Biuro organizuje wyjazdy turystyczne & wyjątkowe eventy od 1994 r.
   Dbamy o jakość, bo ilość przychodzi każdego roku jak w turystyce i gospodarce.

 

32 206 96 05

32 253 05 37
pon-pt: 9-17, sob: 10-13
 
Oferty dnia
 
 
BP Gryf adres centrum miasta

Polska i Ukraina Solidarność   
   Katowice ul. Opolska 17,
   tel. 32 206 9605, 32 253 0537
   telefon kom. 509 377 825
   kontakty i zobacz dojazd

 
Komunikaty BP Gryf
Wakacje wyloty z Niemiec
Blog BP GRYF
Reklama tylko dobre opcje
 
 
Liga Mistrzów wyjazdy 2023 rok

Liga Mistrzów wyjazdy 2023 rok

Liga Mistrzów wyjazdy z biletem, pakiety, pełna obsługa. Zaprasza BP Gryf.
 
Wyjazdy na mecze Ligi Mistrzów w 2013-14

Liga Mistrzów wyjazdy

Wyjazdy na mecze Ligi Mistrzów z biletem na mecz, pełne pakiety z hotelem i obsługa, organizator wyjazdów sportowych zaprasza BP Gryf. Gwarantujemy dobrą obsługę, od ponad 20 lat.
 

Liga Mistrzów pakiety z biletem na mecz, BP Gryf
 

Liga Mistrzów wyjazdy z pakietem bilet na mecz.
 

Budujemy pakiety wyjazdowe wg. zamówienia: bilet na mecz – kategorie, przelot, transfery, hotel, ubezpieczenie, obowiązkowe opłaty na TFG/TFP. Poniżej cena wyjściowa za pakiet podstawowy z biletem na mecz wg. wybranej kategorii. Cena pełnego pakietu z wybranym przelotem, hotel, transfery, będzie podana na dzień zakupu, ceny ruchome, im wcześniej tym będzie taniej!
 
 
Pełne pakiety z biletami na mecze, oferta pakietowana, w/g zamówienia.
 
Bitwa o zwycięstwo w Lidze Mistrzów 2022/23 przyspiesza w maju, gdy cztery drużyny przygotowują się do starcia w półfinale rozgrywek.
 
Liga Mistrzów półfinały 2023 zapraszamy na wyjazdy | BP Gryf
 
Broniący tytułu Real Madryt dotarł do finałowej czwórki po zwycięstwie 4:0 nad Chelsea w ćwierćfinale. Po raz trzeci i drugi sezon z rzędu zmierzą się z Man City w półfinale po tym jak pokonali Bayern Monachium 4:1 w dwumeczu.
 
Po drugiej stronie drabinki odbędą się smakowite derby Mediolanu, w których AC Milan i Inter Mediolan awansowały i spotkają się na San Siro w obu meczach półfinałowej serii. Rossoneri pokonali lidera Serie A Napoli 2:1 w dwumeczu, podczas gdy Inter Mediolan pokonał Benfikę 5:3.
 
Real Madryt v Man City wtorek, 9 maja 20:00
AC Milan v Inter Mediolan środa, 10 maja 20:00
Inter Mediolan v AC Milan wtorek, 16 maja 20:00 
Man City v Real Madryt środa, 17 maja 20:00
 
Udział w Lidze Mistrzów może przynieść klubom znaczne korzyści finansowe, co sprawia, że czołowe rozgrywki UEFA są głównym celem wielu europejskich drużyn. W ubiegłym sezonie mistrzowski Real Madryt zebrał 83,2 mln euro nagród pieniężnych w Lidze Mistrzów opartych na wynikach, w tym dodatkowe 4,5 mln euro za wygranie Superpucharu UEFA w sierpniu 2022 roku.
 
BP Gryf proponuje pełne pakiety wyjazdowe; przelot, transfery, hotel, bilety w dostępnych różnych kategoriach, zapraszamy do kontaktu.
 

 
Finał Champions League rozegrany zostanie 10 czerwca 2023 roku
Stadion Olimpijski w Stambule będzie miejscem finału w 2023 roku.
 

 


Proponujemy wyjazdy z biletami na mecze Liga Mistrzów i Europy 2023.
Ciekawe pod względem sportowym i turystyczym. 

Ceny zawierają pakiet od osoby z biletem na mecz wg. wybranej lokalizacji.
 
Możliwe dodatkowe świadczenia; przeloty, transfery, turystyka i zwiedzanie. Dla wielu z tych miast mamy specjalne odsłony z informacją turystyczną, dodatkowe propozycje, bilety wstępu do obiektów. Możemy zaproponować przeloty lotnicze dla wybranego lotniska z Polski.
 
Uwaga: ceny mogą ulec zmianie oraz dostępność miejsc w różnych kategoriach decyduje dzień rezerwacji / wykupienia pakietu. Dodatkowo oferujemy: przeloty z wybranych lotnisk w Polsce, wycieczki - zwiedzanie, transfery, kolacje. Możliwość przedłużenia wyjazdu. Skontaktuj się z nami, dostosujemy się do Państwa potrzeb, decyduje dzień wykupienia pakietu.
 
Liga Europy, pary 1/2 Ligi Europy, atrakcyjne wyjazdy:

 

Piłka nożna to więcej niż gra! ciekawe informacje

 

 
Finał Ligi Mistrzów wyjazdy

Finał Ligi Mistrzów wyjazdy

Kontynent Europejski corocznie może pochwalić się festiwalem piłki nożnej, jaki tworzy Liga Mistrzów. Prezentuje pasję, dramat i umiejętności aktualnych ikon piłki nożnej, wspaniałe barwy ich fanatycznych fanów. Pośród zestawienia piłkarskich bogactw, coroczna Europejska Liga Mistrzów jest klejnotem w koronie, a finał najbardziej pożądaną nagrodą w tym wydarzeniu, które jest numerem jeden w światowym kalendarzu sportowym. 
 
Wyjątkowe piłkarskie widowiska Ligi Mistrzów napędzane są dumą narodową, celebrują różnorodną i bogatą kulturę kontynentu, są na liście życzeń każdego kibica.

Europejski festiwal piłki nożnej finał Ligi Mistrzów
 

Finał Liga Mistrzów w piłce nożnej wyjazdy | BP Gryf
 
Finał LM 2023 rozegrany zostanie 10 czerwca 2023 roku. Stadion Olimpijski w Stambule będzie miejscem finału.
 
Biuro Podrózy Gryf organizuje wyjazdy na flagowe ligi narodowe La Liga, Bundesligi, Seria A, Premier League i oczywiście najchętniej oglądana liga na świecie Liga Mistrzów!
 
Futbolowa gorączka 
 
Nie można przegapić zapotrzebowania na coroczne starcia wagi ciężkiej niektórych z największych klubów na świecie. Tytani futbolu, tacy jak Barcelona, Real Madryt, Manchester United, Manchester City, Liverpool, Chelsea, Bayern Monachium, Inter Mediolan, Juventus i wielu innych, idą łeb w łeb, zatrudniają największe talenty piłkarskie na świecie. Zatłoczone stadiony i niesforni, lojalni fani tworzą elektryzującą atmosferę na całym kontynencie, której trzeba doświadczyć, aby uwierzyć! 
 
Nasza zindywidualizowana oferta pozwoli zbliżyć się do akcji na murawie, możesz zobaczyć nie tylko sam mecz, ale także wszystko, co najlepsze, co ma do zaoferowania miasto gospodarz i jego kultura.
 
Zapytaj o wycenę która będzie zawierała niezbędne minimum; przelot, transfery, hotel i bilet na mecz. Należy liczyć się ze znacznymi kosztami znacznie ponad lub od dwa tysiące euro.
 
Nasza propozycja stawia Ciebie w centrum uwagi na szczycie europejskiego futbolu. Wychodząc dalej poza dostęp do meczu, nasza propozycja maksymalnie wykorzystuje to, co ma do zaoferowania spektakularne miasto Sankt Petersburg. Zdajemy sobie sprawę, że Twoje potrzeby są tak wyjątkowe, jak Twoja firma, dlatego zapraszamy Cię do rzucenia nam wyzwania, aby zapewnić Ci idealne doświadczenie piłkarskie.
 
Formularz kontaktowy
 
 
 
 
 
 
 
 

Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe

W ciągu 24 godzin lub wcześniej, postaramy się wysłać propozycje, lub zadać dodatkowe pytanie uzupełniające. Prosimy pamiętać im więcej, im bardziej szczegółowe będzie zapytanie ułatwi nam i przyspieszy opracowanie oferty zgodnej z oczekiwaniami, udzielenie odpowiedzi.

 
 
 
Piłkarskie ligi EUROPY, rozgrywki w 2022 i 2023 roku, zapraszamy.
Jedziemy na mecze piłkarskie z biletami.
 
Wyjazdy na mecze piłkarskie EUROPA i TOP kluby piłkarskie z biletem na mecze w 2022 i 2023 roku
 
 
 
 
 
 
 
Włochy lato - losowo wybrane oferty, regiony i hotele przy plaży 2023 rok
 
 
 
 
 
 
 

Mistrzostwa Świata w Lekkoatletyce to klejnot w koronie globalnego programu zawodów lekkoatletycznych. Jest to trzecia co do wielkości impreza sportowa na świecie. Budapeszt od 19 do 27 sierpnia 2023 roku, wyjazdy BP Gryf.

Wyjazdy na MŚ w Lekkoatletyce 2023 | BP Gryf