach do miejsc w obrębie jednego kraju, czy loty długodystansowe Europa czy Świat.

Organizator VIP wyjazdy sportowe i kulturalne.
 
Delegacje handlowe, targi - umożliwiające podróże dla biznesu.
Performing Arts - bez względu na to, czy chodzi o regionalne tournee teatralne, czy o dłuższą trasę, możemy zorganizować Twój plany podróży.

Organizator VIP wyjazdy sportowe i kulturalne.
 
Film i telewizja - aranżowanie prywatnych tras podróży dla zespołu. zaplanowanie trasy promocyjnej. Potrzebujesz czarteru na nadchodzącą trasę? Prosimy o kontakt.

Organizator VIP wyjazdy sportowe i kulturalne.
 
Przykładowe wyceny, trasy przelotów i dostępny asortyment.

Organizator VIP wyjazdy sportowe i kulturalne.

Samoloty, p
rzybliżone koszty, zależne od wielu czynników, termin, godziny, czas postoju itp. Ceny wylot i powrót w tym samym dniu.

Wielkość, pojemność samolotu do ilości:

6 osób

20 osób

33 osoby

Warszawa - Budapeszt - Warszawa

11 400 €

12 500 €

13 400 €

Warszawa - Nicea - Warszawa

18 400 €

18 800 €

20 800 €

Warszawa - Mediolan - Warszawa

16 600 €

17 800 €

19 800 €

Warszawa - Graz - Warszawa

12 600 €

13 800 €

15 800 €

Warszawa - Londyn / Luton  - Warszawa

19 400 €

22 300 €

22 300 €

Warszawa - Soczi /Adler - Warszawa

22 000 €

13 400 €

27 900 €

Możliwe inne miasta wylotów!

Cena zależy od: dostępności, czasu na start lub lądowanie, praw przewozowych i zatwierdzenia harmonogramu. Cena obejmuje usługę głównego terminalu, standardowe artykuły cateringowe, usługę stewardesy oraz wszystkie standardowe podatki PAX / lotniskowe, o ile operacja jest planowana na podstawie opublikowanych przez AIP godzin pracy w porcie lotniczym. Niektóre dodatkowe płatności mogą wystąpić, gdy operacje są planowane przy użyciu GAT / VIP i jeśli planowane są poza godzinami pracy w portach lotniczych / ATC / celnych / obsługi naziemnej. Cena nie obejmuje kosztów odladzania. Standardowy catering zawiera: napoje bezalkoholowe, sok pomarańczowy lub jabłkowy, woda, herbata, kawa, przekąska (słona lub słodka). Organizujemy chartery samolotami renomowanych przewoźników, głównie B737-800, A320/321, ERJ, Saab 340/ATR-72.
 
Helikopter: W Polsce możemy zaproponować helikoptery np.: Bell 407/427, Stawka za 1 godzinę lotu (netto) 1100 EUR netto* + 8% VAT

Poniżej wyszczególnienie kosztów wchodzących w skład stawki 1 godziny.

Parametry maszyny: - ilość pasażerów od 5 do maksymalnie 6 osób,
- załoga (ilość pilotów) od 1 do 2 pilotów,
- prędkość przelotowa 210 km/h (rzeczywista prędkość jest uzależniona od warunków atmosferycznych takich jak silny czołowy wiatr lub wiatr ogonowy),
- wysokość lotu ok. 300 m nad poziomem gruntu, - możliwość lotu po zmroku NIE,
- miejsce startu i lądowania; teren przygodny, min wymiary lądowiska 25 m x 25 m, bez przeszkód lotniczych,
- ilość km przelotu bez tankowania: 420 km, - waga maszyny MTOW 2300 kg,

Dodatkowe informacje *cena zawiera: paliwo, wynagrodzenie załogi, asystę działu operacyjnego i sprzedaży
 
*Cena nie zawiera: Kosztów nocowania załogi, ochrony śmigłowca, w przypadku lądowania i nocowania na terenie przygodnym niechronionym i niestrzeżonym, handlingu (obsługi płytowej śmigłowca). Opłat za lądowanie na lotniskach oraz na tererenach do tego przystosowanych, opłat parkingowych, opłat pasażerskich. Dodatkowych opłat za otwarcie lotniska / lądowiska poza normalnymi godzinami funkcjonowania godzinami operacyjnymi.

Wyloty z Warszawy dla helikopterów EPBC tj.: lotnisko Bemowo w Warszawie. Możliwe inne miejsca - miasta. Samolotem lotniska w Polsce do uzgodnieniai czasem niezbędne doloty.

Pełna obsługa wyjazdów, krajowe i zagraniczne.
 
Uwaga: każda wycena, dostosowane do zamówienia wymaga dużo pracy, zaangażowania wielu naszych partnerów - ich pracy i naszej. Nie realizujemy wyceny bez wstępnej zaliczki - depozytu, dostosowanego do rodzaju wyjazdu. Każdy depozyt będzie odjęty od kosztów końcowego zlecenia, zamówienia. Przyjmujemy wyłącznie realistyczne zamówienia z wstępnym depozytem. Symulacje kosztów powyżej w tabeli i uwagach.

Posiadamy kontakty i realizacje przelotów turystycznych w innych krajach na terenie Europy. Zapraszamy BP Gryf.
 
 
 
 
Komunikat 2021 na start

Komunikat, informujemy, COVID-19 oraz urzędowe obostrzenia od połowy marca 2020, wprowadziły nam zmiany w funkcjonowaniu firm
i życia. Aktualnie pełnimy dyżury od pn-pt w godzinach 09:00 do 17:00. Mamy marzec 2021 roku, funkcjonujemy. Prosimy dzwonić i pisać
na e-maile. Za utrudnienia przepraszamy, BP GRYF / tel. awaryjny 509 377 825.

Na lato 2021 wyjazdy, bezpieczne


Wyjazdy na letnie wakacje 2021. Zapraszamy do kontaktów BP Gryf, wiele trzeba będzie aranżować indywidualnie, mamy w tym doświadczenie. Wyjazdy szyte na miarę.

 
Kiedy pojedziemy na dobry mecz! w 2021 roku.
Jedziemy na mecze piłkarskie z biletami.
Dobre pytanie kiedy? będą mecze w 2021 roku. Ligi europejskie i udział kibiców w ograniczonej ilości, czekamy na dobre wieści!
 
Wyjazdy na mecze piłkarskie EUROPA i kluby z biletem. Powoli wracamy, nowy sezon 2020-21
 
 
 
 
 
 
 
Włochy lato - losowo wybrane oferty, regiony i hotele przy plaży. DOSTĘPNE już po covid-19
 
 • BELVEDERE rezydencja

  Apartamenty w Lido Adriano dla 6 osób, do pięknej plaży 40 m.
 • Rezydencja Art

  Rimini popularne miejsce dla wypoczynku letniego, dobre apartamenty.
 • Girasoli Rezydencja

  Zakwaterowanie w apartamentach dla 2-4 osób, w centrum, basen, przy plaży.
 • Nautic Residence

  Kompleks wakacyjny, zakwaterowanie w apartamentach dla 2-4 osób, basen, przy plaży
 •  
 • Algarve Rezydencja

  Rezydencja w Rimini, apartamenty, plaża bezpośrednio przy obiekcie.
 • Altomare Rezydencja

  Obiekt usytuowany w niedalekiej odległości od plaży w miejscowości Riccione. Miejscowość położona niedaleko miasta Rimini.
 • Il Tulipano

  Rezydencja w samym centrum Riccione, kilka kroków od plaży oraz centrum miasta.
 • Apartamenty w Lido di Savio

  Apartamenty dla 4-6 osób w Lido di Classe/Lido di Savio.
 •  
 
 • Apartamenty Roulette

  Różne lokalizacje ze świetnymi położeniami w odległości ok. 50-300 m od wyciągów narciarskich.
 • Hotel Margherita

  Świetne położenie we wschodniej części Livigno, 35 km od Bormio.
 • La Meridiana

  Apartamenty dla 4 osób w Lignano, 50 m od morza i 200 m od centrum miasta.
 • Residence Park

  Apartamenty dla 3 osób, 350 m od morza i niedaleko od centrum Lignano Sabbiadoro.
 •  
 • Villa Elisabeth

  Apartamentach dla 3-7 osób, ok. 850 m od plaży, basen
 • Apartamenty Casa Rosalba

  Apartamenty blisko centrum miasta i wyciągów.
 • Puerto do Sol

  Apartamenty dla 3-5 osób ok. 150 m od plaży. Apartamenty z tarasem
 •  
 
 
 
 
Covid-19 a turystyka lato 2021
Dobrze wiedzieć, opinie, uwagi i bieżące statystyki.

Wyjazdy na LATO 2021 bez problemów mogą być z "paszportem covidowym" szczepimy się !!!
 
 
Kostiumy, sprzęt plażowy i sportowy na lato.
Dobry sklep otwarty, zapraszamy BP Gryf, będą promocje jak ruszy turystyka, liczymy na naszych klientów.