Biuro organizuje wyjazdy turystyczne & wyjątkowe eventy od 1994 r.
   Dbamy o jakość, bo ilość przychodzi każdego roku jak w turystyce i gospodarce.

 

32 206 96 05

32 253 05 37
pon-pt: 9-17, sob: 10-13
 
Oferty dnia
 
 
BP Gryf adres centrum miasta

   Katowice ul. Opolska 17,
   tel. 32 206 9605, 32 253 0537
   telefon kom. 509 377 825
   kontakty i zobacz dojazd

 
Komunikaty BP Gryf
Wakacje wyloty z Niemiec
blog.gryftravel.pl
 
 
Manchester UTD

Manchester UTD

Manchester Utd ważny klub piłkarski z Anglii, wyjazdy i bilety na mecz.
 
An-Man-UTD

Manchester Utd

Manchester United Football Club klub piłkarski z siedzibą w Manchesterze od wielu lat występuje w Premier League. Manchester United dwudziestokrotnie zostawał mistrzem Anglii, zdobył także 12 Pucharów Anglii i pięciokrotnie triumfował w rozgrywkach o Puchar Ligi. Old Trafford to słynny na całym świecie stadion Manchesteru United. Pojemność 76.300 widzów. Posiada olbrzymi sklep z pamiątkami, muzeum, możliwość zwiedzania oraz Czerwona Kawiarnia. Biuro Podróży Gryf organizuje wyjazdy, mecz i weekend w Manchesterze. Z uwagi na swój wygląd, trybuny i sektory, czasem nazywany jest "teatrem marzeń"

Rok 2020 jest wyjątkowy z uwagi na COVID-19, odwoływane mecze i przesuwane na inny termin. Należy mieć wiarę, że następny sezon rozgrywek dla roku 2020-21 będzie i rozpocznie się zgodnie z planem i udziałem kibiców.
 
Manchester od pierwszego przemysłowego miasta na świecie do wielokulturowego miejskiego raju, wizyta w Manchesterze jest bogata w atrakcje kulturalne: muzea Transport, People's History i Science & Industry oferują wspaniały wgląd w historię tego regionu. Miasto przesiąknięte sportową chwałą, zwiedzanie Narodowego Muzeum Piłki Nożnej w Anglii lub słynnego na całym świecie stadionu piłkarskiego Old Trafford. Miłośnicy jedzenia pokochają szeroki wybór oferowanych produktów, a żadna wycieczka do Manchesteru nie byłaby kompletna bez wycieczki do curry mile Rusholme, która oferuje około 70 różnych indyjskich restauracji. Na skraju wsi Cheshire zacznij planować wizytę w Manchesterze i ciesz się owocami z pierwszej ręki.

 

Mecze BP Gryf wyjazdy

Biuro Podrózy Gryf proponuje wyjazdy na mecze piłki nożnej na klubowym stadionie Manchester United. Pakiety z zakwaterowaniem, bilety w dostępnych kategoriach. Poniżej przykładowe ceny, mogą się zmieniać.
 

Pakiet 2 noclegi + bilet na mecz MAN UNITED wg. kategorii / cena za osobę w EUR*

Dnia

Stadion Manchester United
Old Trafford

500 Club - Block NE3426

International Suite -
Block W205

Museum Post Match Hospitality -
Block N3408

 

Opis kategorii biletów w pakietach:
 

Kategotia "500 Club Executive" - Blok NE3426 zawiera: Luksusowe, wyścielane siedzenia w północno-wschodnim kwadrancie. Dostęp do obszaru suite na trzy godziny przed rozpoczęciem i godzinę po meczu. Cash bar, Kawa i herbata w przerwie, Program meczowy.
 
Kategoria "International Suite" - Blok W205 zawiera: Bilet meczowy West Stand, zachodni sektor. Dostęp do obszaru suite na trzy godziny przed rozpoczęciem i dwie godziny po meczu. Cash bar. Kawa i herbata w przerwie. Program meczowy. Dostępne są opcje wyżywienia.
 
Kategoria "Museum Post Match Hospitality Package" - Block N3408 zawiera: Bilet Sir Alex Ferguson sektor. Dostęp do obszaru na trzy godziny przed rozpoczęciem meczu (brak dostępu po meczu). Dostęp do Drinks reception, nieformalne menu w formie bufetu. Bezpłatny bar, w tym piwo, wino i napoje bezalkoholowe. Program meczowy, gift & Voucher do sklepu.

Plan miejsc, w galerii powyżej.
 

Pakiet zawiera:

- 2 noclegi  w 3* lub 4* Hotelu ze śniadaniem, pokój 2-osobowy,
- 1 bilet na mecz na osobę, wg. wybranej kategorii,
- dostarczenie biletu do hotelu, 
- ubezpieczenie KL NNW, TFG.

Atrakcyjny weekend w Londynie z meczem.


Data i czas, planowane rozpoczęcie meczów 16:00.
Dokładna data i godzina meczów Premier League zostanie ogłoszona na około 6 tygodni przed weekendem meczowym. Ze względu na nowe zasady, weekendowy start może być od w piątku 20:00 do poniedziałku 22:00 czasu lokalnego. Jeśli mecz weekendowy zostanie zmieniony i będzie rozgrywany pomiędzy powyższym zakresem czasu, nie ponosimy odpowiedzialności, jeśli klient nie może wziąć udziału w meczu. Należy o tym pamiętać podczas rezerwacji wycieczki, pakietów z biletami. Będziemy informować jak najwięcej o zmianach daty i godziny rozpoczęcia meczu.

Stadion Old Trafford adres: Sir Matt Busby Way, Stretford, Manchester M16 0RA i mapa.

 
Harmonogramy meczów pucharowych
W przypadku, gdy drużyny z Premier League będą rozgrywały mecz w ramach League Cup i FA Cup, które zaplanowane są podczas weekendów Premier League, takie mecze zostaną przesunięte. W przypadku odłożenia meczu PL, będziemy proponować inny w tym samym mieście (lub innym mieście, jeśli klienci chcą zamienić). Mogą wystąpić dodatkowe koszty wymiany, w zależności od meczu, który możemy proponować. Różnice cen zostaną naliczone w przypadku, gdy nowy mecz będzie droższy, lub zwrócone, gdy potrzebne będą tańsze bilety na nową grę. 
 
 
Zakup innych świadczeń, takich jak przeloty, będziemy sugerować aby wykupić już po potwierdzeniu daty i godziny rozgrywania meczu.

Miasto jest prawdopodobnie najbardziej znane ze spuścizny muzycznej, która dała światu takie tytuły jak Stone Roses, Smiths i legendarny klub nocny Hacienda. Naprawdę nie można wystarczająco podkreślić, jak ważna jest scena muzyczna Manchesteru. Ulice miasta z czerwonej cegły urodziły takie osoby jak Oasis, The Smiths, Chemical Brothers, Take That (oh yes) i M People - by wymienić tylko skromną garść. Żadna wizyta nie byłaby kompletna bez podróży na przynajmniej jeden koncert na żywo. 
 
Mecze BP Gryf wyjazdy

Manchester rozwija się w oszałamiającym tempie, z listą rzeczy do zobaczenia, jedzenia, picia i robienia, które rosną szybciej, niż można je odznaczyć. Kreatywni nowi kucharze przekształcają zapomniane obszary miasta w tętniące życiem węzły gastronomiczne - po prostu sprawdźcie te pierwszorzędne restauracje w Manchesterze - a dynamiczne wielopiętrowe lokale muzyczne stanowią platformę dla kolejnej wielkiej rzeczy.

 

 
Formularz kontaktowy
 
 
 
 
 
 
 
 

Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe

W ciągu 24 godzin lub wcześniej, postaramy się wysłać propozycje, lub zadać dodatkowe pytanie uzupełniające. Prosimy pamiętać im więcej, im bardziej szczegółowe będzie zapytanie ułatwi nam i przyspieszy opracowanie oferty zgodnej z oczekiwaniami, udzielenie odpowiedzi.

 
 
 
Komunikat BP Gryf funkcjonowanie biura

 Informujemy, COVID-19 oraz urzędowe obostrzenia od połowy marca 2020, wprowadziły nam zmiany w funkcjonowaniu firm i życia. 
 Pełnimy dyżury od pn-pt w godzinach 10:00 do 14:00. Prosimy pisać też na e-maile. Mamy od początku marca masę pracy przy anulacjach, załatwianiu najdogodniejszych rozwiązań dla naszych Klientów. Za utrudnienia przepraszamy, BP GRYF / tel. awaryjny 509 377 825.

Wyjazdy Polska i Europa już po VOVID-19


 Wyjdziemy! na prostą wznoszącą ponownie od zera, właściwie od minus bo zakupione wyjazdy, czekamy na zwroty. 
 Długa droga przed nami, min. kilka miesięcy. Dobrze działamy dla klientów i automatycznie też dla siebie! Tylko wszyscy razem i wyjdziemy z tego.

 LATO 2020!
 mamy dobre oferty dla Polski. Kończy się kwarantanna dla Polski, zagraniczne wyjazdy organizujemy
 od dawna, pracujemy dodatkowo nad tematem po covid-19. Dobre opcje dostosowane do sytuacji.
 Zapraszamy do kontaktów BP Gryf, liczymy na pomoc w rezerwacjach w 2020 roku. Zobacz nasz dedykowany BLOG , dobre informacje.

 
Lato 2020 Polska wyjazdy na odpoczynek, SPA, zwiedzanie JUŻ po covid-19, wycieczki i polecane Hotele
Hotele nad morzem, latem 2020 roku szczególnie wskazane nad Bałtykiem najwięcej JODU
 
Hotele Polska góry, odkrywamy ponownie nasze polskie klimaty i doskonałe obiekty.
 
Mazury to wyjątkowy region dla miłośników jezior i żeglarstwa, sportów wodnych
 
wycieczki Polska, byłeś przejazdem, ale teraz kategoria turystyczna "must to see"
 
 
 
Wyjazdy po zdrowie, baseny termalne. Blisko Polski, już po covid-19, dobre na LATO i ZIMA narty
Wyjazdy na narty oraz baseny termalne dobre opcje na LATO i zimę dla narciarzy
 
 
 
Włochy lato - losowo wybrane oferty, regiony i hotele przy plaży. DOSTĘPNE już po covid-19