Biuro organizuje wyjazdy turystyczne & wyjątkowe eventy od 1994 r.
   Dbamy o jakość, bo ilość przychodzi każdego roku jak w turystyce i gospodarce.

 

32 206 96 05

32 253 05 37
pon-pt: 9-17, sob: 10-13
 
Oferty dnia
 
 
BP Gryf adres centrum miasta

   Katowice ul. Opolska 17,
   tel. 32 206 9605, 32 253 0537
   telefon kom. 509 377 825
   kontakty i zobacz dojazd

 
Komunikaty BP Gryf
Wakacje wyloty z Niemiec
blog.gryftravel.pl
 
 
ME 2021 piłka nożna wyjazdy

ME 2021 piłka nożna wyjazdy

Wyjazdy na mecze EURO 2021 bilety i pakiety, ponownie.
 
Mistrzostwa Europy 2020 piłka nożna.

Mistrzostwa Europy 2020 piłka nożna

Wyjazdy na Mistrzostwa Europy EURO  2020 w piłce nożnej, pełne pakiety. Polska na Euro 2020 w piłce nożnej. BP Gryf  organizuje wyjazdy na mecze za reprezentacją Polski.

Wyjazdy na mecze z biletami za Polską!

Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2020 obędą się w: Danii, Holandii, Rumunii, Irlandii, Hiszpanii, Belgii, w Szkocji, Niemczech, Rosji, Anglii, Azerbejdżanie, we Włoszech i na Węgrzech.

Dublin mecz Polska v TBC 15-06-2020 r.,  zobacz oferty www
Bilbao mecz Polska v Hiszpania 20-06-2020 r., zobacz  oferty www
Dublin mecz Polska v Szwecja 24-06-2020 r., zobacz oferty www

Finał Euro 2020 w dniu 12 lipca odbędzie się w Londynie na legendarnym Wembley oraz półfinały 7 i 8 lipca, czy dojedziemy do tego etapu? życzymy tego sobie i piłkarzom!

wyjazdy na finały ME 2020 piłka nożna


Biuro Podróży Gryf organizuje wyjazdy na wszystkie mecze naszej reprezentacji.

15 czerwca w Dublinie, Polska zagra ze zwycięzcą barażu 18:00, Dublin.
20 czerwca w Bilbao, Polska zagra z Hiszpanią 21:00, Bilbao.
24 czerwca w Dublinie, Polska ze Szwecją 18:00, Dublin.
 
Organizator wyjazdów na EURO 2020

 

Następne mecze ME 2020, faza pucharowa, zagramy, wyjazdy na:
 
Mecze 1/8 finału Mistrzostw Europy w piłce nożnej, zagramy:
 
Po fazie grupowej i meczach w Dublinie i Bilbao, gramy dalej! czeka nas mecz w Glasgow lub Kopenhaga lub Budapeszt. Awans do 1/8 finału mogą liczyć dwie pierwsze drużyny plus cztery najlepsze z trzecich miejsc, to potem istnieją trzy warianty.
- Jeśli Polska wyjdzie z pierwszego miejsca, to zagra w Glasgow z jedną z trzecich drużyn z grup A,B,C,D.
- Jeśli Polska wyjdzie z grupy z drugiego miejsca to mamy mecz z Anglią, Chorwacją, Czechami lub wyłonioną w barażach drużyną i polecimy do Kopenhagi.
- Jeśli natomiast awans do 1/8 finału będzie z trzeciego miejsca, to czeka nas mecz ponownie w Bilbao lub Budapeszcie.

Zdecydowanie polecamy wyjście z pierwszego miejsca!
 
Mecze 1/4 finału: 3 lipca - Sankt Petersburg i Monachium, 4 lipca Baku i Rzym
 
Półfinały: 7 lipca oraz 8 lipca - Londyn
 
Finał ME 2020 w piłce nożnej: 12 lipca - Londyn  / oferta z biletami

Biuro Podróży Gryf jest organizatorem turystyki od 1994 roku. Wyjazdy sportowe w kilku dyscyplinach są dla nas znane od podstaw. Organiozowaliśmy wyjazdy na MŚ w Brazylii 2014 i Rosja 2018. Prowadzimy biuro podróży jako organizator od 25 lat, wyjazdy sportowe to dla nas wieloletnie doświadczenia, zapraszamy. W naszej ofrercie znajdują się wszelkie niezbędne elementy takiego wyjazdu w tym m.in.:

- przejazdy, przeloty, lokalne transfery,
- hotele różnej kategorii od 3* do 5*, - turystyka, dodatkowe programy zwiedzania,
- wyżywienie; śniadanie, lunch i kolacje, specjalne bankiety dla grup, bilety VIP.

Ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych oraz wyjazdy na zamówienia dla wybranej opcji grupowej z obsługą, w/g uzgodnienia.

Zapraszamy do kontaków, BP GRYF

Na BLOGU zobacz więcej informacji o miastach gdzie pojedziesz www wejście .

 

Bilbao mecz Hiszpania v Polska EURO 2021

Turniej EURO 2020 został przeniesiony na rok 2021. Odbędzie się w dniach 11 czerwca - 11 lipca 2021. Hiszpania v Polska Będzie to mecz z jednym z faworytów ME. BP Gryf ponownie  w 2021 roku organizuje wyjazd z pełnym pakietem, przelot, hotel, transfery i więcej wg. zamówienia.

Wyjazdy na ME 2020, pakiety mecz Hiszpania v Polska


Bilbao to największe miasto w Kraju Basków nad zatoką Biskajską, najważniejsze pod względem gospodarczym oraz główny port w regionie. Stolica znajduje się u ujścia rzeki Ria de Bilbao. Nazwa Bilbao najprawdopodobniej wywodzi się z baskijskich słów „bi albo”, co oznacza „dwie strony”, ponieważ miasto rozciąga się na obie strony ujścia, dlatego różne dzielnice są połączone mostami. Ikoną miasta jest Muzeum Guggenheima. Stare miasto w Bilbao z siedmioma ulicami to pierwotna średniowieczna wioska, jest dziś tętniącym życiem i malowniczym zakątkiem miasta! Wąskie głównie deptaki są wypełnione barami serwującymi pyszne tapas i dania kuchni baskijskiej.
 

Przeloty do Bilbao muszą być z przesiadką!
 

Wyjazdy z pełnum pakietem na mecze EURO 2020
 
 
A) opcja hotel 3*, 3 dni 2 noclegi, wylot z Berlina (inne opcje do uzgodnienia, będzie drożej).
Hotel przy lotnisku Holiday Inn Express 3* Bilbao, opis poniżej.
 
... zł cena pakietu pobytowego od osoby zawiera:
- zakwaterowanie w hotelu, pokój 2 osobowy, 2 noclegi ze śniadaniem,
- przelot samolotem, informacja poniżej,
- ubezpieczenie KL NNW, opłata na TFG.

Dodatkowe świadczenia do uzgodnienia. Pomagamy w nabyciu biletów na mecz.

Zakup biletów na mecze to UEFA prosimy śledzić, od lutego pojawiają się komunikaty i stopniowana sprzedaż!bilety UEFA zobaczZaloguj się, załóż konto, przygotuj dane 4 osoby: imię, nazwisko, pesel, jeden telefon i e-mail. Ceny biletów: Category 3: €50, Category 2: €125, Category 1: €185.
Uwaga: sprzedaż on-line na już/teraz pojawia się i znika, tak będzie do końca, wypełnienia stadionów, a jest dużo miejsc i cały czas dostępnych, trzeba śledzić na stronie UEFA j/w. Dla naszych klientów, możemy proponować bilety po kosztach zakupu na stronie UEFA lub z rynku wtórnego.
 

 

Wyjazd do Bilboa na mecz Hiszpania v Polska, 3 dni 2 noclegi:


1 dzień wylot z 
przylot do Bilbao, przejazd do hotelu, transport publiczny / hotelowy, ok. 2 km, zakwaterowanie, hotel przy lotnisku, pobyt w hotelu lub samodzielny przejazd do miasta.
Drugi hotel będzie w centrum miasta.

2 dzień , śniadanie w hotelu. 

W mieście powstanie też strefa kibiców, występy, koncerty, powtórki meczy na telebimie. Stadion znajduje się w samym centrum miasta, samodzielne spacery, zwiedzanie.


21:00 mecz Hiszpania v Polska

Wyjazdy z pełnym pakietem ME 2020 piłka nożna

3 dzień , śniadanie w hotelu, przejazd na lotnisko, wylot


Zakwaterowanie w hotelu będzie w centrum i poza centrum:

Zakwaterowanie poza centrum Hotel Holiday Inn Express Bilbao położony jest zaledwie 2 minuty jazdy od lotniska w Bilbao i posiada bezpłatny transfer lotniskowy w obie strony. W każdym z nowocześnie urządzonych pokoi znajduje się TV-sat, bezpłatne WiFi. Wnętrza pokoi z klimatyzacją charakteryzują się eleganckim wystrojem z ciemnoniebieską kolorystyką. Śniadanie w formie bufetu, goście mają do dyspozycji automat z przekąskami oraz kuchenkę mikrofalową, bar w holu. Autobus z hotelu na lotnisko kursuje codziennie od 05:15 do 23:30 co około 20 minut.
 
Wyjazd na EURO 2020 Hiszpania v Polska 20-06-2020
 
Z lotniska do hotelu i z hotelu na lotnisko kursuje codziennie od 05:15 do 23:30. Autobus kursuje do terminalu odlotów na górnym poziomie lotniska Bilbao co około 20 minut.


Odległość hotelu Holiday Inn Express od centrum Bilbao wynosi 10-12 km. Nieopodal budynku zlokalizowany jest przystanek autobusowy, z którego można dotrzeć bezpośrednio do centrum miasta. Wśród miejskich atrakcji wymienić należy słynne Muzeum Guggenheima.
 

Stadion w Bilbao, nazwa San Mamés, to duży obiekt, pojemność stadionu nieco ponad 53 000 miejsc. Adres: Rafael Moreno Pitxitxi, 48013 Bilbo. Położony niemal w centrum miasta!Porady: nie opuszczaj Bilbao przed wizytą w barze Pintxos i podstawowa przekąska późnego popołudnia w Kraju Basków, której po prostu nie można przegapić. Wypróbuj Kalimotxo: orzeźwiający letni koktajl, stworzony przez zmieszanie wina z colą i podany na lodzie.

Najlepsze miejsce na malownicze widoki to wycieczka kolejką linową Artxanda, łączy Bilbao ze szczytem góry Artxanda. Stacja dojazdowa Plaza del Funicular znajduje się w odległości krótkiego spaceru od centrum i będziesz nagradzany wspaniałymi widokami za przejażdżkę na szczyt.
Inne w opracowaniu, dostosowane na szybki wyjazd EURO 2020, porady. Strefa kibica, powstanie, jeszcze brak informacji gdzie, ale można spodziewać się gdzie i to będzie też centrum miasta!

Nasze BP Gryf wyjazdy na mecze EURO 2020 w piłce nożnej. Zawsze jeździmy za naszą Polską Reprezentacją Narodową. Kultywowanie takich wyjazdów ma swoją dużą tradycje w wielu krajach na świecie i Europie. Tradycja spotkania fanów z innych krajów, wspólna zabawa przed i po meczu to przejaw dobrych obyczajów. Takie grupowe wyjazdy i spotkania sportowe należy doceniać i staramy się to robić. Zapraszamy na nasze wyjazdy.

Organizator wyjazdów na EURO 2020 w piłce nożnej.

Na BLOGU zobacz więcej informacji o miastach gdzie pojedziesz www wejście .

 

Dublin Polska v Szwecja ME 2021, trzeci mecz

EURO 2021 Polska v Szwecja, mecz w Dublinie w dniu ... czerwca, godzina 18:00. Mecz będzie raczej decydujący co dalej. Wyjazdy z pełnym pakietem. Turniej EURO 2020 został przeniesiony na rok 2021. Odbędzie się w dniach 11 czerwca - 11 lipca 2021 . BP Gryf ponownie będzie organizowało wyjazdy na EURO tym razem  2021 Zapraszamy.


Wyjazdy na ME w piłce nożnej, pełne pakiety, Dublin.

Program wyjazdu na mecz Polska v Szwecja:
 
1 dzień , wylot z 
 
spotkanie na lotnisku
wylot, przylot do Dublina , transfer do Dublina i jedziemy na zwiedzanie.

Guinness Storehouse: wycieczka* zwiedzanie browaru w tym kufel piwa Guinness Storehouse. Piętrowa ekspozycja prezentująca dzieje tego najbardziej popularnego towaru eksportowego Irlandii. Wejdziemy do baru znajdującego się na ostatnim piętrze  browaru, skąd rozciąga się wspaniała panorama miasta.

Wyjazdy na mecze EURO 2020
 
Przyazd do hotelu, zakwaterowanie w hotelu ok. 18:00, czas wolny, hotel ma wiele atrakcji.

Plaza Hotel 4* zajmuje nowoczesny szklany kompleks z kasynem i łączy się z dużym centrum handlowym. Pokoje wyposażone są w telewizję satelitarną, bezpłatny WiFi i ekspres do kawy. Zaplecze gastronomiczne obejmuje elegancką włoską restaurację, tradycyjny irlandzki pub i elegancką tajską restaurację, a także całodobową kawiarnię. Położony 10 minut spacerem od przystanku tramwajowego Tallaght (z częstymi połączeniami do ścisłego centrum Dublina 10,4 km.

Wyjazdy na EURO 2020, pełne pakiety
 
2 dzień , śniadanie w hotelu
Proponujemy trasę od Temple Bar dalej strefa kibica i stadion.
Więcej informacji poniżej.

 
18:00 mecz Polska v Szwecja, zakończy się ok. 20:00, wyjście ze stadionu ok. 20:30

Po meczu powrót do Dublina podobną, krótką i pieszą trasą, kiedy każdy będzie chciał to inaczej przeżyć wygrany mecz, bo taki musi być! Do hotelu indywidualne powroty, bliska odległość taxi. Nie możemy organizować grupowego transferu, nocne koszty, a każdy może mieć swoje indywidualne upodobania! To też wynika z naszego doświadczenia.
 
3 dzień , śniadanie w hotelu, wykwaterowanie 
zakupy, jesteśmy w centrum handlowym.
 
transfer na lotnisko
wylot z Dublina, 
 
... zł od osoby, cena zawiera pakiet hotel 4*:
- przelot z 
- zakwaterowanie w dobrym hotelu 4*, 2 noclegi ze śniadaniem, pokój dla 2 osób,
- wstęp i zwiedzanie Guinness Storehouse*
- transfer lotnisko - hotel - lotnisko, - obsługa pilota z Polski, 
- ubezpieczenie KL NNW, opłata na TFG.
* zwiedzanie Guinness do potwierdzenia dostępności, rezerwacje możemy zrobić na ok. 2 miesiące wcześniej, mogą być ograniczenia?

W cenie przelotu bagaż podręczny (10 kg), Maks. rozmiar: 55 cm wys. x 40 cm szer. x 24 cm głęb. Dodatkowo jeden niewielki przedmiot osobisty: mała torebka, laptop, torba z pieluchami albo zakupami bezcłowymi. Maks. rozmiar: 25 cm wys. x 33 cm szer. x 20 cm głęb. Dopłaty na lotnisku za bagaż rejestrowany w jedną stronę: 15 kg 20 €, 20 kg 25 €.

... zł od osoby Hotel 4* , ale ścisłe centrum miasta,
pakiet jak wyżej, C
amden Court Hotel 4* Dublin

Dublin mecz Polska v Szwecja ME 2020, samolotem


Camden Court Hotel 4* w samym sercu Dublina. W odległości krótkiego spaceru od najważniejszych atrakcji miasta, takich jak Trinity College, National Concert Hall, St Stephen's Green i raj dla miłośników zakupów Grafton Street. Hotel i położenie z opinii Gości wynika, że to ich ulubiona część miasta Dublin.  Posiada centrum rekreacyjne z basenem i wanną z hydromasażem, saunę oraz łaźnię parową. Elegancka restauracja Iveagh serwuje modne dania, a w nowocześnie urządzonym, kameralnym barze  podawane są lekkie przekąski. Bar wyposażony jest w duże telewizory z płaskim ekranem, na których można oglądać zawody sportowe i serwisy informacyjne. Pokoje w hotelu posiadają ładną łazienkę, TV, sprzęt do prasowania, suszarkę do włosów i zestaw do parzenia kawy i herbaty, zapewniają bezpłatny dostęp do WiFi.
Zamek w Dublinie oraz dzielnica Temple Bar oddalone są od obiektu o 10 minut spacerem.

Zakup biletów na mecze to UEFA prosimy śledzić, od lutego pojawiają się komunikaty i stopniowana sprzedaż!  bilety UEFA zobacz . Zaloguj się, załóż konto, przygotuj dane 4 osoby: imię, nazwisko, pesel, jeden telefon i e-mail. Ceny biletów: Category 3: €50, Category 2: €125, Category 1: €185.
Uwaga: sprzedaż on-line na już/teraz pojawia się i znika, tak będzie do końca, wypełnienia stadionów, a jest dużo miejsc i cały czas dostępnych, trzeba śledzić na stronie UEFA j/w. Dla naszych klientów, możemy proponować bilety po kosztach zakupu na stronie UEFA lub z rynku wtórnego.

Przed meczem proponujemy trasę od Temple Bar, nie da się pominąć, ale nie za dużo trunków! dalej strefa kibica, na stadionie trzeba być ok. 16:00 w dobrej formie!

Temple Bar - strefa kibica Merrion Square Park - stadion
 
Strefa kibica w Dublinie Football Village dla EURO 2021
Merrion Square Park, jest uważany za jeden z najlepiej zachowanych placów w mieście i znajduje się zaledwie 15 minut spacerem od stadionu i 15 minut spacerem od Zamku w Dublinie i dzielnicy Temple Bar. W dniu meczu trasa z Football Village do stadionu będzie pełna imprez ulicznych, więc jest to idealny sposób, aby wprowadzić się w nastrój przed wielkim meczem! Strefa kibica otwarta we wszystkie dni turniejowe od 11 czerwca do 11 lipca, praktycznie całą dobę każdego dnia. Spotkania fanów każdej drużyny w tylko przyjacielskiej atmosferze. Co jest włączone i zawiera:  przedstawienia artystyczne i kulturalne, muzyka i rozrywka. Pokazy meczów na żywo na żywo 51 meczów UEFA EURO 2020 w Football Village. Jedzenie picie naturalnie płatne. Dodatkowe rozrywki i zawody piłkarskie dla wszystkich grup wiekowych.

Wyjazdy na mecze EURO 2020, organizator.


Nasze BP Gryf wyjazdy na mecze EURO 2020 w piłce nożnej zostają przeniesione decyzją UEFA na 2021 rok. Zawsze jeździmy za naszą Polską Reprezentacją Narodową. Kultywowanie takich wyjazdów ma swoją dużą tradycje w wielu krajach na świecie i Europie. Tradycja spotkania fanów z innych krajów, wspólna zabawa przed i po meczu to przejaw dobrych obyczajów. Takie grupowe wyjazdy i spotkania sportowe należy doceniać i staramy się to robić. Zapraszamy na nasze wyjazdy.

Organizator wyjazdów na EURO 2020 w piłce nożnej.
 
 
Na BLOGU zobacz więcej informacji o miastach gdzie pojedziesz [ www wejście ]

Dublin zwiedzanie, obiekty, można zwiedzić, zobaczyć samodzielnie przed meczem [ zobacz artykuł ] oraz bliska okolica dla tych co chcą wrócić.
 
Wyjazdy na ME 2020 z biletem za reprezentacją Polski

Wyjazdy na EURO 2020 z biletem mecze Polski

Polska zagra na ME 2020 roku w piłce nożnej!
Wiemy gdzie i z kim zagramy w grupie turnieju finałowego UEFA EURO 2020.
 
15 czerwca w Dublinie, Polska zagra ze zwycięzcą barażu ( oferta wyjazdu )
20 czerwca w Bilbao, Polska zagra z Hiszpanią 21:00, ( oferta wyjazdu )
24 czerwca w Dublinie, Polska zagra ze Szwecją 18:00, ( oferta wyjazdu )
 
Gryf BP organizuje wyjazdy na wszystkie mecze z Naszą reprezentacją POLSKA!

Wyjazdy na mecze z biletami za reprezentacją
 
Gryf BP już tradycyjnie organizuje wyjazdy na wszystkie mecze Naszej reprezentacji. Zobacz nasze opracowania na odpowiednich stronch.

Nasze Fanów, nadzieje i wiarę pokładamy w trenerze. Jerzy Brzeczek zastąpił Adama Nawałkę po porażce na Mistrzostwach Świata i było wiele znaków zapytania, czy był odpowiednim człowiekiem do tej pracy. Liga Narodów i mecze towarzyskie przed kwalifikacjami do Euro 2020 tylko pogłębiły te wątpliwości, ale my fani nie musimy się martwić. Możemy motywować trenera i zawodników. Brzeczek zrobił dokładnie to, czego chciał od niego prezes Zbigniew Boniek - wygrał grupę. Odbudował i odświeżył drużynę nowymi piłkarzami. Młody Sebastian Szymański może być dobrym wyborem skrzydłowego, od lat. Krystian Bielik udowodnił, że jego świetne występy podczas ME do lat 21 nie były fartem. Był też Krzysztof Piatek, objawienie w sezonie 2018-19 w Serie A, a Zieliński jak uwierzy w swoje talenty, może dać dużo drużynie. Ale Robert Lewandowski musi być na szczycie swojej formy, aby Polska wyszła z grupy i coś więcej ugrała!

Wyjazdy na EURO 2020 piłka nożna.


Możliwe że Irlandia znajdzie się w grupie zawierającej Hiszpanię, Polskę i Szwecję w EURO 2020 - jeśli awansuje w fazie playoff w marcu. Jeśli Irlandia się zakwalifikuje, dla Polski to może być odpowiedni przeciwnik. Dodatkowo podkręci nastrój w Dublinie. Fani z Irlandii pokazali fantastyczny styl i kulturę w trakcie ME w Polsce.

15 czerwca 2020 zmierzymy się tam ze zwycięzcą play-offów między Irlandią, Bośnią i Hercegowiną, Słowacją i Irlandią Płn

Mecze 1/8 finału Mistrzostw Europy w piłce nożnej, zagramy:
 
Po fazie grupowej i meczach w Dublinie i Bilbao, gramy dalej! czeka nas mecz w Glasgow lub Kopenhaga lub Budapeszt. Awans do 1/8 finału mogą liczyć dwie pierwsze drużyny plus cztery najlepsze z trzecich miejsc, to potem istnieją trzy warianty.
- Jeśli Polska wyjdzie z pierwszego miejsca, to zagra w Glasgow z jedną z trzecich drużyn z grup A,B,C,D.
- Jeśli Polska wyjdzie z grupy z drugiego miejsca to mamy mecz z Anglią, Chorwacją, Czechami lub wyłonioną w barażach drużyną i polecimy do Kopenhagi.
- Jeśli natomiast awans do 1/8 finału będzie z trzeciego miejsca, to czeka nas mecz ponownie w Bilbao lub Budapeszcie.
 
Zdecydowanie polecamy wyjście z pierwszego miejsca!

Jedziemy na mecze Reprezentacji Polski w piłce nożnej, EURO 2020 !
 
Zaprasza Biuro Podróży Gryf.

Mamy też  w ofertę z biletem na mecz finałowy w Londynie 12 lipca 2020 roku, bardzo ograniczona ilość w dobrej cenie!
 
 
Wyjazd na Finał EURO 2020 Londyn 12-07-2020

Wyjazd na Finał EURO 2020 Londyn 12-07-2020

Wyjazd na Finał EURO 2020 w piłce nożnej Londyn. Zobaczysz wielu z największych światowych talentów piłkarskich na kultowym stadionie Wembley, na którym odbędzie się mecz finałowy UEFA EURO 2020. Z wyjątkową oprawą i ceremonią nagradzania zwycięzcy!
 
Turniej ME 2020 rozpoczyna się 12 czerwca na Stadio Olimpico w Rzymie, a finał miesiąc później na stadionie Wembley 12 lipca 2020 roku. Oprócz finału 12 lipca i obu półfinałów 7 lipca i 8 lipca, Londyn organizuje trzy mecze grupowe w dniach 14, 19 i 23 czerwca oraz jeden mecz w dniu 27 czerwca.

Wyjazdy na mecze z biletami

Wcześniej Polska rozegra mecze grupowe:
15 czerwca w Dublinie, Polska zagra ze zwycięzcą barażu 18:00, [zobacz oferta]
20 czerwca w Bilbao, Polska zagra z Hiszpanią 21:00, [zobacz oferta]
24 czerwca w Dublinie, Polska ze Szwecją 18:00, [zobacz oferta]
 
Miastami gospodarzami UEFA EURO 2020 są: Amsterdam, Baku, Bilbao, Bukareszt, Budapeszt, Kopenhaga, Dublin, Glasgow, Londyn, Monachium, Rzym i Petersburg.
 
BP Gryf proponuje wyjazd na mecz finałowy z biletem kategorii 2, narożniki stadionu Wembley, doskonały przegląd boiska i akcji. Dobra poniższa opcja ma ograniczoną ilość miejsc, każda następna będzie niestety droższa.
 
7.200 zł od osoby, pakiet:
uwaga! bardzo ograniczona ilość miejsc w tej cenie / pakiecie!
 
Pakiet wyjazdowy z biletem na mecz UEFA EURO 2020 od osoby zawiera:
- 2 noclegi w hotelu 4*, pokój dla 2 osób ze śniadaniem 11-13 lipiec 2020 r.
- bilet na mecz kategoria 2, będzie dostarczony w Polsce przed wyjazdem!
- ubezpieczenie KL NNW, opłata na TFG.
 
Dodatkowe świadczenia w/z zamówienia:
- przelot z wybranego lotniska w Polsce, (08/2019 jeszcze są dobre, niskie ceny!),
- transfer lotnisko – hotel – lotnisko,
- inne różne świadczenia do uzgodnienia.

Wyjazd z biletem na mecz, gwarantowanym.
 
W pobliżu Wembley Stadium znajdują się trzy stacje. Najbliższa stacja Stadion Wembley obsługiwana jest przez Chiltern Railways. Jeśli podróżujesz metrem, stacja Wembley Park znajduje się zaledwie 15 minut spacerem od stadionu i znajduje się na liniach Jubileuszowych i Metropolitalnych. Alternatywnie możesz dojechać do stacji Wembley Central na liniach Bakerloo, London Overground, London Midland i Southern. Dojście do stadionu Wembley zajmuje 20 minut. W pobliżu stadionu działają także różne trasy autobusowe.

Na BLOGU zobacz więcej informacji dla Londyn EURO 2020, www wejście


Na BLOGU zobacz więcej informacji o miastach gdzie pojedziesz www wejście .

Wimbledon, Londyn 29.06 – 12.07.2020 r., zbiegły się dwa duże wydarzenia sportowe!
 

 

 

Dublin zwiedzanie ME 2020

Polska reprezentacja narodowa w piłce nożnej zagra dwa ważne mecze w Dublinie Mistrzostwa Europy 2020 roku właśnie w Dublinie. Organizujemy - BP Gryf wyjazdy w tym pełne pakiety z przelotami, hotel transfery i bilet na mecz -pomagamy, doradzamy i oferujemy.
 

15 czerwca w Dublinie, Polska zagra ze zwycięzcą barażu 18:00, Dublin.
24 czerwca w Dublinie, Polska ze Szwecją 18:00, Dublin.

Zwiedzanie Dublina: Dublin zalecamy dużo zwiedzać pieszo, unikamy korków. Miasto dawno temu założyli Wikingowie, pozostałości można znaleźć w wielu miejscach miasta. Duży wpływ na rozwój miasta mieli Anglo-Normanie, w tym znaczący Anglicy, pozostawali tu mnóstwo eleganckich budowli, dzisiaj użyteczności publicznej tak jak i eleganckie georgiańskie place i ulice. Celtycki tygrys pozostawił po sobie nowoczesne budynki.

Wycieczka  1 dzień Dublin ok. 8 godzin, tak może wyglądać:
 

O’Connell Street w Dublinie każdy zwiedzający Irlandię musi znaleźć się na O’Connell Street, jednej z głównych ulic Dublina. Jej nazwa została nadana na cześć Daniela O’Connella, lidera irlandzkich nacjonalistów na początku XIX wieku, walczącego o autonomię Irlandii oraz o równouprawnienie katolików w kwestii praw wyborczych, które przeforsował w 1829 roku. Jego pomnik stoi na południowym końcu ulicy, naprzeciw mostu O’Connell Bridge. Na turystów czeka również wiele innych pomników i zabytkowych budynków na tej, jednej z najszerszych ulic Europy. Godny uwagi jest przede wszystkim budynek Głównej Poczty, służący jako siedziba przywódców powstania z 1916 roku. Monumentem, którego nie da się przeoczyć jest „Szpila” (The Spire of Dublin), będąca najwyższą rzeźbą na świecie (120 metrów), wzniesiona w 2003 roku dla uczczenia nowego tysiąclecia.
 
Dalej zobaczymy z zewnątrz Trinity College – kolegium Trójcy Świętej jest najstarszą (i najbardziej prestiżową)  uczelnią w kraju. Założona w 1592 roku przez królową Elżbietę. Większość zabudowań uczelni pochodzi z XVIII wieku, a wokół budynku znajduje się rozległy College Park. Absolwentami tej uczelni byli Oscar Wilde, Jonathan Swift i Samuel Beckett. W budynku znajduje się słynna biblioteka z Księgą z Kells (wstęp płatny) wstęp na teren Trinity College jest darmowy. Warto tam się wybrać chociażby po to by zobaczyć fasadę budynku i park.
 
Muzeum Narodowe, Biblioteka Narodowa, Muzeum Historii Naturalnej, Galeria Narodowa – trzy placówki mieszczące się w swoim bliskim sąsiedztwie, dwie pierwsze na tej samej ulicy. Muzeum Narodowe pozwoli na odbycie szybkiego kursu irlandzkiej historii, Galeria posiada wspaniałą kolekcję malarstwa irlandzkiego (w tym znakomitego malarza Jacka Butlera Yeatsa) i światowego.
 
Christ Church i Dublinia – wspaniała gotycka katedra, której początki sięgają XI wieku, znajduje się tu nagrobek Strongbowa – jednego z pierwszych normańskich rycerzy, którzy wyruszyli na podbój Irlandii, a także wspaniałe krypty z wystawą: „Skarbiec Christ Church”. W Christ Church odbyła się także premiera : „Mesjasza” Haendla. Dublinia to znajdująca się obok katedry wystawa ukazująca dzieje średniowiecznego Dublina, idealna dla młodszego turysty ze względu na ekspozycje stworzoną z mini scenek, naturalnej wielkości ludzkich figur i paneli informacyjnych, które można dotykać.
 
Katedra św. Patryka  (Saint Patrick's Cathedral )– druga z dublińskich katedr, jej korzenie związane są z patronem Irlandii św. Patrykiem, to tutaj podobno w V wieku maiła on chrzcić pogan, pamiątka po tym jest znajdującą się w parku okalającym kościół studnia. Dziekanem w katedrze był Jonathan Swift autor „Podróży Guliwera” tutaj też został pochowany.

 
Destylarnia Jameson – drugi produkt alkoholowy, z którego znana jest Irlandia, irlandzka whiskey trzykrotnie destylowana jest bardzo delikatna a Jameson jest marką, która zawojowała Świat. Destylarnię zwiedza się z przewodnikiem, krok po kroku odkrywając tajniki bursztynowego trunku a na koniec oczywiście otrzymuje się próbki do degustacji. Old Jameson Distillery   ...

 
Guinness Storehouse: wycieczka zwiedzanie browaru w tym kufel piwa Guinness Storehouse. Piętrowa ekspozycja prezentująca dzieje tego najbardziej popularnego towaru eksportowego Irlandii. Wejdziemy do baru znajdującego się na ostatnim piętrze  browaru, skąd rozciąga się wspaniała panorama miasta.Inne trasy zwiedzania do ustalenia: zaprasza BP GRYF.
 

Czarter lotniczy wyjazdy na zamówienie

Dlaczego warto wybrać przelot lotniczych dla prywatnych, grupowych wyjazdów?
 
Proponujemy czarter samolotów różnej wielkości i typów, oraz helikopterów. BP Gryf zabezpiecza pełną obsługę wyjazdu na wybrany event. Jesteśmy organizatorem turystyki nr. rejestracji 220. Oferujemy pełną obsługę podróży i usług concierge. Posiadamy własne doświadczenia organizatora od 1994 r. Nie wszystko można zrobić samodzielnie, dlatego posiadamy sprawdzonych dostawców, usług i dostęp do ekspertów w każdej dziedzinie turystyki i obsługi loniczych charterów. Transport lotniczy, autokarowy czy promowy realizujemy zagraniczne usługi i krajowe. Turystyka to nasza dewiza i z tym związane elementy, co realizujemu już od 1994 roku!.
 
Obsługujemy czarterowe wyjazdy na zamówienia, większe i mniejsze samoloty pasażerskie i helikoptery. Samoloty odrzutowe i turbośmigłowe, samoloty VIP i executiv, wąsko pokładowe i szerokokadłubowe, oraz helikoptery. Oferujemy spersonalizowaną obsługę, dostosowując każdy aspekt czarteru samolotów grupowych do Państwa konkretnych potrzeb.

Pojawia się następne wyzwanie wyjazdy na EURO 2020, mamy gotowe programy, wyjazdy www Mamy też partnerów do organizacji wyjazdów na każdy kierunek loty charterowe bez noclegów oraz mniejsze samoloty z noclegami.

Organizator VIP wyjazdy sportowe i kulturalne.

 
Wybranie planu podróży i przelotu specjalnym czarterem dla grupy.
 
BP Gryf może rozwiązać problem skomplikowanych podróży, zapewniając elastyczny harmonogram, który kontrolujesz.
 
Zaspokajamy różnorodne potrzeby, bez względu na to, czy jest to szybki przelot z uzgodnionego lotniska, czy korzystanie z wielu tras. Nasze rozwiązania obejmują wiele branż i wydarzeń, w tym:

Organizator VIP wyjazdy sportowe i kulturalne.
 
Sport - organizujemy prywatne / firmowe wyjazdy dla drużyn, kibiców lub sponsorów korporacyjnych. Wyjazdy z pełną obsługą imprez sportowych, kulturalnych, wszystko z biletami na wydarzenie, hotele i więcej usług, wg. uzgodnienia.
 
Muzyka i kultura - obsługa od organizowania lotów na trasie koncertowej po jednorazowe wyjazdy, wyloty na koncerty oraz koordynację rozkładów lotów na dłuższe trasy. BP Gryf zapewnia obsługę pobytów i zakwaterowanie oraz dodatkowy serwis.

Organizator VIP wyjazdy sportowe i kulturalne.
 
Road shows - to seria wydarzeń marketingowych obejmujących spotkania biznesowe, handlowe i konferencje. Trasy do wielu miejsc docelowych, bez względu na to, czy odbywają się na krótkich lotach do miejsc w obrębie jednego kraju, czy loty długodystansowe Europa czy Świat.

Organizator VIP wyjazdy sportowe i kulturalne.
 
Delegacje handlowe, targi - umożliwiające podróże dla biznesu.
Performing Arts - bez względu na to, czy chodzi o regionalne tournee teatralne, czy o dłuższą trasę, możemy zorganizować Twój plany podróży.

Organizator VIP wyjazdy sportowe i kulturalne.
 
Film i telewizja - aranżowanie prywatnych tras podróży dla zespołu. zaplanowanie trasy promocyjnej. Potrzebujesz czarteru na nadchodzącą trasę? Prosimy o kontakt.

Organizator VIP wyjazdy sportowe i kulturalne.
 
Przykładowe wyceny, trasy przelotów i dostępny asortyment.

Organizator VIP wyjazdy sportowe i kulturalne.

Samoloty, p
rzybliżone koszty, zależne od wielu czynników, termin, godziny, czas postoju itp. Ceny wylot i powrót w tym samym dniu.

Wielkość, pojemność samolotu do ilości:

6 osób

20 osób

33 osoby

Warszawa - Budapeszt - Warszawa

11 400 €

12 500 €

13 400 €

Warszawa - Nicea - Warszawa

18 400 €

18 800 €

20 800 €

Warszawa - Mediolan - Warszawa

16 600 €

17 800 €

19 800 €

Warszawa - Graz - Warszawa

12 600 €

13 800 €

15 800 €

Warszawa - Londyn / Luton  - Warszawa

19 400 €

22 300 €

22 300 €

Warszawa - Soczi /Adler - Warszawa

22 000 €

13 400 €

27 900 €

Możliwe inne miasta wylotów!

Cena zależy od: dostępności, czasu na start lub lądowanie, praw przewozowych i zatwierdzenia harmonogramu. Cena obejmuje usługę głównego terminalu, standardowe artykuły cateringowe, usługę stewardesy oraz wszystkie standardowe podatki PAX / lotniskowe, o ile operacja jest planowana na podstawie opublikowanych przez AIP godzin pracy w porcie lotniczym. Niektóre dodatkowe płatności mogą wystąpić, gdy operacje są planowane przy użyciu GAT / VIP i jeśli planowane są poza godzinami pracy w portach lotniczych / ATC / celnych / obsługi naziemnej. Cena nie obejmuje kosztów odladzania. Standardowy catering zawiera: napoje bezalkoholowe, sok pomarańczowy lub jabłkowy, woda, herbata, kawa, przekąska (słona lub słodka). Organizujemy chartery samolotami renomowanych przewoźników, głównie B737-800, A320/321, ERJ, Saab 340/ATR-72.
 
Helikopter: W Polsce możemy zaproponować helikoptery np.: Bell 407/427, Stawka za 1 godzinę lotu (netto) 1100 EUR netto* + 8% VAT

Poniżej wyszczególnienie kosztów wchodzących w skład stawki 1 godziny.

Parametry maszyny: - ilość pasażerów od 5 do maksymalnie 6 osób,
- załoga (ilość pilotów) od 1 do 2 pilotów,
- prędkość przelotowa 210 km/h (rzeczywista prędkość jest uzależniona od warunków atmosferycznych takich jak silny czołowy wiatr lub wiatr ogonowy),
- wysokość lotu ok. 300 m nad poziomem gruntu, - możliwość lotu po zmroku NIE,
- miejsce startu i lądowania; teren przygodny, min wymiary lądowiska 25 m x 25 m, bez przeszkód lotniczych,
- ilość km przelotu bez tankowania: 420 km, - waga maszyny MTOW 2300 kg,

Dodatkowe informacje *cena zawiera: paliwo, wynagrodzenie załogi, asystę działu operacyjnego i sprzedaży
 
*Cena nie zawiera: Kosztów nocowania załogi, ochrony śmigłowca, w przypadku lądowania i nocowania na terenie przygodnym niechronionym i niestrzeżonym, handlingu (obsługi płytowej śmigłowca). Opłat za lądowanie na lotniskach oraz na tererenach do tego przystosowanych, opłat parkingowych, opłat pasażerskich. Dodatkowych opłat za otwarcie lotniska / lądowiska poza normalnymi godzinami funkcjonowania godzinami operacyjnymi.

Wyloty z Warszawy dla helikopterów EPBC tj.: lotnisko Bemowo w Warszawie. Możliwe inne miejsca - miasta. Samolotem lotniska w Polsce do uzgodnieniai czasem niezbędne doloty.

Pełna obsługa wyjazdów, krajowe i zagraniczne.
 
Uwaga: każda wycena, dostosowane do zamówienia wymaga dużo pracy, zaangażowania wielu naszych partnerów - ich pracy i naszej. Nie realizujemy wyceny bez wstępnej zaliczki - depozytu, dostosowanego do rodzaju wyjazdu. Każdy depozyt będzie odjęty od kosztów końcowego zlecenia, zamówienia. Przyjmujemy wyłącznie realistyczne zamówienia z wstępnym depozytem. Symulacje kosztów powyżej w tabeli i uwagach.

Posiadamy kontakty i realizacje przelotów turystycznych w innych krajach na terenie Europy. Zapraszamy BP Gryf.
 
 
 
 
Komunikat BP Gryf funkcjonowanie biura

 Informujemy, COVID-19 oraz urzędowe obostrzenia od dnia 31.03.2020, wprowadzamy kolejne zmiany w funkcjonowaniu biura.
Pełnimy dyżury od pn-pt w godzinach 10:00 do 14:00. Prosimy pisać też na e-maile. Mamy znacznie więcej pracy przy anulacjach, załatwianiu najdogodniejszych rozwiązań dla naszych Klientów. Za utrudnienia przepraszamy, BP GRYF / tel. awaryjny 509 377 825. 

 Wyjdziemy! na prostą wznoszącą ponownie od zera, właściwie od minus bo zakupione wyjazdy, czekamy na zwroty. Długa droga przed nami, min. kilka miesięcy. Dobrze działamy dla klientów i automatycznie też dla siebie!
 LATO 2020!
 mamy dobre oferty dla Polski. Kończy się kwarantanna dla Polski. Zagraniczne wyjazdy organizujemy od dawna, pracujemy dodatkowo nad tematem po covid-19. Dobre opcje dostosowane do sytuacji.
 Zapraszamy do kontaktów BP Gryf, liczymy na pomoc w rezerwacjach.

 
Lato 2020 Polska wyjazdy na odpoczynek, SPA, zwiedzanie JUŻ po covid-19, wycieczki i polecane Hotele
Hotele nad morzem, latem 2020 roku szczególnie wskazane nad Bałtykiem najwięcej JODU
 
Hotele Polska góry, odkrywamy ponownie nasze polskie klimaty i doskonałe obiekty.
 
Mazury to wyjątkowy region dla miłośników jezior i żeglarstwa, sportów wodnych
 
wycieczki Polska, byłeś przejazdem, ale teraz kategoria turystyczna "must to see"
 
 
 
Lato 2020 wyjazdy po zdrowie SPA i baseny termalne, blisko Polski. JUŻ po covid-19
Wyjazdy na narty oraz baseny termalne dobre opcje na LATO i zimę dla narciarzy
 
 
 
Wyjazdy na mecze piłkarskie EUROPA i kluby z biletem. COVID-19 wymusił zmiany. Nowy sezon 2020-21
 
 • West Ham UTD

  Mecz w Londynie, bilety, wyjazdy i pełne pakiety.
 • Manchester City

  Manchester City wyjazdy na mecze z biletem, pełne pakiety hotel i przeloty.
 • Liga Mistrzów wyjazdy 2019-2020

  Liga Mistrzów wyjazdy z biletem, pakiety i pełna obsługa. Zaprasza BP Gryf.
 • Tottenham Londyn

  Tottenham Londyn dobre mecze, bilety, weekend pełen emocji.
 •  
 • Arsenal Londyn

  Arsenal Londyn wyjazdy na mecz z biletem, weekend w Londynie, sportowe emocje gwarantowane.
 • Everton Liverpool

  Klub piłkarski w Liverpool, bilety na mecz, wyjazdy, przelot i zakwaterowanie.
 • Manchester UTD

  Manchester Utd ważny klub piłkarski z Anglii, wyjazdy i bilety na mecz.
 • Liverpool FC mecz bilety i wyjazdy

  Czołowy klub piłkarski Anglii, pakiety meczowe z biletem, hotel i przeloty.
 •  
 • Chelsea Londyn

  Czołowy klub piłkarski w Londynie, bilety na mecz i pełne pakiety.
 •  
 
 
 
 
 
 
Włochy lato - losowo wybrane oferty, regiony i hotele przy plaży. DOSTĘPNE już po covid-19
 
 • Hotel Mediterraneo

  Hotel posiadający własny basen, położony blisko plaży.
 • Algarve Rezydencja

  Rezydencja w Rimini, apartamenty, plaża bezpośrednio przy obiekcie.
 • Nautic Residence

  Kompleks wakacyjny, zakwaterowanie w apartamentach dla 2-4 osób, basen, przy plaży
 • Terminus Residence

  Zakwaterowanie w apartamentach dla 2-6 osób, prywatna plaża, Spa.
 •  
 • Internazionale Residence

  Zakwaterowanie w apartamentach dla 2-6 osób, w centralnym miejscu Marina Centro, przy plaży.
 • Girasoli Rezydencja

  Zakwaterowanie w apartamentach dla 2-4 osób, w centrum, basen, przy plaży.
 • Riviera Residence

  Apartamenty dla 2-4 osób, ogród z basenem, blisko centrum i plaży.
 • BELVEDERE rezydencja

  Zakwaterowanie w apartamentach w Lido Adriano dla 6 osób. Piękna piaszczysta plaża zachęca do wypoczynku.
 •