Biuro organizuje wyjazdy turystyczne & wyjątkowe eventy od 1994 r.
   Dbamy o jakość, bo ilość przychodzi każdego roku jak w turystyce i gospodarce.

 

32 206 96 05

32 253 05 37
pon-pt: 9-17, sob: 10-13
 
Oferty dnia
 
 
BP Gryf adres centrum miasta

Polska i Ukraina Solidarność   
   Katowice ul. Opolska 17,
   tel. 32 206 9605, 32 253 0537
   telefon kom. 509 377 825
   kontakty i zobacz dojazd

 
Komunikaty BP Gryf
Wakacje wyloty z Niemiec
Blog BP GRYF
Reklama tylko dobre opcje

Markowe zegarki dla Pana | dobry-sklep.eu

Markowe zegarki turystyczne
pytaj o zniżki dla klientów BP Gryf

 
 
 
Jazdy testowe na torach wyścigowych Włochy

Jazdy testowe na torach...

Jazdy testowe na torach wyścigowych Włochy, duży wybór ofert.
 
Jazdy testowe na torach wyścigowych Włochy

Jazdy testowe na torach wyścigowych Włochy

Jazdy testowe znaczy, że będziesz mógł prowadzić prawdziwy samochód GT na torze i przyspieszać na pełnym gazie przez zakręty i proste.
 
Gryf Biuro Podróży organizuje wyjazdy na zamówienie, zapytanie dla osób indywidualnych i grup. Wyjazdy firmowe, motywacyjnych z pełna obsługą.
Więcej informacji i możliwości prezentujemy w zakładkach powyżej. Oferta jest budowana w oparciu o naszą wieloletnią działalność i kontakty z lokalnymi profesjonalistami. Firmy które zajmują się tylko tą kategorią ofert i obsługują klientów z całego świata. Gwarancja profesjonalnej motoryzacyjnej obsługi, kto może być lepszy w tej dziedzinie jak nie Włosi?

Organizujemy wyjazdy na Jazdy testowe we Włoszech.

Prawdziwa karuzela testów po doskonałych torach we Włoszech przez cały rok! Dni, terminy, miejsca są określone, należy się do tego dostosować, zaplanować z dużym wyprzedzeniem. Bardzo często samochody są przewożone z jednego toru na następny itd.

Organizator wyjazdów na jazdy testowe do Włoch.

 
Pełna obsługa i zespół techniczny jest zapewniony, złożony z ekspertów o solidnym doświadczeniu w wyścigach samochodowych. Będziesz mógł wziąć udział w całkowicie bezpiecznych jazdach na samochodach od Formula 1, Formula Nissan 3000, Formula 3 i Luxury GT - Grand Tourer.

Jak zamówić wyjazd na jazdy testowe? skontaktuj się z nami BP Gryf.
 
1/ zobacz ceny, koszty testów, zakładka powyżej.
2/ określ swój budżet, a tym samym rodzaj samochodu.
3/ określ termin - przedzał czasowy wyjazdu. Odpowiemy co jest możliwe gdzie - na jakim torze. Lepiej planuj z dużym wyprzedzeniem.
4/ dopasujemy lotniska wylotowe, transfery, odpowiedni hotel i dużo więcej - zgodnie z potrzebą. Wcześniej podejmujesz decyzje to zyskujesz na niższych kosztach przelotów, często też hoteli.
5/ Możliwe na wstępnym etapie istotne zniżki za pakiety testowe, im wcześniej tym taniej!

 

Świetny pomysł na prezent! wyjazd firmowy, motywacyjny. Co proponujemy!

Klasa samochodów GT co to znaczy?
Grand tourer (z wł. gran turismo, w skrócie GT) – samochód sportowy o wysokich osiągach, przygotowany do jazdy na długie dystanse, luksusowy (jak na swoją klasę). Samochody typu grand tourer różnią się od typowych samochodów sportowych. Zazwyczaj cięższe (czasami ważą ponad 1600 kg) oraz zapewniają bardziej komfortowe warunki podróży.

Organizator wyjazdów na jazdy testowe do Włoch
 

Proponujemy jazdy testowe na bolidach i doskonałych włoskich torach wyścigowych. Samochody kategorii Formula 1 oraz niższe kategorie F2, F3, potocznie bolid to jednomiejscowy samochód wyścigowy. Należy dodać, że występują również bolidy do szkoleń 2 miejscowe! ułożenie siedzeń podowne jak w samolotach szkoleniowych.

Pełny pakiet jazdy testowe na bolidach formula.


Na samym początku otrzymasz odprawę techniczną, profesjonalny wykład ok. 30 minut. W tym spotkaniu może też brać udział Twój zaproszony gość, oraz na przejeździe testowym po torze.

Wyjazdy na jazdy testowe, organizator.

 

Wymagania od kierowców: Minimalny wiek 18 lat. Klient musi przedstawić swoje prawo jazdy na samochody drogowe. Maksymalny wzrost: 190 cm. Maksymalna waga: 100 kg.

Ceny i opcje zobacz w zakładce powyżej, duże dostosowanie do zamówienia.

Wyjazdy do Włoch z pełna obsługą
 

 
Tory wyścigowe Włochy

Tory wyścigowe Włochy

Jazdy testowe we Włoszech to prawdziwa karuzela po fantastycznych torach wyścigowych i ciekawych lokalizacjach. Biuro Podrózy Gryf organizuje wyjazdy  na zamówienie, zapytanie dla osób indywidualnych i grup, wyjazdów firmowych, motywacyjnych z pełna obsługą. Mamy do wyboru wiele atrakcyjnych lokalizacji, prezentujemy poniżej. Propozycje na każdy miesiąc, czasem tydzień!

Organizator wyjazdów na jazdy testowe do Włoch

Prawdziwa karuzela motoryzacyjnych testów, jazdy dla miłośników kierownicy.

 

Tor Monza - Nie ma innego tak doskonałego toru jak Monza, jeśli chodzi o prowadzenie naszych potężnych i luksusowych samochodów z prędkością ponad 270 km / h. Jego zakręty i proste odcinki są naturalnym teatrem, aby pokazać swoje umiejętności jazdy. W naszej ofercie Monza wyjazdy na F1 oraz bilety Monza F1

Tor wyścigowy Monza ma 5793 metrów długości i jest uważany za najszybszy tor wyścigowy w Europie. W rzeczywistości kierowca Formuły 1 Montoya zdołał osiągnąć 369 km / h w 2005 r. Główny odcinek prosty ma długość 1100 metrów. Jedź na szóstym biegu w Ferrari F430 F1, a osiągniesz 250 km / h - szybko! Mocny hamulec i przejście w dół do drugiego biegu, aby wejść do pierwszej sekcji, złożonej z nagłych skrętów w prawo / w lewo. Po tym, z powrotem na przepustnicy, ale zwróć uwagę, aby nie nadsterować, zwłaszcza w F430 F1.


Tor Vairano - to nowy tor Grand Touring, oferujemy klientom kursy i jazdy głównie Ferrari i Lamborghini GT. Jest to tor wyścigowy, z którego testerzy znanej szkoły jazdy GuidaSicura Quattroruote rozpędzają samochody w celu ich comiesięcznego przeglądu. Szkoła dzięki ponad dwudziestoletniemu doświadczeniu, stanowi punkt odniesienia w świecie ulepszeń w prowadzeniu pojazdów dowolnego rodzaju, od samochodów po pojazdy przemysłowe, do pojazdów terenowych z czterema (i więcej) kołami napędowymi.

 
Każdego roku ponad 5000 studentów uczęszcza na kursy szkolne, organizowane głównie w Vairano, ale dostępne również w innych placówkach we Włoszech na życzenie klientów. Dla kierowców pojazdów przemysłowych stosuje się specjalną metodologię nauczania, która wykorzystuje również zaawansowane symulatory jazdy. ASC GuidaSicura Quattroruote to także laboratorium badawcze, które dzięki współpracy z firmami z sektora i uniwersytetem eksperymentuje z innowacyjnymi metodologiami i integruje je w nauczaniu swoich kursów, wzbogacając ich zawartość.  
 

Tor Imola - Ten tor wyścigowy znajduje się blisko Bolonii i doliny motoryzacji. Znajduje się przy jednej z najważniejszych dróg w środkowo-północnych Włoszech, umożliwiając łatwy dojazd. Tor wyścigowy Imola, jeden z nielicznych z kierunkiem jazdy przeciwnym do ruchu wskazówek zegara, jest znany w świecie z prędkości zarówno dla F1, jak i wyścigów motocyklowych. 

Proponujemy połączone wyjazdy na  zwiedzanie Autodromo Enzo e Dino Ferrari, oraz jazdy testowe w Imola. Tor wyścigowy znajdujący się w odległości 40 km na wschód od Bolonii i 80 km na wschód od fabryki Ferrari w Maranello. Tor został nazwany na cześć fundatora Enzo Ferrari'ego i jego syna Dino.

Tor  Cremona znajduje się w San Martino del Lago, kilka kilometrów od Cremony. Jazda na torze jest przeciwna do ruchu wskazówek zegara, o długości 3,450 metrów. Posiada główną prostą o długości około 1 km. oraz 11 zakrętów: 5 w prawo i 6 w lewo. Umożliwia szybkie pokonywanie zakrętów, co daje szansę na osiągnięcie wysokich prędkości, świetna przyczepność. Wysoka funkcjonalność, 100% bezpieczeństwa i maksimum emocji! 

Cremona tor w każdy wtorek tor wyścigowy jest otwarty dla zespołów wyścigowych, zawodowych kierowców i dżentelmenów, którzy chcą wypróbować samochody na torze. Dozwolone są przygotowane samochody GT, samochody turystyczne, samochody jednomiejscowe i sporty prototypowe. Samochody muszą spełniac określone warunki, wymagana rejestracja, zgłoszenie. Czasy bezpłatnych ćwiczeń to: Rano Lato 09.00 - 13.00 Zima 09.00 - 13.00, Popołudnie Lato 14.00 - 18.00 Zima 14.00 - 17.00.

Tor Adria - Adria International Raceway to tor wyścigowy o długości 2.700 metrów, otwarty w 2001 roku w prowincji Rovigo. Przez lata stał się jednym z najważniejszych punktów zainteresowania w odniesieniu do krajowych i międzynarodowych działań w zakresie sportów motorowych, poza tym, że stanowi kompletną strukturę pod każdym względem.    

 
Tor Adria może pomieścić do 32 samochodów w krótkich wyścigach i do 50 samochodów w wyścigach wytrzymałościowych. Struktura toru gwarantuje manewry wyprzedzania co zwiększa spektakularny element wyścigu. Każdy znaczący odcinek toru ma „wolną” krzywą. Każda krzywa ma różne promienie zgięcia, aby sprzyjać naprzemiennemu prowadzeniu i doskonaleniu techniki jazdy. Na torze uniknięto sztucznych „szykan” i regularnych krzywych sekwencyjnych, które odbierają smak jazdy i show. - Długość 2.702 metrów, - Stała szerokość 12 metrów.
 
Tor  Varano De’ Melegari - Tor wyścigowy Riccardo Paletti znajduje się w Varano de 'Melegari, niedaleko Parmy. Odcinek prostej ma długość około 2 km, o łącznej długości 2.375 metrów.

Tor Varano De’ Melegari wyścigowy był i nadal jest ważnym etapem dla wielu młodych zawodników, którzy później zostają mistrzami. Na torze szkolili się m.in.: Alessandro Zanardi, Giancarlo Fisichella, Alessandro Nannini, Luca Badoer, Kimi Raikkonen, Jacques Villenueve, Valentino Rossiwho, którzy postawili pierwsze kroki w Formule 3 w Varano i Valentino Rossiwho. Lokalizacja toru w Varano blisko doliny motoryzacji to dodatkowa zaleta dla sympatyków motoryzacji.

Tor Mugello - Autodromo Internazionale del Mugello, znany również jako obwód Mugello, znajduje się w Toskanii, na północ od Florencji, a dokładniej w miastach o nazwie Scarperia i San Piero.
 

Mugello Tor ma długość 5,245 metrów i wieje przez 15 zakrętów: jest to jeden z najlepszych istniejących obiektów, który jest stale aktualizowany, aby zapewnić zabawę w całkowitym bezpieczeństwie.

Moto GP Motocyklowe Mistrzostwa Świata w Mugello.

Bilety na MotoGP i wyjazdy.
 

Tor Misano - Misano Marco Simoncelli to miły i szybki tor położony w Misano Adriatico, mieście w prowincji Rimini, a dokładniej w miejscowości Santa Monica. Znajduje się na południe od Bolonii. Obecnie ma 4226 metrów długości, 12 metrów szerokości, dziesięć skrętów w prawo i sześć w lewo: idealny mix, aby cieszyć się jazdą samochodami GT Ferrari i Lamborghini dostarczanymi na wyznaczone dni jazd testowych.  

Tor Misano jest gospodarzem kilku weekendów wyścigowych, zarówno dwu- jak i czterokołowych, jak na przykład tradycyjny wyścig Mistrzostw Świata Superbike i od 2007 Grand Prix Mistrzostw Świata MotoGP. Z pewnością jeden z najpiękniejszych torów we Włoszech, gdzie będziesz mógł wykazać się swoją pasją i umiejętnościami jazdy. Profesjonalni kierowcy pomogą Tobie, dadzą ci szansę poczuć się jak prawdziwy kierowca, za kierownicą. 
 

Tor Franciacorta, Lombardia - Tor wyścigowy „Daniel Bonara” znajduje się w Franciacorta w Lombardii, regionie słynącym z produkcji wina w prowincji Brescia w pobliżu Bargnany. Tor wyścigowy, do którego można łatwo dojechać. Kompleks składa się  z toru, centrum kongresowego, restauracji i obiektów rekreacyjnych, idealnych dla miłośników czterech kółek lub imprez firmowych i imprez integracyjnych w Lombardii.

Ci, którzy będą mieli szczęście prowadzić samochód na tym fantastycznym torze wyścigowym, z pewnością odczują przyjemność z jazdy szybkim samochodem. Łączy on napięte warunki jazdy z szybkimi odcinkami, co oznacza potężne zdalne sterowanie, wspaniałe szerokie zakręty i zmiany kierunku przy zmianach gradientu. Testować mogą nawet najbardziej doświadczeni kierowcy. Wszystko to z bezpieczeństwem dzięki trenerom i szerokim drogom ucieczki.
 
 
Tor Magione - znajduje się w pobliżu Perugii i jeziora Trasimeno w przyjemnym otoczeniu z punktu widzenia krajobrazu. Magione to tor, obwód średnio-mały o długości 2507 metrów oferuje szeroką gamę zakrętów i dlatego z pewnością jest uważany za tor techniczny, na którym można prowadzić samochody, takie jak szybki Puresport F1 , Formuła 3 i Formuła 2000, lub prestiżowy GranTurismo Ferrari, Porsche i Lamborghini: adrenalina i zabawa w czystym stanie!
 
Magione oferuje dobrą mieszankę krótkich i długich prostych i zakrętów oraz szeregu zmian kierunku, w którym nie ma idealnej trajektorii. Najlepszy kompromis szybkości i siłownia technicznego, aby cieszyć się okrążeniem po okrążeniu.
 
Tor Vallelunga - Do toru wyścigowego Vallelunga można łatwo dojechać z Rzymu, oddalonego o około dziesięć kilometrów, a także z innych miast regionu Lacjum i ze wszystkich środkowych Włoch, dzięki doskonałemu położeniu w pobliżu głównych autostrad i połączeń lotniskowych. 
Tor Vallelunga ma międzynarodowy prestiż, gościł Mistrzostwa Świata Superbike. Tor wyścigowy Vallelunga ma 4085 metrów długości i jest idealny do wykorzystania całej mocy super samochodu, oferując jednocześnie najwyższe parametry bezpieczeństwa dzięki licznym międzynarodowym zawodom, które odbywają się tutaj.
 
 
 
Przykładowe ceny dla wybranych samochodów.

Przykładowe ceny dla wybranych samochodów.

Poniżej prezentujemy dwie kategorie dla jazdy testowe na torach wyścigowych we Włoszech; samochody kategorii GT oraz bolidy Formula 1 i F3.

Od czego zależy koszt wybranej opcji dla samochodów GT.

Poniżej podane ceny od / przykładowe, zależne od terminu, miejsca - toru na którym odbywają się jazdy testowe. Przykładowa cena za minimum 1 okrążenie, więcej okrążeń za dopłatą. Każde następne okrążenie nieznacznie tańsze od kosztów pierwszego okrążenia. Możliwe okresowe zniżki opcje na FM i LM. Bezpieczniej jest im wcześniej podejmujesz decyzje tym płacisz mniej.

Każda jazda testowa w prowadzeniu samochodów kat. GT obejmuje m.in.:
- Wybrana ilość okrążeń na samochodach GT,
- Okrążenie instalacyjne jako pilot na minivanie,
- Okrążenie instalacyjne na minivanie dla gości
- Odprawa techniczna 30 minut,
- Otwarty bar z szerokim asortymentem gorących i zimnych napojów, kawy, herbatników i różnych wypieków
Szampan Na Koniec Wydarzenia
- Ostateczny certyfikat jazdy.
- Karta Puresport Top Club na zniżki i oferty specjalne
- pełne ubezpieczenie Kasko.
Ubezpieczenie od deszczu, w przypadku deszczu jazdy mogą być anulowane, możliwość powtórzenia w innym dostępnym terminie.
- Profesjonalni instruktorzy z międzynarodową licencją CSAI

Przykład programu jazdy testowe na samochodach GT:
09.00: Powitanie, rejestracja i przedstawienie zespołu.
09.15: Odprawa i prowadzenie dyskusji technicznej (także dla Twoich gości):
Hamowanie w pozycji jazdy, idealna trajektoria – przyspieszenie. Technika samochodowa i zastosowanie przekładni zmiany biegów. Podejście do jazdy sportowej. Okrążenie instalacyjne na mini-furgonetce, aby zobaczyć tor wyścigowy.
10.00: Przygotowujesz się w samochodzie z instruktorem usiadł obok ciebie, uruchamiając potężne silniki. Jazdy testowe kierowcy w samochodach GT, liczba zarezerwowanych okrążeń. Program jazda testowa na samochodach GT trwa około 2-3 godzin, łącznie z czasem rejestracji i świadectwami jazdy.

 

Ferrari 488 GTB         od 139 €

Wyjazdy na jazdy testowe, na włoskich torach.
 
Przedstawiamy nowo narodzonego w Maranello: nowy i szybki Ferrari 488 GTB, samochód, który został zaprezentowany przez Ferrari w 2015 roku, jako następca Ferrari 458 Italia. Ma wiele ulepszeń technicznych w porównaniu z poprzednim modelem, np.: inne skrzydło noska, nowy układ wydechowy, chowane tylne skrzydło aktywne. Silnik V8, bi-turbo 90 ° IHI, o pojemności 3,902 cm3. Osiągi od 0 do 100 km / h w 3,0 sekundy, 0-200 km / h do 8,7 sekundy. Maksymalna prędkość 330 km / h. Od samego początku producent podkreślał dużą wszechstronność, przydatne nowości do codziennej jazdy, także dla nieprofesjonalnego kierowcy. Prawdziwy klejnot motoryzacyjny, który jest udostępniony do jazd testowych od teraz, na najpiękniejszych włoskich torach wyścigowych, a zwłaszcza na słynnym Monza, idealnym miejscu do rozładowania całej mocy KM.
 
Lamborghini Huracán          od 139 €
 
Wyjazdy na jazdy testowe, na włoskich torach.
 
Ten spadkobierca Gallardo, tego luksusowego samochodu sportowego, wyprodukowanego przez włoską fabrykę, łączy najwyższy poziom osiągów, z wielką łatwością podczas jazdy i innowacyjną technologią, jednocześnie. Silny kokpit o sportowym wyglądzie, z charakterystycznymi liniowymi i kanciastymi liniami typowymi dla Lamborghini, w połączeniu z wyrafinowanym stylem i starannie dobranymi materiałami, które natychmiast sprawią, że zakochasz się w tym nowym samochodzie. Idealny do jazdy po torze, ale także stosunkowo łatwy na zwykłych drogach: zwinny, bardzo szybki w zakrętach, a także w przypadku doskonałego układu hamulcowego. Silnik V10 o pojemności 5,2 litra i podwozie wykonane z węgla i aluminium, samochód ten przechodzi od 0 do 100 km / h w 3,2 sekundy, 0-200 km (h w 9,9 sekundy. Maksymalna prędkość wyższa niż 325 km / h).
 
Porsche 911 GT3           od 139 €
 
Wyjazdy na jazdy testowe, na włoskich torach.
 
Koń ze Stuttgartu wraca na tory, oferty jazdy testowe. Fanatycy Porsche mają szansę zasiąść za kierownicą swojego wymarzonego samochodu: 911GT3! Jest to bezkompromisowy samochód, Porsche i jego 6-cylindrowy silnik bokserski (3996 cm3) o mocy 500 KM i 460 Nm, który utrzyma Cię w fotelu za każdym razem, gdy przyspieszysz do 8250 obr / min na czerwonej linii licznika obrotów. Wszystko to jest dostępne do codziennej jazdy dzięki doskonałości technologicznej 7-biegowej skrzyni biegów PDK, elektronice Bosch oraz kontroli trakcji i stabilności. Niesamowity wyścigowy układ hamulcowy. Tor wyścigowy jest najlepszym miejscem, w którym można uzyskać maksymalną prędkością 318 km / h i przyspieszeniem od 0 do 100 km / hw 3,4 sekundy. Monza, Imola, Misano, Vallelunga, Adria, Cremona, Vairano, Viterbo ... czekają na Ciebie!
 
Ferrari 458 Italia           od 109 €
 
Wyjazdy na jazdy testowe, na włoskich torach.
 
Jedna z późniejszych konstrukcji Maranello jest w stanie uwolnić moc większą niż inne Ferrari, dzięki najnowszej 7-biegowej elektrohydraulicznej skrzyni biegów z podwójnym sprzęgłem. Poczujesz siłę 570 koni mechanicznych w zaledwie kilka sekund! Ferrari 458 Italia może przejść od 0 do 100 km / h w mniej niż 3,4 sekundy. Szczytowa prędkość ponad 300 km / h wynika z aerodynamicznych dodatków Formuły 1, których wpływ jest automatycznie dostosowywany do prędkości pojazdu.
 
Lamborghini Gallardo          od 99 €
 
Wyjazdy na jazdy testowe, na włoskich torach.
 
Lamborghini Gallardo to świetny samochód sportowy, bardzo smukły, daje poczucie bycia częścią samochodu. Możesz poczuć jego moc 570 KM, gdy tylko dotkniesz pedału przyspieszenia dzięki napędowi na cztery koła. Osiąga maksymalną prędkość około 330 km / h, ale nawet podczas wyścigów na Monza 270 km / h poczujesz się dużą moc. Skontaktuj się z nami już dziś i przeżyj ten niesamowity dzień dla siebie, obiecujemy, że nie pożałujesz!

Zdecydowanie inaczej wyglądają jazdy testowe na bolidach.
 
Dotyczy samochodów kategorii Formula, jedno siedzenie.
- Wykorzystanie wszystkich niezbędnych urządzeń technicznych (ubranie, buty itp.)
- Liczba okrążeń podana w wybranym programie
- Otwarty bar i lunch
- Mechanicy i inżynierowie telemetryczni
- Teoretyczna odprawa techniczna
- Okrążenie instalacyjne w minivanie
- Samochody, każdy rodzaj konsumpcji, olej, paliwo itp ...
 
Przykład programu dla F3:
8:00 Powitanie, prezentacja personelu, rozdanie sprzętu bezpieczeństwa jazdy
8:30 A Briefing: Kurs teoretyczny wyjaśniający techniki wyścigowe
- Hamowanie, - Użycie przepustnicy i sterowania, - Korzystanie ze skrzyni biegów
- Linie wyścigowe, - Analiza toru wyścigowego
9.30 Nauka toru wyścigowego na autobusie wahadłowym, punktach hamowania, przycinaniu i przyspieszaniu.
10:00 Pierwsza sesja okrążeń Formuły 3, po której następuje odprawa i komentarz techniczny
12:15 Lunch
14:00 Druga sesja kierowców pojazdów Formuły 3, po której następuje odprawa i komentarz techniczny
17:30 Certyfikat wyścigowych Formuły 3 - ostateczny toast
 
Formula 3          od 1.799 €      10 okrążeń
 
Wyjazdy na jazdy testowe, na włoskich torach.
 
Podwozie to włókno węglowe Dallara F304 zgodne ze standardami FIA - bardzo odporne na najwyższe bezpieczeństwo. Podwozia te są połączone z czterocylindrowym silnikiem Honda 2000 z serii, która uwalnia do 255 KM przy 8500 obr./min z zaledwie kilkoma zmianami. Istnieje również 6-biegowa skrzynia biegów Hewland FTR z bezpośrednią zmianą biegów, dodatkowo po jazdy testowe zaprojektowany i zainstalowany pneumatyczny układ sterowania z elementami sterującymi na kierownicy. Przewidując standardy FIA 2011, samochody Puresport F3 zostały wyposażone w bardzo szybką przekładnię łopatkową, która sprawia, że jazda jest jeszcze bardziej ekscytująca, bezpieczna i prosta. W zależności od doświadczenia klienta i rodzaju zakupionego produktu, Standard - z ogranicznikiem obrotów ustawionym na 7500 obr./min i mocą 215 Hp - lub Advanced - z ogranicznikiem obrotów przy 8400 obr./min i mocą 250 Hp - ustawienia mogą być wybrane. Przy ustawieniu standardowym samochód może osiągnąć 235 km / h, podczas gdy w konfiguracji zaawansowanej może przekroczyć 255 km / h.
 
Formula1          od 3.799 €     3 okrążenia + 10 okrążeń na F3
 
Wyjazdy na jazdy testowe, na włoskich torach.
 
Możesz jeździć w całkowitym bezpieczeństwie, po porannym poznawaniu  samochodów Formuły 3, prawdziwych samochodów Formuły 1, takich jak strzała Damona Hilla. Imponujące hamulce i przyspieszenia. To zwycięska kombinacja najbardziej ekskluzywnego klubu prędkości: kierowcy Formuły 1! Samochód z kamerą jest dostępny dla pasjonatów, dzięki czemu możesz zachować wyjątkową pamiątkę z tego doświadczenia.
 
Formula Renault 2000          od 999 €      5 okrążeń
 
Wyjazdy na jazdy testowe, na włoskich torach.
 
Dla naszych klientów pojawienie się Formuły Renault 2000 to dobra okazja, aby przetestować jednomiejscowy pojazd na najlepszych torach, a nie na torach gokartowych, w bardzo przystępnej cenie, a zwłaszcza w zespole ze sprawdzonymi metodami dydaktycznymi i wiele wydarzeń z Formułą 3 jako tłem. Wspaniała okazja za naprawdę minimalną cenę. Sekwencyjna dźwignia zmiany biegów, silnik Renault 2000 o mocy 185 KM
 
 
Formula 3 F308 Volkswagen           od 2.299 €       10 okrążeń
 
Wyjazdy na jazdy testowe, na włoskich torach.
 
 
Dallara Formula 3 to najbardziej udana seria wyścigowa na świecie. 90% drużyn, które chcą, aby ich kierowcy rywalizowali w międzynarodowej serii, wybiera Dallara. F308 ma 2-litrowy 4-cylindrowy silnik Volkswagen Power Engine (nazwany tak na cześć standardowego modelu Volkswagena F3, ale z dodatkowym 30 KM) , to połączenie technologii, aerodynamiki i mocy. Jego 250 KM mocy generowanej przez 4-cylindrowy silnik i odpowiednią równowagę pozwalają nawet osiągnąć 260 km / h.
Aerodynamika tego samochodu jest bez wątpienia najważniejszą cechą, dzięki 308, Dallara była w stanie przetestować nowe rozwiązania pochodzące z Formuły 1. Jazda daje poczucie bezpieczeństwa i wydajności, których inne samochody nie mogą zapewnić. Ten samochód jest zalecany dla tych, którzy mieli już doświadczenie na F302. Drexler 6-biegowa sekwencyjna transmisja, 6000 obr./min, sprzęgło węglowe, wentylowane hamulce z węglowym przenośnikiem powietrza.
 
Formula Nissan 3000 od 3.899 €  3 okrążenia + 10 okrążeń  na F3
 
 
Wyjazdy na jazdy testowe, na włoskich torach.
 
Podwozie Dallara Formuły 1 z śmigłem „pogromca” zdolnym do uwolnienia 420 KM. Jest to idealny sposób na przetestowanie swojej zdolności prowadzenia pojazdu, ponieważ daje poczucie szybkiego samochodu jednomiejscowego bez dotarcia do ekstremalnych warunków samochodów Formuły 1. Przyspieszenie, hamowanie i przyczepność są zdumiewające i pozwalają wszystkim wykonywać różne okrążenia w bezpiecznych warunkach po spędzeniu poranka na poznawaniu samochodów Formuły 3, dając jednocześnie szansę na poprawę okrążenia po okrążeniu. Samochód z kamerą jest dostępny dla pasjonatów, dzięki czemu możesz zachować wyjątkową pamiątkę z tego doświadczenia

 

 
 
 
Piłkarskie ligi EUROPY, rozgrywki w 2023 i 2024 roku, zapraszamy.
Jedziemy na mecze piłkarskie z biletami.
 
Wyjazdy na mecze piłkarskie EUROPA i TOP kluby piłkarskie z biletem na mecze w 2023 i 2024 roku
 
 
 
 
 
 
 
Oferty promocyjne, napisz do nas, określ swoje potrzeby

Wyjazd na wyścig Formula 1 Monza, to ważne wydarzenie w kalendarzu wyścigów samochodowych. Popularny i lubiany wyścig F1 na Monza, tor posiada szybkie proste oraz niezwykle ciasne szykany z ostrymi krawężnikami, Parabolica tam proponujemy bilety. Zakwaterowanie w hotelu 4* w ładnej okolicy, zobacz ofertę.

Formula 1 wyjazd na Monza 2024 | BP Gryf