Biuro organizuje wyjazdy turystyczne & wyjątkowe eventy od 1994 r.
   Dbamy o jakość, bo ilość przychodzi każdego roku jak w turystyce i gospodarce.

 

32 206 96 05

32 253 05 37
pon-pt: 9-17, sob: 10-13
 
Oferty dnia
 
 
BP Gryf adres centrum miasta

   Katowice ul. Opolska 17,
   tel. 32 206 9605, 32 253 0537
   telefon kom. 509 377 825
   kontakty i zobacz dojazd

 
Komunikaty BP Gryf
Wakacje wyloty z Niemiec
blog.gryftravel.pl
 
 

Wyjazd na wyścigi Formula 1 Hanoi Wietnam

Wietnam dołączy do kalendarza Formula 1 w 2020 roku wraz z nowym wyścigiem w stolicy, HanoiBP Gryf zaprasza na wyścig inauguracyjny odbędzie się 05 kwiecień 2020 r., będzie to ekscytujący wyścig uliczny w sercu miasta Hanoi. Dodatkowo proponujemy bardzo ciekawą turystykę, zwiedzanie to wyjątkowe krajobrazy! i miejsca.

Atrakcyjny wyjazd Formula 1 w Hanoi i zwiedzanie
 
Dla miłośników przygód i entuzjastów sportu motorowego kwiecień 2020 to najlepszy czas na podróż do Hanoi. Stolica będzie gospodarzem Formula 1 GP 2020. Zaplanuj swój czas na przeżycie tego wyjątkowego wyjazdu pełnego wyjątkowych atrakcji! i ulicznego toru w sercu miasta. Hanoi to miasto w pełnym rozwoju posiada niezliczone atrakcje dla turystyki Wietnamu! Formula 1 zaprasza na pierwszą GP Wietnamu z wyścigiem na torze ulicznym w Hanoi w 2020 roku. Dlaczego więc nie sprawić, by Twoje wycieczki po Wietnamie były bardziej niezapomniane, biorąc udział w najbardziej ekscytującym wydarzeniu roku dla F1 !

Atrakcyjny wyjazd Formula 1 w Hanoi i zwiedzanie

 
W Hanoi wyścig odbędzie się w My Dinh Sports Complex w dzielnicy Nam Tu Liem. Kompleks sportowy My Dinh, widownia dla F1 pomieści tylko 40 192 osób. Tor wyścigowy w Hanoi ma mieć długość 5 565 metrów i został zaprojektowany przez niemiecką firmę, obiecują, że zarówno zawodnicy, jak i fani będą mieli niezapomniane wrażenia. Wyłączny sponsor wyścigu F1 w Wietnamie, firma Vingroup podpisał wieloletnią umowę na organizację Grand Prix przez 8 lat. Vingroup jest jedną z największych prywatnych firm w Wietnamie, która inwestuje w wiele różnych sektorów, takich jak nieruchomości, handel detaliczny, opieka zdrowotna i produkcja samochodów, dzięki nowej marce samochodowej Vinfast.

Atrakcyjny wyjazd Formula 1 w Hanoi i zwiedzanie.
 
Proponujemy atrakcyjny program wyjazdu na wyścigi Formula 1 Hanoi 2020 r.
 
1 dzień Cz 2.04, wylot z Warszawy 12:40
2 dzień Pt 3.04, przylot do Hanoi 08:25 

Przywitanie w Wietnamie! po przylocie na lotnisko Noi Bai w Hanoi, Twój kierowca i przewodnik spotkają się z Tobą i zabiorą Cię do hotelu w centrum miasta. Wcześniej spędzisz czas odwiedzając Hanoi. Miejsca obejmują Mauzoleum Ho Szi Mina; zewnętrzny widok na prezydenckie miejsce, na palach wuja Ho; Pagoda, i Świątynia Literatury. Lunch serwowany jest w restauracji w mieście.
 
Po południu ok. 14:00 zameldowanie w hotelu w celu przechowywania bagażu przed wizytą w taoistycznej świątyni Ngoc Son, położonej na małej wyspie jeziora Hoan Kiem i wysłuchanie pięknej legendy o tym środkowym jeziorze oraz poznanie rzadkich gatunków żółwi, które tam żyły i coś jeszcze zostało.

Atrakcyjny wyjazd na Firmula 1 do Hanoi

Zakończysz dzień przejażdżką rowerową ryksza po Starej Dzielnicy Hanoi, znanej również jako „36 ulic”. W tym tętniącym życiem obszarze wąskich uliczek i zaułków znajdują się dosłownie tysiące małych firm i sklepów. To świetne miejsce do odkrywania z mnóstwem możliwości zrobienia zdjęć dookoła. Wieczór jest bezpłatny, mile widziane napiwki dla przewodnika. Powrót do hotelu, nocleg. Dzień z przewodnikiem i kierowcą, posiłki: lunch
 
3 dzień So 4.04, śniadanie w hotelu, przejazd na tor
kwalifikacje F1 godzina 14:00 (godzina jeszcze nie potwierdzona)
 
lub proponujemy atrakcyjną wycieczkę, opis poniżej. 
Hanoi - Trang An & Hoa Lu, Ninh Binh -  Hanoi

 
4 dzień Nd 5.04, śniadanie w hotelu, samodzielny przejazd na tor
GP wyścig główny F1 godzina 14:00 (godzina jeszcze nie potwierdzona)
 
5 dzień Pn 6.04, śniadanie w hotelu.
Wycieczka  z lunchem Hanoi - Halong Bay - Hanoi


Wyjazd z hotelu w Hanoi 8:00, przejazd do miasta Halong zajmuje około 4 godzin, z krótką przerwą w połowie drogi. Podróż samochodem prowadzi przez bogate pola uprawne delty rzeki Red River. Około południa przybywasz na molo i wsiadasz do łodzi, która płynie szmaragdową wodą w zatoce Halong. Łódź płynie do głównej części zatoki i płynie wśród setek spektakularnych wapiennych wysp. Świeży obiad / lunch zostanie podany na pokładzie. Rejs obejmuje krótką wycieczkę na wyspę, aby odwiedzić jaskinię z wapienia, która ma wiele pięknych stalaktytów i stalagmitów. Otwarty pokład na szczycie łodzi z relaksującymi krzesłami jest doskonałym miejscem do podziwiania krajobrazu. Wracamy na molo przed 16:00 i wracasz do Hanoi. Przyjazd do Hanoi około 19:30. Nocleg w Hanoi
Dzień z przewodnikiem, posiłki: lunch

6 dzień Wt 7.04, śniadanie w hotelu
ok. 07:30 transfer na lotnisko, odlot 10:45, Warszawa 19:15

3 200 zł / osoba pakiet podstawowy w/w program, co proponujemy i co zawiera:
 
- Hanoi 4 noclegi ze śniadaniem Hotel 4* od 3 - 7 kwietnia 2020 r.,
zakwaterowanie pokój dla 2 osób, 4 noclegi w tym śniadania,
- transfer z lotniska do hotelu Hanoi i zwiedzaznie miasta w/g programu,
- PN Wycieczka z lunchem Hanoi - Halong Bay - Hanoi.
- WT transfer na lotnisko, odlot 10:45, Warszawa 19:15
- ubezpieczenie KL NNW, obowiązkowa opłata na TFG.

Dodatkowo płatne:
- przelot lotniczy, cena na dzień zakupu biletu lotniczego, ok. 3000 zł
- bilet wejściwy na F1, w/g wybranej trybuny, ceny na www
- wycieczka sobota, opcja: Hanoi - Trang An & Hoa Lu, Ninh Binh -  Hanoi, 430 zł.

Uwagi!: dostępność pokoi w hotelach jest ograniczona, cena może wzrosnąć. Czas decyzji ma wpływ na ostateczną cenę. Dostępność lokalne wycieczki też mają ograniczoną pojemność. Połączenia lotnicze, im wcześniej wykupisz przelot tym będzie niższa cena, taniej.

W naszej ofercie BP Gryf wyjazd na Formula 1 w Hanoi (+) dzień dłużej z noclegiem, posiłkami na statku w Halong Bay. W dniu odlotu prosto na lotnisko.
 
Planowanie! wyjazdu do Hanoi na Formula 1.
Szczególnie TRZEBA PLANOWAĆ wcześnie! będzie taniej! warto też przemyśleć długość pobytu i wykupić przeloty jak najwcześniej! (ceny z paź. 2019). 
Dla dni piątek - poniedziałek, Przeloty do Hanoi,  połączenia są z przesiadką przez Moskwę stop 3h45, czas przelotu 14h45. Powrót z Hanoi, przez Moskwę stop 2h20, czas przelotu 14h20, cena od ok.3000 zł / info z 10/2019. Bardzo podobne mogą być przez Doha nieco droższe lub inne przesiadki. Decyduje dzień wykupienia biletu lotniczego, zamówienia grupy. Tańsze opcje będą loty w dniach cz - wt, 5 noclegów i warto, śr -wt, 6 noclegów, 2400 zł / zależnie od godzin, lotów, info z 10/2019. W programie j/w lot cz-wt dostosowane godziny lotów do atrakcyjnego programu! Wcześniej kupisz zapłacisz mniej! nie ma LM!

Hanoi od stuleci jest stolicą Wietnamu, Hanoi to starożytne miasto z urzekającymi historycznymi krajobrazami i gościnnymi obywatelami. Oferuje turystom mnóstwo ekscytujących zajęć i niezapomnianych wrażeń podczas pobytu. Ze względu na idealne położenie geograficzne i doceniane piękno Hanoi przyciąga ponad milion turystów każdego roku. Hanoi znajduje się w Delcie Rzeki Czerwonej, spokojnym i znaczącym kulturowo obszarze, w którym cywilizacja rolnictwa wietnamskiego rozpoczęła się tysiąc lat temu.

Atrakcyjny wyjazd Formula 1 w Hanoi i zwiedzanie.

Hanoi położone nad brzegiem rzeki Czerwonej, gdzie turyści mogą znaleźć dobrze zachowane kolonialne budynki, starożytne pagody i unikalne muzea w centrum miasta. To francusko-kolonialne miasto oraz świetne miejsce do zwiedzania pieszo. Miasto słynie także z wyśmienitej kuchni, tętniącym życiem nocnym, jedwabiu i rękodzieła, a także z wielokulturowej społeczności złożonej z wpływów chińskich, francuskich i rosyjskich. Jeśli po raz pierwszy odwiedzasz wietnamską stolicę, warto skorzystać z lokalnej obsługi przewodnika turystycznego w Hanoi, aby szczególnie nie tracić czasu.

Atrakcyjny wyjazd Formula 1 w Hanoi i zwiedzanie.


Planujesz pierwszy pobyt w Hanoi może być trudny bez dodatkowego wsparcia. Stolica Wietnamu znana jest z dwóch głównych dzielnic, mianowicie Dzielnicy Francuskiej i Starej Dzielnicy. Obie są pełne atrakcji, są łatwo dostępne na piechotę. Możesz odkrywać ulice handlowe, kolonialne budynki, starożytne pagody i unikalne muzea. To dużo do zrobienia, ale zawęziliśmy wybór do absolutnie koniecznych atrakcji. Hanoi jest także domem dla wielokulturowej społeczności. Posiada szeroką gamą restauracji do dopasowania. Nocne życie waha się od nowoczesnych klubów nocnych do mniejszych barów i pokazów. Dzięki przewodnikowi przetrwania w Hanoi możesz nawigować w tym wyjątkowym mieście, maksymalnie wykorzystując swój czas.

Formula 1 w Hanoi, atrakcyjnt wyjazd z biletami i turystyka.

Hanoi - Trang An & Hoa Lu, Ninh Binh - Hanoi, wycieczka
Odbierze Cię przewodnik i kierowca w hotelu w Hanoi o 7.30. Przejazd przez deltę rzeki Red do Ninh Binh zajmuje około 2,5 godziny. Po przybyciu do stacji obsługi łodzi Trang, wsiądziesz na małą łódkę sampan i będziesz cieszyć się 3-godzinnym rzędem na małej rzece, która wije się przez wiele małych wapiennych jaskiń. To bardzo interesujące odkrycie! Sceneria jest spektakularna, gdy poruszasz się pomiędzy czystymi formacjami krasowymi tego dziedzictwa UNESCO. Po zajęciach lunch serwowany jest w lokalnej restauracji, w której można zjeść wietnamski posiłek z lokalnymi specjałami.
Hoa Lu został wybrany jako stolica kraju w X wieku. Serce starożytnego Wietnamu otoczone stromymi górami skalistymi trwało 41 lat, zanim zostało przeniesione do Thang Long (dziś Hanoi). Odwiedzając ten obszar, trzeba zobaczyć królewskie pałace, które są niesamowicie opisane w wietnamskiej historii, ciekawe świątynie, które zostały wzniesione wiele lat temu. To tutaj mieszkańcy składają hołd założycielom kraju. Tutaj usłyszysz ciekawą historię o rodzinie królewskiej i majątku starożytnej stolicy Hoa Lu. Ten kawałek historii Wietnamu z pewnością sprawi, że Twój dzień będzie ciekawszy. Około 15:30 wrócisz prywatnym pojazdem do Hanoi. Nocleg w Hanoi. Lokalny przewodnik, posiłki: lunch.

Wyjazd na F1 do Hanoi i zwiedzanie Hoa Lu, piękne widoki.

Hanoi i Zatoka Halong to dwa miejsca, które musisz odwiedzić w Wietnamie. Dzięki historii „tysiąca lat cywilizacji” Hanoi zawsze przyciąga turystów charakterystycznym kolorem, bogatą tożsamością kulturową i odrębnym stylem życia, którego nie można znaleźć w żadnym innym miejscu. Podobnie, z tysiącami wspaniałych wysp - cudownych owoców stworzenia, Zatoka Ha Long została wielokrotnie uznana przez UNESCO za naturalne dziedzictwo świata.

Atrakcyjny wyjazd Formula 1 w Hanoi i zwiedzanie Ha Long.

Hanoi - Halong Bay 7 kwiecień, opcja na 2 dni muszą być inne godziny lotu powrotnego.
 
Dzień 07-04 wtorek, opuścisz Hanoi i pojedziesz na północny wschód (ok. 4 godzin) do znanej zatoki Halong. Zatoka Halong jest jednym z najbardziej spektakularnych cudów przyrody w Wietnamie i wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Po przybyciu na molo wsiądziesz do łodzi, która pozwoli Ci zbadać zatokę, a widoki, które można podziwiać, przemierzając tysiące wapiennych wysp ze skalistymi wychodami, są niesamowite. Lunch i kolacja serwowane są na pokładzie. Dzisiejsze działania obejmują pływanie w zatoce w cieplejszych miesiącach. Być może masz okazję popływać kajakiem (opcjonalnie i za dodatkową opłatą może być zaangażowany, zależy od różnych łodzi). Nocleg na pokładzie, lokalny przewodnik, posiłki: śniadanie, obiad, kolacja
Uwaga: każdy rejs oferuje inny plan podróży w zatoce, powyższe informacje są tylko dla twojej uwagi.
 
Formula 1 w Hanoi, atrakcyjnt wyjazd i Zatoka Halong.

Halong Bay - Hanoi i odlot  8 kwiecień opcja na 2 dni muszą być inne godziny lotu powrotnego.
 
Dzień 08-04 środa, rano wstań wcześnie rano na świeże powietrze na otwartym pokładzie i dołącz do klasy Tai-chi, aby wykonać delikatne ruchy, jeśli chcesz. W przeciwnym razie możesz pozostać w kabinie do śniadania. Po śniadaniu załoga podniesie kotwicę, ponownie uruchomi silnik, aby płynąć do innej części zatoki. Po wizycie w dużej wapiennej jaskini łódź wraca na molo. Wczesny obiad (brunch) zostanie podany na pokładzie. Około południa jesteś zabrany na lotnisko Noi Bai około 4 godziny jazdy, aby wieczorem wylecieć w drogę powrotną. Lokalny przewodnik, posiłki: śniadanie, lunch.

Zobacz więcej informacji na BLOGU - wejście 

 
Komunikat BP Gryf funkcjonowanie biura

 Informujemy, COVID-19 oraz urzędowe obostrzenia od połowy marca 2020, wprowadziły nam zmiany w funkcjonowaniu firm i życia. 
 Pełnimy dyżury od pn-pt w godzinach 10:00 do 14:00. Prosimy pisać też na e-maile. Mamy od początku marca masę pracy przy anulacjach, załatwianiu najdogodniejszych rozwiązań dla naszych Klientów. Za utrudnienia przepraszamy, BP GRYF / tel. awaryjny 509 377 825.

Wyjazdy Polska i Europa już po VOVID-19


 Wyjdziemy! na prostą wznoszącą ponownie od zera, właściwie od minus bo zakupione wyjazdy, czekamy na zwroty. 
 Długa droga przed nami, min. kilka miesięcy. Dobrze działamy dla klientów i automatycznie też dla siebie! Tylko wszyscy razem i wyjdziemy z tego.

 LATO 2020!
 mamy dobre oferty dla Polski. Kończy się kwarantanna dla Polski, zagraniczne wyjazdy organizujemy
 od dawna, pracujemy dodatkowo nad tematem po covid-19. Dobre opcje dostosowane do sytuacji.
 Zapraszamy do kontaktów BP Gryf, liczymy na pomoc w rezerwacjach w 2020 roku. Zobacz nasz dedykowany BLOG , dobre informacje.

 
Lato 2020 Polska wyjazdy na odpoczynek, SPA, zwiedzanie JUŻ po covid-19, wycieczki i polecane Hotele
Hotele nad morzem, latem 2020 roku szczególnie wskazane nad Bałtykiem najwięcej JODU
 
Hotele Polska góry, odkrywamy ponownie nasze polskie klimaty i doskonałe obiekty.
 
Mazury to wyjątkowy region dla miłośników jezior i żeglarstwa, sportów wodnych
 
wycieczki Polska, byłeś przejazdem, ale teraz kategoria turystyczna "must to see"
 
 
 
Wyjazdy po zdrowie, baseny termalne. Blisko Polski, już po covid-19, dobre na LATO i ZIMA narty
Wyjazdy na narty oraz baseny termalne dobre opcje na LATO i zimę dla narciarzy
 • Hotel PRAGANT

  Hotel znanej sieci Harmony,terminy free ski.
 • Apartamenty Margerithenweg

  Apartamenty 500 m. baseny termalne i wyciągi narciarskie w jednym miejscu, blisko Polski, terminy free ski.
 • HAUS AM ROMERBAD

  Apartamenty w ścisłym centrum, kompleksy basenów termalnych.
 • Apartamenty Binder

  Apartamenty i kompleksy basenów termalnych, blisko Polski, terminy free ski.
 •  
 
 
 
Włochy lato - losowo wybrane oferty, regiony i hotele przy plaży. DOSTĘPNE już po covid-19
 
 • Altomare Rezydencja

  Obiekt usytuowany w niedalekiej odległości od plaży w miejscowości Riccione. Miejscowość położona niedaleko miasta Rimini.
 • BELVEDERE rezydencja

  Apartamenty w Lido Adriano dla 6 osób, do pięknej plaży 40 m.
 • Il Tulipano

  Rezydencja w samym centrum Riccione, kilka kroków od plaży oraz centrum miasta.
 • Apartamenty w Lido di Savio

  Apartamenty dla 4-6 osób w Lido di Classe/Lido di Savio.
 •  
 • Riviera Residence

  Apartamenty dla 2-4 osób, ogród z basenem, blisko centrum i plaży.
 • Girasoli Rezydencja

  Zakwaterowanie w apartamentach dla 2-4 osób, w centrum, basen, przy plaży.
 • Paradise Beach Residence

  Rezydencja posiadająca własny basen, położona blisko plaży.
 • Internazionale Residence

  Zakwaterowanie w apartamentach dla 2-6 osób, w centralnym miejscu Marina Centro, przy plaży.
 •