Biuro organizuje wyjazdy turystyczne & wyjątkowe eventy od 1994 r.
   Dbamy o jakość, bo ilość przychodzi każdego roku jak w turystyce i gospodarce.

 

32 206 96 05

32 253 05 37
pon-pt: 9-17, sob: 10-13
 
Oferty dnia
 
 
BP Gryf adres centrum miasta

Polska i Ukraina Solidarność   
   Katowice ul. Opolska 17,
   tel. 32 206 9605, 32 253 0537
   telefon kom. 509 377 825
   kontakty i zobacz dojazd

 
Komunikaty BP Gryf
Wakacje wyloty z Niemiec
Blog BP GRYF
Reklama tylko dobre opcje
 
 
Igrzyska Olimpijskie 2024 Paryż wyjazdy i bilety.

Igrzyska Olimpijskie 2024...

Wyjątkowe wydarzenie sportowe Igrzyska Olimpijskie 2024 Paryż, propozycje wyjazdów.
 
Olimpiada 2016 Brazylia

Igrzyska Olimpijskie 2024 Paryż wyjazdy

Igrzyska Olimpijskie 2024 w Paryżu to sportowa uroczystość wzdłuż Sekwany. Nowa wioska olimpijskiej, zaledwie 15 minut od wielu atrakcji w centrum miasta, jak Wieża Eiffla i Grand Palais (Wielki Pałac) – duża, przeszklona hala wystawowa położona w paryskiej 8 dzielnicy. Co najważniejsze, Paryż 2024 stara się być pierwszymi Igrzyskami w pełni zgodnymi z paryskim porozumieniem klimatycznym, pozostawiając pozytywne odczucia na poziomie lokalnym i międzynarodowym oraz pozytywny wpływ na sport.
 

Wyjazdy na Igrzyska Olimpijskie 2024 Paryż, pakiety z biletami.

Wyjazdy na Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024 z biletami | BP Gryf
 
Zobowiązanie do czystego transportu Paryż 2024, obejmuje:
100 procent widzów przyjeżdżających do obiektów komunikacją miejską, rowerem lub pieszo;
- bezpłatny dostęp do systemu transportu w Paryżu dla posiadaczy biletów na Igrzyska;
- flota autobusów o zerowej emisji w eksploatacji podczas Igrzysk;
- francuska sieć kolei o wysokiej wydajności, łączy 85 procent większych francuskich miast z Paryżem w czasie poniżej czterech godzin, a także łączy Paryż z wieloma stolicami europejskimi.

Igrzyska Olimpijskie w Paryżu 2024 będą największym wydarzeniem, jakie kiedykolwiek zorganizowano we Francji. Odbędą się od 26 lipca do 11 sierpnia 2024 roku. Spektakl odbywający się w tych tygodniach przejdzie do historii, a Paryż będzie centrum świata – świata sportu i nie tylko. Igrzyska to popularny, wielokulturowy festiwal, święto, którym można dzielić się z resztą świata.

Wyjazdy na Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024 z biletami | BP Gryf
 
Biuro Podróży Gryf organizuje wyjazdy na Igrzyska Olimpijskie do Paryża w 2024 roku.
oferty w przygotowaniu.
Pakiety będą zawierały: zakwaterowanie, dostępne bilety na uzgodnione zawody sportowe, przejazdy grupowe autokarem, samolotem, indywidualne zamówienia i grupowe "szyte na miarę". Uwaga nie oferujemy samych biletów na wydarzenia IO 2024 w Paryżu.

Wyjazdy na Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024 z biletami | BP Gryf

Wyjazdy na Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024 r. oferty w opracowaniu.

Ważny komunikat bilety na IO Paryż 2024, dobrze doradzamy, aby założyć rejestracje!
FAZA 1 – Pakiety Make Your Games
1 grudnia 2022 r. Otwarcie rejestracji na losowanie. Tylko osoby wybrane z losowania będą mogły kupić bilety, więc jeśli chcesz, jest tylko jedna opcja: zarejestruj się!
31 stycznia 2023 r. Ostateczny termin składania zgłoszeń do losowania. Podobnie jak sportowcy w poczekalni, uczestnicy będą musieli uzbroić się w cierpliwość do czasu losowania.
15 lutego 2023 r. Otwarcie sprzedaży pakietów Make Your Games. Fani wybrani w losowaniu otrzymają wiadomość e-mail z określonym przedziałem czasowym, dającą dostęp do sprzedaży pakietów Make Your.
FAZA 2 – Pojedyncze kupony. W marcu 2023 r. i do końca kwietnia: okres rejestracji do losowania sprzedaży pojedynczych kuponów – Początek maja 2023 r.: losowanie w celu przydziału przedziałów czasowych zakupu – W maju 2023 r.: rozpoczęcie sprzedaży pojedynczych losów dla osób wybranych w losowaniu. Chcesz tam być zarejestruj się na www .
 
Zapytanie, zamówienia prosimy wysyłać na adres henryk@gryftravel.pl . Zamówienia z dużym wyprzedzeniem gwarantują niższą cenę.
 

IO Paryż 2024 na zakładkach powyżej, prezentujemy m.in.: (w opracowaniu)

- Kalendarz wydarzeń , harmonogram  rozgrywek - zakładka powyżej

- Propozycje programowe, wyjazdy na wybrane dyscypliny sportowe - zakłdki powyżej
- Dostępne możliwości zakwaterowania w hotelach 3* 4* i 5* - zakładki powyżej
- Propozycje przelotów z wybranych lotnisk do Paryża
- Dodatkowe atrakcje; wycieczki, zwiedzanie - zakładki powyżej
- Inne usługi w tym m.in.: transfery, kolacje w regionalnych restauracjach.

- W miarę możliwości bilety wstępów na wybrane widowiska, ale tylko w pakiecie wyjazdowym.

Informacje o Igrzyskach Olimpijskich w Paryżu 2024 r.

Nieco dalej od Paryża w miastach; Nantes, Bordeaux, Lyon, Nicea i Marsylia odbędą się mecze piłki nożnej – w tej ostatniej również żeglarstwo – a wyspa Tahiti w Polinezji Francuskiej będzie rajem dla surferów olimpijskich.

Wyjazdy na Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024 z biletami | BP Gryf

Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024 powoli zbliżają się. Siatkówka to nasz, kibiców wiodący temat. Eliminacje do IO 2024 dla siatkówki, losowanie już 19 grudnia 2022 r., turnieje dla siatkarzy od 30 września do 8 października 2023 roku. Może to też być Japonia. BP Gryf organizuje wyjazdy na TOP wydarzenia sportowe, zapraszamy do kontaktów.

Siatkówka eliminacje do IO 2024 Paryż | BP Gryf

Paryż, więcej dobrych informacji na naszej osobnej odsłonie [ www ]

 
Tłumacz językowy, przydatne dla turysty

Tłumacz językowy

Tłumacz językowy dla każdego turysty!
Jest marzec 2020 rok duże problemy dla turystyki i wyjazdów, ale pracujemy dalej. Od teraz - dobra wiadomość - żaden język obcy nie jest już „obcy” dzięki tej inteligentnej japońskiej innowacji. BP Gryf poleca to urządzenie. Tłumaczenia i rozmomy zrobi za ciebie proste i małe urządzenie! Mówienie w języku obcym jest wysoce pożądaną umiejętnością ze względu na kontakty związane z Twoim wyjazdem do innych krajów. TERAZ NIE MUSISZ SIĘ TYM zajmować, martwić. Znajomość języków obcych może ułatwić Tobie wyjazd turystyczny, kontakty, rozmowy, pytania, w bardzo wieku krajach, gdzie się udasz. Ponadto jest to pomocne narzędzie do nauki języków.

Przydatne urządzenie dla turysty
 
Nie ma znaczenia Twój cel wyjazdu i czym zajmujesz się medycyną, biznesem, czy po prostu podróżujesz za granicę dla przyjemności, turystyki wydarzeń sportowych czy kulturalnych.  Od teraz masz możliwość komunikowania się z osobami w każdym kraju, niezależnie od tematu, profesji (komunikator posiada bardzo duży zasób słownictwa).  Możliwość komunikacji w każdym kraju jest ogromną zaletą.
 
Tłumacz językowy obsługuje ponad 40 języków w tym język polski!
Zaawansowana technologia obsługuje dwukierunkowe tłumaczenie językowe. Ponadto dostępne jest również tłumaczenie tekstu.
Duże zalety: - natychmiastowa komunikacja w innym języku.
- wygodny i łatwy w użyciu, - doskonała jakość dźwięku, - przystępna cena
Doskonały tłumacz 40 języków
 
Tłumacz został stworzony głównie dla podróżnych, turystów, ale zaczął zyskiwać ogromną popularność wśród ludzi różnych zawodów. Nagle stał się (2020 r.) obowiązkowym, przydatnym urządzeniem dla innych celów podróży niż tylko turystyka!

Warto go mieć, zakup na lata Twoich wyjazdów turystycznych.
Bariera językowa nie powinna już być Twoim problemem, więc odpowiedź brzmi na pewno TAK! A teraz jest najlepszy czas, aby to zrobić, ponieważ tłumacz może wkrótce na starcie zostać wyprzedany z powodu wysokiej popularność na całym świecie.

Doskonałe rozwiązanie
 
Chcesz poruszać się po odwiedzanym kraju przez kilka dni, tydzień lub dwa? Musisz mieć możliwość komunikowania się z tym środowiskiem w ich języku lub uniwersalnym angielskim. Posiadasz znajomość języka tego kraju, to nie potrzebujesz „tłumacza”. Poradzisz sobie  w pozyskaniu nowych przyjaciółmi w ich językach ojczystych? Teraz zyskujesz duże ułatwienia przy użyciu tego tłumacza.
 
 
 

 

 
Formularz kontaktowy
 
 
 
 
 
 
 
 

Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe

W ciągu 24 godzin lub wcześniej, postaramy się wysłać propozycje, lub zadać dodatkowe pytanie uzupełniające. Prosimy pamiętać im więcej, im bardziej szczegółowe będzie zapytanie ułatwi nam i przyspieszy opracowanie oferty zgodnej z oczekiwaniami, udzielenie odpowiedzi.

 
 
 
Piłkarskie ligi EUROPY, rozgrywki w 2022 i 2023 roku, zapraszamy.
Jedziemy na mecze piłkarskie z biletami.
 
Wyjazdy na mecze piłkarskie EUROPA i TOP kluby piłkarskie z biletem na mecze w 2022 i 2023 roku
 
 
 
 
 
 
 
Włochy lato - losowo wybrane oferty, regiony i hotele przy plaży 2023 rok
 
 
 
 
 
 
 
Austria zima narty losowe oferty z wybranych obszarów narciarskich
 
wyjazdy na narty oraz baseny termalne lato i zima
 
Wyjazdy na narty oraz baseny termalne dobre opcje na LATO i zimę dla narciarzy
 
 
 
 

Mistrzostwa Świata w Lekkoatletyce to klejnot w koronie globalnego programu zawodów lekkoatletycznych. Jest to trzecia co do wielkości impreza sportowa na świecie. Budapeszt od 19 do 27 sierpnia 2023 roku, wyjazdy BP Gryf.

Wyjazdy na MŚ w Lekkoatletyce 2023 | BP Gryf