Biuro organizuje wyjazdy turystyczne & wyjątkowe eventy od 1994 r.
   Dbamy o jakość, bo ilość przychodzi każdego roku jak w turystyce i gospodarce.

 

32 206 96 05

32 253 05 37
pon-pt: 9-17, sob: 10-13
 
Oferty dnia
 
 
BP Gryf adres centrum miasta

   Katowice ul. Opolska 17,
   tel. 32 206 9605, 32 253 0537
   telefon kom. 509 377 825
   kontakty i zobacz dojazd

 
Wakacje wyloty z Niemiec
blog.gryftravel.pl
Reklama tylko dobre opcje
 
 
Grecja Ateny i okolice już po COVID-19

Grecja Ateny i okolice już po...

Wycieczki Ateny i okolice, kategoria turystyczna: musisz to zobaczyć
 
Grecja Ateny i okolice po COVID-19

Grecja Ateny i okolice po COVID-19

Grecja bardzo dobrze sobie radzi z covid-19, mała popujacja na licznych wyspach. To będzie pierwszy bezpieczny kierunek na zagraniczne wyjazdy latem 2020 roku! Grecja i Ateny hotele całoroczne zaczynają pracę już w czerwcu 2020 (według: premier Grecji Kyriakos Mitsotakis). Większy plan przyjmowania turystów od lipca (minister turystyki Harry Theochari). Przyjmuje turystów z Polski!

Grecja, Ateny i okolice, wyjazdy turystyczne indywidualne i grupowe w 2020 roku od marca zostały zahamowane całkowicie jak wszędzie z uwagi na COVID-19. Grecja wydaje się, że może najszybciej ponownie uruchomić normalny ruch turystyki przyjazdowej. Dlaczego do Aten i Grecji, kilka powodów; mała populacja, duże rozdrobnienie mieszkańców na licznych wyspach – izolacja, aktualnie (kwiecień 2020 r.) mała ilość zarażeń na COVID-19. BP Gryf mamy gotowe propozycje na różne krótkie i dłuższe wyjazdy, zwiedzanie od Aten - miasto o specyficznym klimacie dla wielu elementów; historia i obiekty, kuchnia i życzliwa atmosfera, 12 miesięcy w roku dla turystyki. W naszej ofercie dużo propozycji, przykłady poniżej.

Wyjazdy do Aten i okolice

 
Grecja to kontynent i oddzielony kanałem korynckim półwysep Peloponez. Wyspy greckie to prawie 1/5 powierzchni. Grecji ma około 2500 wysp z czego tylko 165 jest zamieszkałych. Populacja Grecji to 98 % stałych mieszkańców, razem mniej niż 11 milionów ludności.
 
Ateny - na weekend, 3 dni / 2 noclegi.
Akropol, Sounio, kolacja w greckiej tawernie

 
Dzień 1 - piątek: przylot na lotnisko w Atenach i transfer do hotelu, nocleg.
Dzień 2 - sobota: po śniadaniu wycieczka po Atenach, zobaczysz Akropol i jego muzeum. Następnie popołudniowa wycieczka do Cape Sounio. Wieczorem z nocną wycieczką kolacja w typowej greckiej tawernie z tradycyjnymi greckimi tańcami, kostiumy i muzyka na żywo. Powrót do hotelu.

Ateny i kontynent na weekend & więcej

 
Dzień 3 - niedziela: śniadanie w hotelu i transfer na lotnisko w Atenach.

Ateny - na weekend, 3 dni / 2 noclegi

Pakiet świadczeń!

Pakiet cena od osoby w pokoju

Hotel i kategoria

dla 1 os.

dla 2 os.

dla 3 osób

dziecko 2-11 lat

3* Dorian Inn hotel

368 €

268 €

246 €

142 €

4* Polis Grand hotel

443 €

311 €

277 €

142 €

5* Royal Olympic hotel

1 os.

dla 2 os.

dla 3 osób

dziecko 2-11 lat

01-30 listopad

596 €

396 €

354 €

198 €

01-27 grudzień

541 €

367 €

335 €

198 €

styczeń - marzec

514 €

354 €

324 €

198 €

Uwaga: ceny nieznacznie mogą się różnić lub nie, decyduje termin rezerwacji pakietu, dni pobytu dostosowane do przelotu i godzin transferów.


 
Ceny zawierają bogaty pakiet: 
- 2 noclegi w hotelu, centrum Aten ze śniadaniem,
- Transfery: taksówką z/na lotnisko w Atenach,
- Wycieczki grupowe, zorganizowane: Ateny City Tour wstęp na Akropolem i do Muzeum na Akropolu, w tym: wszystkie transfery wspólnym autokarem, przewodnik anglojęzyczny, opłaty za wstęp na Akropol i osobno wstęp do Muzeum na Akropolu (to dwa kosztowne wejścia z obowiązkowym przewodnikiem).
- Popołudniowa wycieczka do Cape Sounio, w tym transfery ze wspólnym autokarem, przewodnik mówiący po angielsku, opłaty za wstęp do Sounio.
- Nocny wyjazd, wycieczka po Atenach, w tym: transfery wspólnym autokarem, asystentem anglojęzycznym i kolacją. Wszystkie lokalne podatki i opłaty za usługi w/w.
- Ubezpieczenie KL NNW
 
Cena nie zawiera przelotu oraz: - Posiłki i napoje / napoje nie wymienione w świadczonych usługach, - Dodatki nocne za transfer taksówką (23–06:00) 13 euro za taksówkę / w jedną stronę na lotnisko w Atenach, - Podatek miejski w hotelach, płatny bezpośrednio w hotelu przez klientów.

Więcej informacji, różne opcje i cenniki, zobacz zakładka powyżej.
 
Ateny, Delfy i Meteory, 5 dni / 4 noclegi.
3 noce w Atenach i 1 noc w Kalambace k/ Meteory.

 
1 Dzień przylot lotnisko w Atenach, transfer do hotelu. Nocleg w Atenach.
2 Dzień, śniadanie w hotelu, wycieczka po Atenach z Akropolem, popołudnie czas wolny.
3 Dzień śniadanie w hotelu. Wyjazd do Delf przez Teby, Levadię i malowniczą wioskę Arachova, na zboczach góry Parnas, do Delf i odwiedzamy stanowisko archeologiczne. Po wizycie przejazd do Kalambaka, mijamy malownicze wioski i miasteczka środkowej Grecji. Kolacja i nocleg w Kalambace

Ateny i kontynent na weekend & więcej

 
4 Dzień śniadanie w hotelu. Odwiedzimy Meteory, wyjątkowa i imponująca sceneria ponadczasowe klasztory, zawierające bezcenne skarby historyczne i religijne, stojące między ziemią a niebe, na wielkich skałach. Powrót do Aten przez Trikala, Lamię, Termopile (krótki postój, aby zobaczyć po drugiej stronie ulicy Pomnik Leonidy). Przyjazd do Aten wieczorem. Nocleg w Atenach.

Ateny i kontynent na weekend & więcej

 
5 Dzień śniadanie w hotelu. Transfer z hotelu w Atenach na lotnisko

Więcej informacji, różne opcje, cenniki, zobacz zakładka powyżej.
 
Ceny 5 dni zawierają bogaty pakiet: 
- 3 noclegi w hotelu, centrum Aten ze śniadaniem,
- 1 nocleg, kolacja i śniadanie w Kalambace, pod Meteorami.
- Transfery: taksówką z/na lotnisko w Atenach,
- Wycieczki grupowe, zorganizowane: Ateny City Tour wstęp na Akropolem i do Muzeum na Akropolu, w tym: wszystkie transfery wspólnym autokarem, przewodnik anglojęzyczny, opłaty za wstęp na Akropol i osobno wstęp do Muzeum na Akropolu (to dwa kosztowne wejścia z obowiązkowym przewodnikiem).
- wycieczka z Aten / do Aten 2 dni do Delf i Meteory, w tym: wszystkie transfery ze wspólnym autokarem, przewodnik mówiący po angielsku, opłaty za wstęp, 1 nocleg w pokojach Kalambaka na podstawie HB, kolacja i śniadanie,
- Ubezpieczenie KL NNW

Ceny nie zawierają przelotu lotniczego do uzgodnienia, wg. taryfy wybranego przewoźnika.
Uwagi do ofert Ateny: - grupowe transfery po Atenach, autokar, anglojęzyczny przewodnik, - dodatkowe nocne transfery taksówką (od 23 do 06:00) 13 euro za taksówkę / w jedną stronę na lotnisko w Atenach, - Podatek miejski w hotelach, płatny bezpośrednio w hotelu przez klientów. Zasady dotyczące dzieci: 1-sze dziecko do 2 lat w pokoju dwuosobowym jest bezpłatne, starsze dziecko, wiek 2-11 lat w pokoju dwuosobowym jak osoba dorosła, w cenniku. Powyższe ceny nie obowiązują w okresie: Bożego Narodzenia i Nowego Roku, wydarzeń specjalnych, wystawy i kongresy. W przypadku podwyższenia podatku, VAT lub opłaty za wstęp stawki zostaną odpowiednio dostosowane z krótkim wyprzedzeniem lub bez powiadomienia, decydują lokalne regulacje.
 
 
BP Gryf oferuje wiele propozycje dla Grecji i Aten,
nasza działalność w 1994 roku praktycznie zaczęła się od Grecji, w tym były 2 wizy: Grecja i Serbia - tranzyt. Coś kosmicznego ile było pracy, działań, komplikacji i logistyki! Ale dzisiaj mamy rok 2020, oddychamy wszyscy płucami Europy! I tak ma pozostać!

Dzisiaj możemy znacznie więcej, np:
Ateny - piesza wycieczka po Atenach z Akropolem,
Wieczorna wycieczka po Atenach i kolacja,
Starożytny Korynt - pół dnia, przylądek Sounio po południu,
Całodniowa wycieczka po Atenach z lunchem i po południu Cape Sounio,
Argolis:  jeden dzień, Nafplio, Epidaurus i Kanał Koryncki,
Z Aten jednodniowy, atrakcyjny rejs na wyspy Sarońskie z lunchem (Poros-Hydra-Aegina),
Ateny, Delphi i Meteora  2  lub 3 dni.
 
Atrakcje łączone Ateny i wyspy: Mykonos, Santorini, Naksos, Paros i wycieczki rowerowe, przykłady:
od Aten na Santorini Caldera / katedra, tradycyjne rejsy łodzią lub katamaranem. 
Ateny - Mykonos - Santorini - Naxos - Paros, Ateny - Mykonos - Ateny, 5 nocy 6 dni. Ateny - Santorini - Ateny, 5 nocy 6 dni. Ateny - Santorini - Mykonos - Ateny. 7 nocy 8 dni, Ateny - Santorini - Naxos - Ateny. 7 nocy 8 dni, Ateny - Paros - Naxos - Ateny. 7 nocy 8 dni

 
Inne programy wyjazdów na zapytanie, zamówienie do uzgodnienia, zaprasza BP Gryf.
 

Dużo więcej informacji na Blogu Wyjazdy do Grecji i Aten, dobre opcje na weekend lub więcej

Smaki Grecji i Aten, kulinaria to też turystyka
Nasze wyjazdy do biskich i odległych krajów dla turystyki i zwiedzania, mają i muszą mieć związek z wejściem do ich / krajów kultury kulinarnej, lokalnych smaków. W Grecji każdy znajdzie swoje upodobania, zwyczaje, ulubione potrawy. Świeże warzywa, dania rybne, steki, wegetariańskie. Grecja ma bogatą kuchnię, też związaną z odległą historią podbojów i różnych wpływów. Warunki klimatyczne i lokalizacja ma też niebagatelne znaczenie . W  porównaniu z Polską - przegrywamy na starcie.


Wyjazdy do Aten na zwiedzanie i dobre jedzenie

 

Proponujemy wyjazdy do Ateny w połączeniu z wyspami, też na Santorini: wraz z Mykonos jest prawdopodobnie najbardziej znaną grecką wyspą Morza Egejskiego i symbolem Grecji. Grupa wysp zwana Santorini, nazwana tak od małej kaplicy Agia Irini (lub Saint Irene), znajduje się w samym sercu Morza Egejskiego i obejmuje pięć różnych wysp: Santorini (alias Thira), główna wyspa ; Thirasia i Aspronisi na peryferiach; i dwie wyspy Kameni w centrum.

Ateny i Santorini wyjazdy, wiele opcji
 
Zatoka w kształcie półksiężyca na Santorini jest centrum kaldery (podobnej do kotła wulkanicznej depresji), która zawaliła się po erupcji wulkanu podczas cywilizacji minojskiej, ostatecznie prowadząc do ich upadku, podobnie jak Pompeje. Erupcja była tak masywna, że spowodowała znaczne zaburzenia klimatyczne; była to prawdopodobnie jedna z największych erupcji wulkanów na Ziemi. Zewnętrzna krawędź starożytnego wulkanu urodziła Thirę, główną wyspę. Późniejsze erupcje w XVI i XVII wieku są odpowiedzialne za stworzenie wysp Palea Kameni i Nea Kameni. Co więcej, prace wykopaliskowe wykonane w miejscu Akrotiri wykazały, że wyspa, w czasach Kallisti, była kolebką zaawansowanej cywilizacji z 4000 pne.

 

 
wyjazdy Ateny i okolice cenniki

wyjazdy Ateny i okolice cenniki

Poniżej opcje dla klientów indywidualnych, przykłady, ceny mogą się minimalne zmieniać. Opcje z roku 2020 już po COVID-19. BP Gryf zaprasza do Aten i Grecji na zwiedzanie. Państwo decydują o długości pobytu, kategorii zakwaterowania i świadczeń. Mamy nasze preferowane hotele w Atenach, też od wieloletnich partnerów (ponad 20 lat). Zmiany na lepsze w Atenach po wejściu do UE, są kolosalne!
 

Wyjazdy i wycieczki do Aten, pakiety i opcje do uzgodnienia, zaprasza BP Gryf.
Przylot do Aten plus wycieczki i zwiedzanie, obsługa i transfery, dobre opcje.


Ateny - na weekend, 3 dni / 2 noclegi.
Akropol, Sounio i kolacja w greckiej tawernie. Dobra opcja na prezent.

Ateny - na weekend, 3 dni / 2 noclegi

Pakiet świadczeń!

Pakiet cena od osoby w pokoju

Hotel i kategoria

dla 1 os.

dla 2 os.

dla 3 osób

dziecko 2-11 lat

3* Dorian Inn hotel

368 €

268 €

246 €

142 €

4* Polis Grand hotel

443 €

311 €

277 €

142 €

5* Royal Olympic hotel

1 os.

dla 2 os.

dla 3 osób

dziecko 2-11 lat

01-30 listopad

596 €

396 €

354 €

198 €

01-27 grudzień

541 €

367 €

335 €

198 €

styczeń - marzec

514 €

354 €

324 €

198 €

Uwaga: ceny nieznacznie mogą się różnić lub nie, decyduje termin rezerwacji pakietu, dni pobytu dostosowane do przelotu i godzin transferów.


Ceny 3 dni zawierają bogaty pakiet: 
- 2 noclegi w hotelu, centrum Aten ze śniadaniem,
- Transfery: taksówką z/na lotnisko w Atenach,
- Wycieczki grupowe, zorganizowane: Ateny City Tour wstęp na Akropolem i do Muzeum na Akropolu, w tym: wszystkie transfery wspólnym autokarem, przewodnik anglojęzyczny, opłaty za wstęp na Akropol i osobno wstęp do Muzeum na Akropolu (to dwa kosztowne wejścia z obowiązkowym przewodnikiem).
- Popołudniowa wycieczka do Cape Sounio, w tym transfery ze wspólnym autokarem, przewodnik mówiący po angielsku, opłaty za wstęp do Sounio.
- Nocny wyjazd, wycieczka po Atenach, w tym: transfery wspólnym autokarem, asystentem anglojęzycznym i kolacją. Wszystkie lokalne podatki i opłaty za usługi w/w.
- Ubezpieczenie KL NNW
 

Ateny, Delfy i Meteory, 5 dni / 4 noclegi.
3 noce w Atenach i 1 noc w Kalambace k/ Meteory.

Ateny, Delphi i Meteora. 5 dni / 4 noce: 3 noce w Atenach i 1 noc w Kalambace.

 Pakiet świadczeń!

Pakiet cena od osoby w pokoju

Hotel kategoria

1 os.

dla 2 os.

dla 3 osób

dziecko 2-11 lat

3* Dorian Inn hotel Ateny hotel Kalambaka 3*

528 €

354 €

330 €

198 €

4* Polis Grand hotel Ateny
hotel Kalambaka 3*

676 €

446 €

407 €

223 €

5* Royal Olympic hotel Ateny Kalambaka 3*

1 os.

dla 2 os.

dla 3 osób

dziecko 2-11 lat

01-30 listopad

889 €

563 €

515 €

299 €

01-27 grudzień

806 €

521 €

487 €

299 €

styczeń - marzec

764 €

500 €

473 €

299 €


Ceny 5 dni zawierają bogaty pakiet: 
- 3 noclegi w hotelu, centrum Aten ze śniadaniem,
- 1 nocleg, kolacja i śniadanie w Kalambace, pod Meteorami,
- Transfery: taksówką z/na lotnisko w Atenach,
- Wycieczki grupowe, zorganizowane: Ateny City Tour wstęp na Akropolem i do Muzeum na Akropolu, w tym: wszystkie transfery wspólnym autokarem, przewodnik anglojęzyczny, opłaty za wstęp na Akropol i osobno wstęp do Muzeum na Akropolu (to dwa kosztowne wejścia z obowiązkowym przewodnikiem).
- wycieczka z Aten / do Aten 2 dni do Delf i Meteory, w tym: wszystkie transfery ze wspólnym autokarem, przewodnik mówiący po angielsku, opłaty za wstęp, 1 nocleg w pokojach Kalambaka na podstawie HB, kolacja i śniadanie,
- Ubezpieczenie KL NNW
 
 
Ceny w/w pakietów nie zawierają przelotu oraz: - Posiłki i napoje / napoje nie wymienione w świadczonych usługach,
- Dodatki nocne za transfer taksówką (23–06:00) 13 euro za taksówkę / w jedną stronę na lotnisko w Atenach, - Podatek miejski w hotelach, płatny bezpośrednio w hotelu przez klientów.Potrzebujesz zbudowania innego programu wyjazdy do Aten. Zrobimy to dla Ciebie! BP Gryf. Zapewne chcesz wiedzieć więcej o kosztach, poniżej prezentujemy ceny netto bez narzutów, tylko dla naszych klientów. Zamówienia i zapytania muszą zawierać wiele założeń jakie Państwo sobie życzą! Pierwsza nasza opcja, opracowanie będzie free, następne trzeba się liczyć z małą opłatą, bo nikt z nas nie chce pracować bez zapłaty, prawda! Następne opracowania wymagają następnej pracy i czasu. Chcemy też wiedzieć, że jest to przemyślane i konkretne zapytanie, to nie są duże wymagania! Do każdego odnosimy się z szacunkiem i tego też oczekujemy. Proponujemy wyjazdy "szyte na miarę" ale nie z "kapelusza" na już na teraz, to wymaga pracy i sprawdzenia wszystkiego, detali, nie robiby niczego w ciemno! Pracujemy bezpiecznie.
 

Ateny z transferem od/do hotelu lub w pobliżu i lokalny przewodniki, przykłady:

osoba

Ateny - zwiedzanie Akropol i Muzeum Akropolu

opłaty za wstępy Akropol i Muzeum

75 €

Ateny - zwiedzanie z Akropolem po południu

opłaty za wstępy Akropol i Muzeum

55 €

Noc w Atenach wycieczka z kolacją

kolacja w tawernie & show

55 €

Cape Sounion (wycieczka po południu)

opłaty za wstęp

40 €

Piesza wycieczka po Atenach z Akropolem

opłaty za wstęp Akropol i przewodnik

35 €

Autobus hop on hop off bus codziennie od 8:30 do 19:00

20 €

Półdniowa wycieczka do starożytnego Koryntu

transfery i wstępy

58 €

Rejs 1 dzień Hydra - Poros - Aegina

transfery, rejs, lunch, przewodnik

99 €

Ateny wycieczka z lunchem i przylądkiem Sounio

transfery, wstępy, lunch, przewodnik

105 €

Cały dzień Delphi z lunchem

transfery, wstępy, lunch, przewodnik

87 €

Cały dzień Argolis z lunchem

transfery, wstępy, lunch, przewodnik

90 €

Cały dzień Delphi bez lunchu

transfery, wstępy, przewodnik

78 €

Cały dzień Argolis bez lunchu

transfery, wstępy, przewodnik

81 €

Całodniowa wyspa Mykeny i Poros z lunchem

transfery, wstępy, lunch, przewodnik

90 €

Całodniowa wyspa Mykeny i Poros bez lunchu

transfery, wstępy, przewodnik

80 €

W Grecji czasem spotkamy się z całkowitym innym oznaczanie standardu usług hotelowych, szczególnie na kontynencie. W najwyższej klasy greckie hotele posiadają kategorię L, które są odpowiednikiem 5 gwiazdek, a później spotkamy kolejno A, który jest odpowiednikiem 4 gwiazdek, następna kat. B to 3 gwiazdki i oraz C, które dysponują dość skromnym standardem, natomiast kategorie D i E są najgorszym dostępnym standardem. Porównywane do europejskich i naszych 2 * hoteli.
 

2 dni Delphi Hotel w klasie A lub B,

od Aten transfery, wstępy, przewodnik,

1 nocleg w Delphi, Kat. A, kolacja i śniadanie

134 € - 165 €

2 dni Delphi w klasie turystycznej B

od Aten transfery, wstępy, przewodnik,

1 nocleg w Delphi kat. B, kolacja i śniadanie

134 €

2 dni Delphi i Meteory w klasie A lub B

od Aten transfery, wstępy, przewodnik,

1 nocleg w Kalambaka, kolacja i śniadanie

142 € - 171 €

2 dni Argolida: Mykeny - Nauplionu - Epidauros

w klasie A lub B

od Aten transfery, wstępy, przewodnik,

1 nocleg w Nafplio kat. A, kolacja i śniadanie

141 € - 172 €

3 dni wycieczka od Aten „clasic” w klasie A lub B

od Aten transfery, wstępy, przewodnik,

1 nocleg w Olimpia, 1 nocleg w Delphi

2 kolacje i 2 śniadania

280 € - 332 €

w tych opcjach jak w tabeli powyżej, należy jeszcze uwzględnić 2 noclegi: po przylocie i przed wylotem.

 
Formularz kontaktowy
 
 
 
 
 
 
 
 

Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe

W ciągu 24 godzin lub wcześniej, postaramy się wysłać propozycje, lub zadać dodatkowe pytanie uzupełniające. Prosimy pamiętać im więcej, im bardziej szczegółowe będzie zapytanie ułatwi nam i przyspieszy opracowanie oferty zgodnej z oczekiwaniami, udzielenie odpowiedzi.

 
 
 
Komunikat 2021 na start

      Komunikat, informujemy, COVID-19 oraz urzędowe obostrzenia od połowy marca 2020, wprowadziły nam zmiany w funkcjonowaniu
   firm i życia. Aktualnie pełnimy dyżury od pn-pt w godzinach 09:00 do 17:00. Funkcjonujemy, prosimy dzwonić i pisać na e-maile. 
   Za utrudnienia przepraszamy, BP GRYF / tel. awaryjny 509 377 825.

Na lato 2021 wyjazdy, bezpieczne


   Wyjazdy na letnie wakacje 2021. Zapraszamy do kontaktów BP Gryf.
       Wiele trzeba będzie aranżować indywidualnie, mamy w tym doświadczenie. Wyjazdy szyte na miarę.

 
Kiedy pojedziemy na dobry mecz! w 2021 roku.
Jedziemy na mecze piłkarskie z biletami.
Dobre pytanie kiedy? będą mecze w 2021 roku. Ligi europejskie i udział kibiców w ograniczonej ilości, czekamy na dobre wieści!
 
Wyjazdy na mecze piłkarskie EUROPA i kluby z biletem. Powoli wracamy, nowy sezon 2020-21
 
 
 
 
 
 
 
Włochy lato - losowo wybrane oferty, regiony i hotele przy plaży. DOSTĘPNE już po covid-19
 
 • Sottovento Rezydencja

  Apartamenty Mono i Bilo, dla 2-4 osób, Basen.
 • Riviera Residence

  Apartamenty dla 2-4 osób, ogród z basenem, blisko centrum i plaży.
 • Paradise Beach Residence

  Rezydencja posiadająca własny basen, położona blisko plaży.
 • Rezydencja Art

  Rimini popularne miejsce dla wypoczynku letniego, dobre apartamenty.
 •  
 • Nautic Residence

  Kompleks wakacyjny, zakwaterowanie w apartamentach dla 2-4 osób, basen, przy plaży
 • Mediterraneo Residence

  Apartamenty 2-4 osobowe, plaża 50 m od obiektu, piaszczysta z natryskami.
 • Altomare Rezydencja

  Obiekt usytuowany w niedalekiej odległości od plaży w miejscowości Riccione. Miejscowość położona niedaleko miasta Rimini.
 • BELVEDERE rezydencja

  Apartamenty w Lido Adriano dla 6 osób, do pięknej plaży 40 m.
 •  
 
 • Apartamenty Casa Rosalba

  Apartamenty blisko centrum miasta i wyciągów.
 • Puerto do Sol

  Apartamenty dla 3-5 osób ok. 150 m od plaży. Apartamenty z tarasem
 • Apartamenty Roulette

  Różne lokalizacje ze świetnymi położeniami w odległości ok. 50-300 m od wyciągów narciarskich.
 • La Meridiana

  Apartamenty dla 4 osób w Lignano, 50 m od morza i 200 m od centrum miasta.
 •  
 • Villa Elisabeth

  Apartamentach dla 3-7 osób, ok. 850 m od plaży, basen
 • Residence Park

  Apartamenty dla 3 osób, 350 m od morza i niedaleko od centrum Lignano Sabbiadoro.
 • Hotel Margherita

  Świetne położenie we wschodniej części Livigno, 35 km od Bormio.
 •  
 
 
 
 
 
Covid-19 a turystyka lato 2021
Dobrze wiedzieć, opinie, uwagi i bieżące statystyki.

Wyjazdy na LATO 2021 bez problemów mogą być z "paszportem covidowym" szczepimy się !!!
 
 
Kostiumy, sprzęt plażowy i sportowy na lato.
Dobry sklep otwarty, zaprasza BP Gryf, obiecaliśmy promocje jak ruszy turystyka i są kostium kąpielowy GRATIS! obiekty 4* w Bibione, Sardynii, & w przygotowaniu